Pokud se Vám email nezobrazil správně, klikněte sem!
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
CK EMMA, Kozí 10, 602 00 Brno
tel.: 542 214 343, fax: 542 214 914
web: www.emma.cz
e-mail: emma@emma.cz
Facebook Youtube

Vydání: 11/2018, vyšlo 8.11.2018

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2018 a společně s Vámi se těšíme na novou sezónu 2019, pro kterou jsme již připravili nabídku a vydali nové katalogy. V tomto vydání našeho zpravodaje najdete informace o našich programech pro rok 2019.


Katalogy 2019

Právě jsme vydali naše nové katalogy 2019 - katalog pobytových zájezdů a katalog poznávacích zájezdů. Všem našim klientům, kteří s námi v posledních letech cestovali, jsme tyto katalogy zaslali poštou na jejich adresu. Pokud je v nejbližších dvou týdnech neobdržíte, můžete si je stáhnout a prohlédnout si je přímo ve Vašem počítači anebo Vám je na požádání zdarma zašleme. Můžete si jimi i kdykoliv listovat na Vašem počítači.


Zájezdy 2019

Na našich webových stránkách www.emma.cz se již také můžete seznámit s naší kompletní nabídkou zájezdů na rok 2019. Všechny uváděné ceny jsou konečné a ihned uvidíte i zlevněné ceny z nabídky First Minute, které jsou momentálně pro stálé zákazníky až 12% ze základní ceny. Náš prodejní rezervační systém Vám umožní nejen prohlížení nabídek, ale i přímé zasílání objednávek a kompletní realizaci nákupu zájezdu až po platbu kartou. Objednávkový formulář u každého zájezdu Vám umožní udělat si kalkulaci celkové ceny s uplatněním všech nabízených slev i se zadáním všech Vašich požadavků na doplňkové služby.


Slevy pro rok 2019

Na prodej zájezdů pro rok 2019 poskytujeme do 31.12.2018 slevy ve výši 10% ze základní ceny (maximálně 2.500 Kč na osobu) u pobytových zájezdů a slevy ve výši 8% ze základní ceny (maximálně 2.000 Kč na osobu) u poznávacích zájezdů. Všem stálým zákazníkům, tzn. těm, kteří už s námi cestovali alespoň dvakrát, poskytneme slevu ve výši dalších 2%. A navíc při přihlášení na některé vybrané zájezdy přes náš webový rezervační systém si můžete uplatnit další slevu za on-line prodej, která se sčítá se všemi poskytovanými slevami. Také v nadcházející sezóně nabízíme všem klientům přihlášeným do 31.1.2019 na vybrané letecké zájezdy s odlety z Brna, Prahy a Ostravy parkování na letišti ZDARMA.

K přihlášení na zájezd a přiznání slevy stačí zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové ceny. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31.12.2018, stačí pro přiznání slevy zaplacení zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu, přičemž musí do 31.1.2019 uhradit zbývající částku do výše 50% z celkové ceny.


Nabídka našich zájezdů

Naše nová nabídka zahrnuje pobytové zájezdy do těchto destinací: Španělsko – Mallorca, jižní Itálie - Kalábrie, Bulharsko - Slunečné pobřeží, Turecko a Řecko – Lefkada, Kréta, Rhodos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Kos. Všechny tyto zájezdy jsou s odlety z Brna a řada z nich i z Prahy nebo Ostravy. Autobusem a vlastní dopravou nabízíme zájezdy do Chorvatska. Naši stálou nabídku každoročně obohacujeme o zajímavé novinky, o kterých píšeme dále.

Také nabídka poznávacích zájezdů je pro nadcházející sezónu rozšířena o další místa v Evropě i České republice. Najdete v ní nové letecké poznávací zájezdy, zájezdy zaměřené na turistiku nebo tematické zájezdy. I zde je rozšířena nabídka zájezdů s parkováním na letišti v Brně, Praze a Ostravě zdarma.


Poznávací zájezdy 2019

Pro nadcházející letní sezonu jsme navázali na oblíbené turistické zájezdy do Španělska po trasách pouti do Santiaga de Compostela klasickou cestou vnitrozemím, severní cesty podél pobřeží s názvem Severní Svatojakubská pouť a letos úspěšné novinky Portugalské Svatojakubské pouti po trase z Porta do Santiaga, s příletem a odletem do Porta. Účastníci všech těchto zájezdů velmi obdivovali krásy Galície, a proto jsme připravili samostatný zájezd na poznání tohoto krásného a málo známého koutu Španělska. Dalšími novinkami jsou zájezdy Andalusie tradičně netradičně, Města pod Pyrenejemi i zájezd na ostrov Tenerife.

Opět zařazujeme letecký poznávací zájezd s odletem z Prahy a Vídně, zaměřený na pobaltské země pod názvem Litva - Lotyšsko - Estonsko. Program zahrnuje nejzajímavější místa všech tří pobaltských zemí.Ubytování je zajištěno přímo v centru všech měst, což umožní příjemné večerní procházky a nocleh na jednom z ostrovů v Estonsku je v hotelu přímo u pláže.

Protože opět vzrostl zájem o letecké zájezdy do Ruska, pokračujeme i nadále se zájezdem Petrohrad - klenot na Něvě i s leteckým zájezdem do Tatarstánu. Nabídku jsme ale rozšířili o další perly této země, a to letecký zájezd k jezeru Bajkal a dále zájezd s poznáním tří současných a bývalých hlavních měst Moskva, Nižnij Novgorod, Kazaň. Přímým letem z Prahy do Moskvy se přeneseme do současného hlavního města Moskvy, odtud vlakem do Nižného Novgorodu a plavbou výletní lodí po řece Volze s noclehem v luxusních kajutách až do Kazaně, hlavního města samostatné ruské republiky s bohatou historií, jedinečnou kombinací křesťanských i islámských památek i nádhernou přírodou kolem řeky Volhy.

