Poznávací zájezdy

V současné době nabízíme poznávací zájezdy po celé Evropě a do některých zemí Jižní Ameriky a Asie. Letecké poznávací zájezdy jsou zajišťovány s odlety z Brna, Prahy, Bratislavy a Vídně. Autokarové poznávací zájezdy odjíždí z Brna s možností nástupů v řadě dalších měst Moravy, východních, středních a západních Čech. Pokud byste potřebovali nějakou další inspiraci, můžete se podívat na naši stránku, kde pravidelně nabízíme nejzajímavější poznávací zájezdy. Více...

Poznávací zájezdy organizujeme od roku 1992. V nabídce máme poznávací zájezdy po celé Evropě, a to především letecké poznávací zájezdy z Brna do Velké Británie, víkendové pobyty v Londýně, Paříži, Amsterdamu, Římu a Lisabonu, letecké poznávací zájezdy do Irska, Španělska, Portugalska, Francie, Itálie, Ruska, Litvy, Lotyšska, Estonska nebo autobusové poznávací zájezdy do dalších evropských zemí včetně České republiky, kde nabízíme zájezdy do Jižních Čech, Východních Čech, Chodska, Adršpašských skal, Lázeňský trojúhelník v Západních Čechách a Severních Čech v kombinaci s návštěvou Drážďan. Vyhledávané jsou především tematické poznávací zájezdy kombinované s pěší turistikou, jako jsou zájezdy:Mallorca, Svatojakubská cesta do Santiaga de Compostela, švýcarské, rakouské a italské Alpy nebo vinařská turistika do destinací: Španělsko - Andalusie, Baskicko, Rioja a Ribera de Duero, Portugalsko - za vínem do Porta, Toskánsko - kraj Chianti, Německo - Mosela a Rýn aj. Velmi oblíbené jsou i pobytově-poznávací zájezdy do Kalábrie s výletem na Sicílii a Liparské ostrovy, Bulharska s výlety po černomořském pobřeží a do Istanbulu nebo Mallorku s poznáváním tohoto krásného ostrova.

Tango

Argentina

Brazílie

Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy