X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

To nejlepší z jižní Afriky

Jihoafrická republika

KAPSKÉ MĚSTO • CAPE POINT • MYS DOBRÉ NADĚJE • MPUMALUNGA PROVINCIE • BLYDE RIVER CANYON • KRUGERŮV NÁRODNÍ PARK • BIG FIVE SAFARI

Zájezdy do jIŽNÍ aFRIKY jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.
Průvodcovské služby jsou zajištěny místními anglicky mluvícími průvodci.
Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob.
To nejlepší z jižní Afriky

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Večer odlet z Prahy s přestupem v Mnichově do Kapského Města.

2. den

Dopoledne přílet do Kapského Města. Transfer do hotelu. Odpoledne volno k odpočinku a procházkám po přístavu Victoria and Alfred Waterfront s možností návštěvy Akvária, muzeí, obchůdků atd. Fakultativně výlet na jednu z nejstarších vinic v blízkosti Kapského Města.Ubytování v Kapském Městě.

3. den:

Celodenní prohlídka Kapského Města: Parlament, radnice, hrad Dobré naděje, katedrála, centrální park, historické předměstí. V případě příznivého počasí výjezd lanovkou na jeden ze 7 přírodních divů světa - Stolovou horu, která tvoří neopakovatelnou kulisu městu. Procházky po Stolové hoře s nádhernými výhledy na město a jeho okolí. Přejezd na púláž Blouberg Beach, odkud se otvírají nádherné pohledy na Stolovou horu a panorama města. Ubytování v Kapském Městě.

4. den:

Celodenní výlet na nejjižnější cíp kontinentu - Cape Point a Mys Dobré naděje. Výjezd na Cape Point k majáku, odkud je možno pozorovat divoké skalnaté pobřeží i místo setkání Atlantického a Indického oceánu. Zastávka na Mysu Dobré naděje a pokračování cesty podél pobřeží na pláž Boulders, kde můžete pozorovat kolonii tučňáků. Na závěr výletu návštěva Botanické zahrady Kirstenboch vybudované na úbočí Stolové hory. k večeru transfer na letiště a odlet do Johannesburgu. Transfer do hotelu, ubytování.

5. den:

Brzy ráno odjezd z Johannesburgu do severní části Jihoafrické republiky, provincie Mpumalanga. Cestou projedete jednou z nejkrásnějších horských oblastí v severní části Dračích hor po tzv. Panorama route. Zastávka na mnoha úžasných výhledech: Boží okno, Díra štěstí či výhledy do kaňonu řeky Blyde River. Průjezd po náhorní planině s pohledy na nížinnou step nacházející se o 1000 metrů níže. Na závěr sjezd do této stepi a ubytování v safari hotelu v blízkosti Krugerova národního parku. Večeře v hotelu.

6. den:

Brzy ráno vjedete do nejznámějšího afrického národního parku - Krugerova národního parku a celý den budete projíždět tímto rozsáhlým územím nabízejícím pozorování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Je zde možno sptřit všechny zástupce tzv. Velké pětky - slony, buvoly, lvy, nosorožce i leopardy. Chybět samozřejmě nemohou ani další atraktivní zvířata jako žirafy, zebry aj. Snídaně formou pikniku v parku. Ubytování bude uvnitř Krugerova parku v komfortních bungalovech, večeře.

7. den:

Dopoledne pokračování prohlídky Krugerova národního parku, okolo poledne přejezd do provincie Limpopo do některé z privátních safari, kde budete pokračovat v pozorování zvířat. Výhodou těchto menších privátních safari je větší kumulace zvířat na menším prostoru. Projížďka přírodní buší zakončená večerním pozorováním nočního života zvířat. Na závěr dne večeře a ubytování v safari hotelu.

8. den:

Brzy ráno vyjedete v otevřených vozech na další část safari v oblasti Velké pětky. Po pozdní snídani se vydáte na pěší procházku s ozbrojeným průvodcem a budete pěšky objevovat tajemství zdejší přírody. Odpoledne dokončení prohlídky safari v otevřených vozech a večer návrat do hotelu na večeři.

9. den:

Brzy ráno budete mít poslední možnost vyjížďky do safari na pozorování zvířat a po pozdní snídani se již vydáte na zpáteční cestu do Johannesburgu. Cestou projedete malebným průsmykem Abel Erasmus a odpoledne přijedete na letiště v Johannesburgu. Odbavení k odletu a večer odlet zpět do Evropy.

10. den:

Ráno přílet do Frankfurtu, přestup a odlet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu dle programu
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• dopravu během programu klimatizovanými mikrobusy
• 7× ubytování se snídaní ve 3-4* hotelech
• 4x večeře
• výlety uvedené v programu
• vstupy během programu
• místní průvodce v angličtině

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 12.000 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy