Pokud se Vám email nezobrazil správně, klikněte sem!
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
CK EMMA, Kozí 10, 602 00 Brno
tel.: 542 214 343, fax: 542 214 914
web: www.emma.cz
e-mail: emma@emma.cz
Facebook Youtube

Vydání: 11/2017, vyšlo 10.11.2017

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2017 i za důvěru, s níž jste se na nás obraceli s požadavky na Vaši dovolenou. Jsme rádi, že se na nás opakovaně obracíte se zajištěním své dovolené a máme Vaši důvěru. V tomto vydání našeho zpravodaje najdete informace o těchto zájezdech a podmínkách jejich prodeje.


Katalogy 2018

Právě jsme vydali naše nové katalogy 2018 - katalog pobytových zájezdů a katalog poznávacích zájezdů. Všem našim klientům, kteří s námi v posledních letech cestovali, jsme tyto katalogy zaslali poštou na jejich adresu. Pokud je v nejbližších dvou týdnech neobdržíte, můžete si je stáhnout a prohlédnout si je přímo ve Vašem počítači anebo Vám je na požádání zdarma zašleme.


Zájezdy 2018

Na našich webových stránkách www.emma.cz se již také můžete seznámit s naší kompletní nabídkou zájezdů na rok 2018. Všechny uváděné ceny jsou konečné a ihned uvidíte i zlevněné ceny z nabídky First Minute, které jsou momentálně pro stálé zákazníky až 12% ze základní ceny. Náš prodejní rezervační systém Vám umožní nejen prohlížení nabídek, ale i přímé zasílání objednávek a kompletní realizaci nákupu zájezdu až po platbu kartou. Objednávkový formulář u každého zájezdu Vám umožní udělat si kalkulaci celkové ceny s uplatněním všech nabízených slev i se zadáním všech Vašich požadavků na doplňkové služby.


Slevy pro rok 2018

Na prodej zájezdů pro rok 2018 poskytujeme do 31.12.2017 slevy ve výši 10% ze základní ceny (maximálně 2.500 Kč na osobu) u pobytových zájezdů a slevy ve výši 8% ze základní ceny (maximálně 2.000 Kč na osobu) u poznávacích zájezdů. Všem stálým zákazníkům, tzn. těm, kteří už s námi cestovali alespoň dvakrát, poskytneme slevu ve výši dalších 2%. A navíc při přihlášení na některé vybrané zájezdy přes náš webový rezervační systém si můžete uplatnit další slevu za on-line prodej, která se sčítá se všemi poskytovanými slevami. Také v nadcházející sezóně nabízíme všem klientům přihlášeným do 31.3.2018 na vybrané letecké zájezdy s odlety z Brna, Prahy a Ostravy parkování na letišti ZDARMA.

K přihlášení na zájezd a přiznání slevy stačí zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové ceny. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31.12.2017, stačí pro přiznání slevy zaplacení zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu, přičemž musí do 31.1.2018 uhradit zbývající částku do výše 50% z celkové ceny.


Nabídka našich zájezdů

Naše nová nabídka zahrnuje pobytové zájezdy do těchto destinací: Španělsko – Mallorca, Costa de Almería, jižní Itálie - Kalábrie, Bulharsko - Slunečné pobřeží, Turecko a Řecko – Lefkada, Kréta, Rhodos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Kos. Všechny tyto zájezdy jsou s odlety z Brna a řada z nich i z Prahy, Ostravy anebo Bratislavy. Autobusem a vlastní dopravou nabízíme zájezdy do Chorvatska. Naši stálou nabídku každoročně obohacujeme o zajímavé novinky, o kterých píšeme dále.

Také nabídka poznávacích zájezdů je pro nadcházející sezónu rozšířena o další místa v Evropě i České republice. Najdete v ní nové letecké poznávací zájezdy, zájezdy zaměřené na turistiku nebo tematické zájezdy. I zde je rozšířena nabídka zájezdů s parkováním na letišti v Brně, Praze a Ostravě zdarma.


Novinky 2018 - poznávací zájezdy

Pro nadcházející letní sezonu jsme připravili pokračování nejoblíbenějšího turistického zájezdu do Španělska po trasách pouti do Santiaga de Compostela. Vedle klasické cesty vnitrozemím, kterou s námi absolvovalo již několik set účastníků, znovu nabízíme severní cestu podél pobřeží s názvem Severní Svatojakubská pouť. Je často označována za nejkrásnější z poutních cest do Santiaga. Další variantou, která je letos poprvé v naší nabídce je Portugalská Svatojakubská pouť po trase z Porta do Santiaga, s příletem a odletem do Porta. Pro úspěch v loňském roce opakujeme letecký zájezd do Baskicka pro milovníky krásné přírody, památek a zejména dobrého vína a gastronomie jsme zpestřili ještě návštěvou Bilbaa, města muzeí a barů a nabízíme pod názvem Baskicko, Navarra a La Rioja. Dalšími novinkami jsou pobytově-poznávací zájezdy na Costa de Almería, Známá i neznámá Andalusie s koupáním, a pobytový zájezd do Málagy, města věčného léta, s možnostmi velmi zajímavých výletů do okolí. Znovu máme v nabídce turistický zájezd do Pyrenejí, Svět Pyrenejí.

Opět zařazujeme letecký poznávací zájezd s odletem z Prahy a Vídně zaměřený na pobaltské země pod názvem Litva - Lotyšsko - Estonsko. Program zahrnuje nejzajímavější místa všech tří pobaltských zemí.Ubytování je zajištěno přímo v centru všech měst, což umožní příjemné večerní procházky a nocleh na jednom z ostrovů v Estonsku je v hotelu přímo u pláže.

Protože byl v letošním roce velký zájem o letecké zájezdy do Ruska, pokračujeme i nadále se zájezdem Petrohrad - klenot na Něvě i s letošní novinkou, leteckým zájezdem do Tatarstánu. Přímými lety z Prahy do Kazaně se přeneseme do samostatné ruské republiky s bohatou historií, jedinečnou kombinací křesťanských i islámských památek i nádhernou přírodou kolem řeky Volhy.

Velký ohlas měl letos i letecký poznávací zájezd do zemí jižního Kavkazu - Gruzie a Arménie. Návštěva těchto zemí určitě ve všech zanechá hluboké dojmy vyplývající z nádherné přírody, neuvěřitelně starých památek, místní pohostinnosti i možnosti pozorovat bájnou horu Ararat. Pro rok 2018 jsme tuto nabídku rozšířili o zájezd To nejlepší z Gruzie, který nabídne nejzajímavější místa této země včetně Černomořského pobřeží i výjezdu k ledovcům Kavkazu.

Nabídku exotických zájezdů jsme také rozšířili. Vedle oblíbeného zájezdu Okruh Vietnamem - cesta za romantikou jsme připravili zájezd Císařské památky a koupání ve Vietnamu i zájezdy do dalších zajímavých zemí oblasti Indočíny, a to Laosu a Kambodže. Neuvěřitelně krásná příroda i památky dávných exotických říší, kterým vévodí návštěva chrámu Angkor Wat spatřit i při zájezdu do Kambodže s názvem Angkor Wat a koupání v Kambodže s pobytem na plážích jižní Kambodže, které stále patří k méně známým, ale velmi krásným pobřežním oblastem.

Opět se v naší nabídce objevují i zájezdy na nejkrásnější místa Peru pod názvem To nejlepší z Peru a také Velký okruh Brazílií.


Novinky 2018 - pobytové zájezdy

Naprostou novinkou je nová destinace v jihovýchodním Španělsku, na pobřeží Costa de Almería, kde nabízíme čtyřhvězdičkové hotely ve středisku Roquetas de Mar. Lety jsou z Brna a Ostravy a pobyty na 10/11 nocí. Hotel Don Angel svým charakterem je spíše pro dospělé, i když je tu možnost přistýlky pro děti. Vynikající, ale opravdu vynikající kuchyně, strava i pro celiaky, prostorné pokoje vždy s bočním výhledem, za příplatek čelní výhled na moře. Hotel Best Roquetas sestává z hotelových pokojů a apartmánů a nabízí bohaté zázemí bazénů v pěkné zahradě. Oba hotely jsou přímo u široké písečné pláže a pobyt je možno kombinovat s výlety do krásných míst Andalusie, jako je Granada, andaluské vesničky, pohoří Siera Nevada nebo unikátní národní park Cabo de Gata.

V nabídce pobytových zájezdů se stále orientujeme na již osvědčené destinace a hledáme doplnění stálých hotelů o další novinky. Nejoblíbenější destinací se v letošním roce byla opět Mallorca. A právě u této destinace jsme rozšířili kapacity pro rok 2018, odlety zůstávají tradičně z Brna, Prahy a Ostravy, přičemž se jedná vždy o přímé lety. V platnosti zůstává nabídka parkování na letišti jak v Brně a Praze, tak i v Ostravě zdarma při přihlášení na zájezd do 31.3.2018. Nabízíme zájezdy s odlety z Brna na 10/11 nocí i zájezdy s odlety z Brna, Ostravy a Prahy na 7 nocí.

Na Mallorce stále patří k nejoblíbenějším hotely Beverly Playa a Flor los Almendros v letovisku Paguera a hotel Aquamarin v jednom z nejkrásnějších koutů ostrova, letovisku Sant Elm. Dále jsme přidali kapacity v hotelu Romantica na jižním pobřeží ostrova, v kouzelném středisku Colonia de Sant Jordi. Nově jsme do naší nabídky zařadili naprosto výjimečné hotely, jak stylem, tak atmosférou, službami či polohou, jedná se především o 4* hotel Mar Senses i 3* hotel Romantic přímo u pláže, v půvabném Puerto de Pollensa v bezprostřední blízkosti mysu Formentor, oba hotely jsou pouze pro dospělé. Ve středisku Paguera jsme se znovu vrátili k hotelu Gaya, který prošel v letošním roce velkou reformou. Novinkou v Pagueře je hotel Concha Soul, v kategorii 2*+, který sice není u pláže, ale leží v nádherném klidném místě obklopen zelení. Poslední novinkou letní sezóny 2018 je 3* hotel v mondénním přístavu Port Andratx, hotel Brismar.

V Kalábrii rozšiřujeme nabídku o pobyty na Jónském pobřeží s širokými písečnými plážemi, které se táhnou v délce mnoha kilometrů. Novinkou pro rok 2018 je 4* resort Villaggio Borgo degli Ulivi vystavěný přímo u pláže, s širokým sportovním zázemím včetně každodenního kurzu jógy, který je v ceně pobytu. Ubytování je možno si vybrat v hotelových pokojích pro 2-5 osob nebo apartmánech pro 2-4 osoby. I nadále zůstáváme věrni již oblíbeným hotelům Grotticelle, Punta Faro a Agrumeto v oblasti mysu Capo Vaticano, jehož pláže byly v roce 2016 vybrány za nejhezčí pláže v Itálii.

V Bulharsku zůstáváme u již zavedených hotelů Kotva, Iris a Blue Bay. Nově najdete v naší nabídce velmi kvalitní hotel Paradise Beach s all inclusive na klidném místě za Svatým Vlasem, kde do 31.3.2018 nabízíme pokoje s výhledem na moře zdarma. Nabízíme zájezdy s odlety z Brna na 10/11 nocí i zájezdy s odlety z Brna a Prahy na 7 nocí, kde se nám také podařilo získat místa v nejžádanějších sobotních letech.

K velkým změnám a rozšíření nabídky došlo v naší nabídce pobytů v Chorvatsku. Nadále nabízíme hotel Marina v Rabaci, našimi zákazníky oblíbeném místě s nádherným koupáním. Nově však nabízíme českými turisty velmi oblíbený hotel Delfin v Poreči, kde jsou rovněž pobyty s polopenzí. Dále se nabídka rozšířila o hotel Hvar v překrásné Jelse na ostrově Hvar, kde můžete najít vyhledávané pobyty s all inclusive za velmi dobrou cenu


Poukaz jako dárek

Přemýšlíte o dárcích na Vánoce pro Vaše příbuzné či známé? Nevíte, co jim koupit a nechcete kupovat zbytečnosti? Kupte jim zážitky, letní dovolenou u moře či poznávací zájezd podle jejich vlastního výběru. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, které koupíte v libovolné hodnotě a Vaši blízcí ho pak využijí k nákupu zájezdu z naší bohaté nabídky. Na webové stránce http://www.emma.cz/poukaz/ si můžete vybrat poukaz od základní hodnoty 1 000 Kč až do 100 000 Kč. Po provedení úhrady Vám zašleme mailem dárkový poukaz v uvedené hodnotě, který si jen vytisknete a předáte jako dárek. A vaši blízcí si po Vánocích vyberou a zarezervují zájezd, na jehož úhradu použijí tento poukaz. Můžete samozřejmě také sami vybrat zájezd a nechat si od nás vystavit poukaz přímo na tento zájezd, takže již nebudete předávat poukaz na určitou peněžní částku, ale již na konkrétní zájezd.

Nepřejete-li si dostávat tento zpravodaj, odhlaste se zde.