Pokud se Vám email nezobrazil správně, klikněte sem!
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
Povolte si zobrazování obrázků !
CK EMMA, Kozí 10, 602 00 Brno
tel.: 542 214 343, fax: 542 214 914
web: www.emma.cz
e-mail: emma@emma.cz
Facebook Youtube

Vydání: 02/2018, vyšlo 21.02.2018

Vážení zákazníci,

v dnešním vydání zpravodaje Vám přinášíme informace o naší nové nabídce hotelů v Chorvatsku a také speciální slevě Senior 55+ ve výši 20% na zájezdy do Chorvatska v červnu 2018.


Chorvatsko se slevou Senior 55+ ve výši 20%

Na prodej našich zájezdů a pobytů v Chorvatsku v červnových termínech 2018 jsme připravili speciální slevu pro seniory nad 55 roků. Tato sleva bude poskytována na všechny termíny se zahájením pobytu v měsíci červnu a ukončením nejpozději 30.6. 2018. Nárok na slevu mají všechny osoby, které jsou ke dni zahájení pobytu starší než 55 roků a sleva je poskytnuta i jedné osobě cestující společně bez ohledu na věk. Sleva bude mimořádně poskytnuta i osobám na přistýlce. Sleva se vztahuje i na autobusovou dopravu, pokud si ji u nás objednáte.

Tato sleva je platná na všechny objednávky uzavřené od dnešního dne do konce března 2018 a není možné ji uplatňovat zpětně. Slevu je možno použít na pobyty v následujících hotelích: hotel Marina v Rabacu, hotel Delfin v Poreči a hotel Hvar na ostrově Hvar.


Chorvatsko - nabídka hotelů pro rok 2018

Pro letní sezónu 2018 jsme rozšířili nabídku pobytů v Chorvatsku o nová místa. Stále zůstáváme věrni tradičním pobytům v Rabacu, ale nabídka hotelů se zde velmi zužuje. Většina zdejších hotelů je po rekonstrukci na 4-5* hotely a jejich ceny jsou pro náš trh velmi vysoké. V naší nabídce máme již pouze poslední z dříve nabízených hotelů, a to hotel Marina, který si stále udržuje velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Má vlastní bazén, velmi dobrou kuchyni s polopenzí formou švédských stolů a výhodnou polohu na okraji letoviska pouze 50m od pobřežní promenády a krásné oblázkové pláže. Je možno si vybrat mezi pokoji parková strana (základní cena), směrem k moři (za příplatek) nebo s balkonem a výhledem na moře (za příplatek). Přistýlka je možná pouze v pokojích s balkonem a výhledem na moře.

Pro zájemce o některý z dražších hotelů v Rabacu můžeme pak nabídnout 3* komplex hotelů Miramar a Allegro nebo luxusní 4* hotel Sanfior.

Novinkou v naší nabídce je hotel Delfin vystavěný na slunném poloostrově nedaleko Poreče. Jedná se o komplex s velkým bazénem, sluneční terasou u bazénu s lehátky, širokým sportovním zázemím (tenis, volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, sportovní hala). Hotel se nachází přímo u pláže. Stravování je polopenze formou švédských stolů. Vzdálenost necelých 5 km do centra Poreče umožňuje i poznání této perly Istrie s jejími historickými památkami i kulturou.

Další novinku jsme vybrali pro milovníky ostrovů a jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejoblíbenějších chorvatských ostrovů, ostrov Hvar. V letovisku Jelsa nabízíme hotel Hvar, který patří na tomto ostrově k nejvyhledávanějším. Je to nejen zásluhou jeho skvělé polohy s nádhernými výhledy na moře a zátoku letoviska Jelsa, ale i zásluhou krásných pláží přímo u hotelu, z nichž jedna je písčitá (ideální pro malé děti) a druhá skalnatá s betonovou plochou pro opalování a koupání v průzračném moři. Oblíbenost tohoto hotelu je ale dána i skutečností, že jako jeden z mála chorvatských hotelů nabízí pobyty All Inclusive. Návštěvníkům je k dispozici jeden krytý (do 15.6. a od 15.9.) a jeden venkovní bazén s terasou s lehátky, 4 tenisové kurty, fitness, minigolf, stolní tenis, masáže. Zdejší restaurace je vyhlášená svými specialitami středozemního moře. Zdarma je přístup na Wi-Fi a parkování auta. Nabízíme zde pokoje typu Comfort s možností jedné přistýlky s balkonem, TV, stropním ventilátorem a fénem. Za příplatek pokoje směrem k moři a klimatizace.

Dalším novým hotelem v naší nabídce je aparthotel Splendid v oblasti Zlaté Stijene, asi 3km od Puly s ubytováním v nově zrekonstruovaných apartmánech pro 2-4 osoby. Pobyt pro 3. a 4. osobu na přistýlce je zdarma, což z tohoto hotelu činí cenově velmi výhodnou nabídku zejména pro 4-členné rodiny. Pobyt je bez stravy s možností připlacení polopenze v hotelové restauraci. Celý areál je obklopen lesoparkem, má bazén se slanou vodou a nachází se 50-100 m od pláží s křišťálově čistou vodou. Návštěvníkům je k dispozici recepce, restaurace, snack bar, tenisové kurty, minigolf a supermarket.

Poslední novinkou v naší nabídce je v Česku dobře známý hotel Zora v Primoštenu. Hotelový komplex sestávající se z hlavní budovy a několika pavilonů je vystavěn na malebném poloostrově Raduca a vzdálen jen 5 minut chůze od městečka Primošten. Pobyt je s polopenzí formou švédských stolů, všechny pokoje jsou klimatizovány a mají balkon, TV a za příplatek možnost lednice. Hotel má vnitřní i venkovní bazén se slanou vodou a kolem hotelu jsou krásné pláže s jemnými oblázky, slunečníky a lehátky (za poplatek).


Chorvatsko - doprava

Do všech hotelů z naší nabídky je možno cestovat vlastním autem. Při cestě na ostrov Hvar je třeba počítat s trajektem, který vyjíždí ze Splitu do Stareho Gradu na ostrově Hvar 5-7x denně (cesta trvá asi 2 hodiny) anebo z Drveniku do Sućuraje na ostrově Hvar každou hodinu (cesta trvá asi 35 minut).

Do všech hotelů zajišťujeme také dopravu autobusem, kterou je možno si objednat. Autobusy vyjíždí z Brna a nabízíme možnost svozů a rozvozů z celé Moravy, Vysočiny, Východních Čech i Prahy. Při dopravě na ostrov Hvar je zajištěna autobusová doprava do přístavu ve Splitu a odsud si můžete zajistit dopravu na Hvar individuálně výše uvedeným trajektem do Stareho Gradu a odsud taxíkem do Jelsy anebo si tuto dopravu objednat u nás za příplatek.

Slevy pro rok 2018

Na prodej zájezdů pro rok 2018 poskytujeme do 28.2.2018 slevy ve výši 6% ze základní ceny (maximálně 2.500 Kč na osobu) u pobytových zájezdů a slevy ve výši 4% ze základní ceny (maximálně 2.000 Kč na osobu) u poznávacích zájezdů. Všem stálým zákazníkům, tzn. těm, kteří už s námi cestovali alespoň dvakrát, poskytneme slevu ve výši dalších 2%. A navíc při přihlášení na některé vybrané zájezdy přes náš webový rezervační systém si můžete uplatnit další slevu za on-line prodej, která se sčítá se všemi poskytovanými slevami. Také v nadcházející sezóně nabízíme všem klientům přihlášeným do 31.3.2018 na vybrané letecké zájezdy s odlety z Brna, Prahy a Ostravy parkování na letišti ZDARMA.


Děkujeme Vám za pozornost a budeme se těšit na setkání s Vámi na našich zájezdech.


Naše tipy na Vaši skvělou dovolenou:

Nebyly nalezeny žádné záznamy
Nepřejete-li si dostávat tento zpravodaj, odhlaste se zde.