Velký ohlas měly letos i letecké poznávací zájezdy do zemí jižního Kavkazu: Gruzie a Arménie a To nejlepší z Gruzie. Návštěva těchto zemí ve všech zanechala hluboké dojmy vyplývající z nádherné přírody, neuvěřitelně starých památek i místní pohostinnosti. Pro rok 2019 jsme tuto nabídku rozšířili o zájezd Arménie a Náhorní Karabach.

Nabídku exotických zájezdů jsme také rozšířili. Vedle oblíbeného zájezdu Okruh Vietnamem - cesta za romantikou opět nabízíme i zájezd Císařské památky a koupání ve Vietnamu i letos velmi úspěšný zájezd do Laosu a Kambodže. Určitě atraktivní novinkou však bude zájezd do Myanmaru (Barmy) - neuvěřitelně krásná příroda i památky dávných exotických říší s pobytem na krásných plážích budou patřit k tomu nejlepšímu v naší nabídce.


Pobytové zájezdy 2019

V nabídce pobytových zájezdů se stále orientujeme na již osvědčené destinace a hledáme doplnění stálých hotelů o další novinky. Nejoblíbenější destinací se v letošním roce byla opět Mallorca, které se ale velmi přiblížila i krásná Kalábrie v jižní Itálii.

Na Mallorce stále patří k nejoblíbenějším hotely Beverly Playa a Flor los Almendros v letovisku Paguera a hotel Aquamarin v jednom z nejkrásnějších koutů ostrova, letovisku Sant Elm. V Pagueře jsme nově zařadili i další hotel Tora, moderní, nově zrekonstruovaný hotel, který by měl patřit do naší základní nabídky. Jedná se o velmi pohodový a klidný 3* hotel s výbornými službami. Nově jsme do naší nabídky zařadili 4* hotely v letovisku Palmanova - hotel Senses Palmanova a hotel Alua Hawaii anebo hotel Panorama v půvabném Puerto de Pollensa v bezprostřední blízkosti mysu Formentor.

V Kalábrii jsme letos úspěšně otevřeli novou oblast na Jónském pobřeží s širokými písečnými plážemi, které se táhnou v délce mnoha kilometrů. Spokojenost většiny klientů s pobytem ve 4* resortu Villaggio Borgo degli Ulivi nás vedla k rozšíření kapacit v tomto rezortu i k nabídce pobytů v režimu Light All Inclusive, a to za cenu letošních pobytů s polopenzí. Jedná se o velmi pohodové místo s krásnými prostornými zahradami i zákoutími ovlivněnými uměním Feng Shui. Rezort je přímo u pláže, s širokým sportovním zázemím včetně kvalitního centra jógy, které nabízí zdarma každodenní hodinovou lekci. Pobyt je možno kombinovat výlety po pobřeží, do vnitrozemí i na Liparské ostrovy. I nadále zůstáváme věrni již oblíbeným hotelům Grotticelle a Agrumeto v oblasti mysu Capo Vaticano, jehož pláže byly v roce 2016 vybrány za nejhezčí pláže v Itálii. V této oblasti jsme nabídku rozšířili o krásný 4* hotel Residence Solemare vystavěný přímo u pláže.

V Bulharsku zůstáváme u již zavedených hotelů Kotva, Iris a Blue Bay. Nově ale najdete v naší nabídce 5* hotel Moonlight s all inclusive přímo u pláže v letovisku Svatý Vlas. I přes tuto vysokou kategorii, která s ejen výjimečně objevuje v naší nabídce, se jedná o cenově dostupnou dovolenou a ceny i v nejvyšší sezóně se pohybují pod hranicí 20.000 Kč. Do Bulharska nabízíme zájezdy s odlety z Brna na 10/11 nocí i zájezdy s odlety z Brna a Prahy na 7 nocí, kde se nám také podařilo udržet místa v nejžádanějších sobotních letech.

V naší nabídce pobytů v Chorvatsku jsme se pro rok 2019 zaměřili na velmi oblíbený hotel Delfin v Poreči a hotel Hvar v překrásné Jelse na ostrově Hvar, kde můžete najít vyhledávané pobyty s all inclusive za velmi dobrou cenu. V našem oblíbeném letovisku Rabac nabízíme hotely Miramar/Alegro, Sanfior nebo Mimosa. Zde se ale jedná o pobyty ve vyšších cenových relacích, neboť Rabac se stává poměrně drahou destinací.


Poukaz jako dárek

Přemýšlíte o dárcích na Vánoce pro Vaše příbuzné či známé? Nevíte, co jim koupit a nechcete kupovat zbytečnosti? Kupte jim zážitky, letní dovolenou u moře či poznávací zájezd podle jejich vlastního výběru. Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, které koupíte v libovolné hodnotě a Vaši blízcí ho pak využijí k nákupu zájezdu z naší bohaté nabídky. Na webové stránce https://www.emma.cz/poukaz/ si můžete vybrat poukaz od základní hodnoty 1 000 Kč až do 100 000 Kč. Po provedení úhrady Vám zašleme mailem dárkový poukaz v uvedené hodnotě, který si jen vytisknete a předáte jako dárek. A vaši blízcí si po Vánocích vyberou a zarezervují zájezd, na jehož úhradu použijí tento poukaz. Můžete samozřejmě také sami vybrat zájezd a nechat si od nás vystavit poukaz přímo na tento zájezd, takže již nebudete předávat poukaz na určitou peněžní částku, ale již na konkrétní zájezd.

Nepřejete-li si dostávat tento zpravodaj, odhlaste se zde.