X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sejko**** - 7 nocí

Albánie a Korfu

>

Saranda

Hotel Sejko**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBazén venkovní

POBYTY NA 7 NOCÍ: ubytování 1 noc na Korfu v hotelu Hotel Primavera nebo Hotel Telemachos se snídaní, ubytování 6 nocí v Albánii.
Moderně zařízený hotel se nachází v klidnější části města Saranda, přímo u pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nejbližší nákupní možnosti a hlavní promenáda jsou vzdáleny pouhých 100 m, centrum Sarandy pak asi 450 m. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, Wi-Fi připojením v celém objektu zdarma, restaurací, barem a venkovním bazénem se slunečníky a lehátky zdarma. K hotelu dále patří vlastní soukromá pláž, na které jsou také lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Moderní ubytování splní očekávání i náročnějších klientů, poloha přímo u pláže, v dosahu promenády a centra města jsou zárukou příjemně strávené dovolené.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, TV, klimatizace, lednice, Wi-Fi připojení, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Možnost dokoupení večeří.

Cena zahrnuje

POBYTY NA 7 NOCÍ: Leteckou přepravu tam i zpět na Korfu, ubytování 1 noc na Korfu v hotelu Hotel Primavera nebo Hotel Telemachos se snídaní, ubytování 6 nocí v Albánii ve vybraném hotelu, transfery letiště/přístav/hotel/letiště, zpáteční lodní lístek Korfu – Albánie, český delegát na Korfu.

Příplatky

večeře (os/noc) - 300,- Kč

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Město ležící v krásném zálivu ohraničeném horami je nejoblíbenějším letoviskem jak pro svou výhodnou polohu, tak pro širokou nabídku zajímavých míst k poznávání. Na první pohled láká dlouhá promenáda na břehu moře s nepřeberným množstvím restaurací na skutečně dobré úrovni, kde budete zajisté spokojeni s velmi chutnou kuchyní. Po pobřeží se odtud příjemnou procházkou můžete dostat až do přístavu, který zmiňoval už Cicero. Milovníky historie pak zaujmou četné mozaiky pocházející z dob největší prosperity města ve 2. a 3. století n. l. nebo zbytky půlkruhových hradeb ze 4. století. Město je ideálním výchozím bodem pro výlety, ať už se rozhodnete pro některý z naší nabídky nebo pro zapůjčení auta a vlastní program. Mezi nejzajímavější místa v okolí patří bezesporu několik památek UNESCO – město Gjirokastra, antické památky v Butrintu a Foinike, a dále třeba jezero Modré oko nebo bývalá ponorková základna Envera Hodži.

Fakultativní výlety

Středověké město Gjirokastra s možností horské turistiky
Jen 55 km od Sarandy se ve vnitrozemí nachází město Gjirokastra, které můžete navštívit v rámci celodenního výletu. Vypíná se nad údolím řeky Drino a nabízí se z něj úžasný výhled na okolní hory. Historické centrum města je zapsáno mezi památkami UNESCO, díky původní středověké architektuře si uchovalo neopakovatelnou atmosféru. Kromě historického centra lze navštívit také místní hrad a etnografické muzeum. Zájemci o horskou turistiku si mohou domluvit s průvodcem výstup do sedla Čajupi v nadmořské výšce 1 300 m. Cestou se mohou zastavit u místních pastevců a ochutnat jejich ovčí a kozí sýry, máslo, kefír, raki apod.

Butrint, rezervace bystrica a hrad Lekures
Celodenní výlet je opravdu bohatý na zážitky. Město Butrint je nejvýznamnější antická památka na albánském území vůbec, zmiňuje je i Vergilius ve své Aeneis. Památkou UNESCO se stalo roku 1992. Pramen řeky Bystrica je pro změnu přírodní zajímavostí, někdy se mu říká „Modré oko“ a je součástí nejznámější přírodní rezervace v Albánii. Už samotná cesta k němu je velmi poutavá - po překonání řeky Vivari starým přívozem následuje jízda kolem Butrintského jezera.
Poslední pozoruhodností výletu je hrad Lekures. Po výstupu na něj se otevře nádherný pohled na Sarandu, vnitrozemí Albánie i ostrov Korfu.

Albánská riviéra
Celodenní výlet zaměřený na krásy pobřeží, kterému se říká Albánská riviéra. Vesnička Borsch nabízí pohled
na známé vodopády, kousek odtud se pak nachází pevnost All Pasha, která bývala ponorkovou základnou.
Proslula především během studené války, kdy se zde nacházely 4 ponorky čínské výroby, což bylo předmětem sporů mezi Albánií a Sovětským svazem. Největším lákadlem je ale bezesporu národní park Liogara, který se rozkládá v nadmořské výšce okolo 1 080 metrů nad mořem. Je odtud nezapomenutelný výhled na vody Jónského moře a také možnost občerstvit se v místních tavernách, kde můžete ochutnat místní speciality ze skopového masa. Výlet pak končí v malebné vesnici Hilmara, která nám připomene Homérovy básně a starověké.