X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Buenos Aires a Montevideo

Argentina

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • COLONIA DEL SACRAMENTO • SAN ANTONIO DE ARECO - MONTEVIDEO.

Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
Buenos Aires a Montevideo

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

příplatek hotel 4* Na osobu / Na zájezd 4500
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy.

2. den

Buenos Aires - Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.

3. den:

Buenos Aires - Ráno projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáte k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujete k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostanete na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta s muzeem krásného umění a kostelem N. S. del Pilar, a dále k nádhernému parku Palermo s planetáriem Galileo Galilei. Oběd v jedné z nejvyhlášenějších restaurací Puerto Madero, Spettus s vynikající kuchyní a stylovým prostředím. Možnost ochutnat nejrůznější plátky masa s přílohami a typické sladkosti. Nápoje nejsou v ceně. Návrat do hotelu kolem 15. hodiny.
Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Buenos Aires -Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Nejprve projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast +Delta del Río+ Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00.
Večer fakultativně večeře v Tango show, v jednom z typických podniků s vynikající argentinskou kuchyní. Představení oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy. K večeři mimo jiné i proslulé argentinské steaky.

5. den:

Buenos Aires - Fakultativně celodenní výlet do San Antonio de Areco, kolébky argentinských tradic. Po cestě je možné vidět Pampa Húmeda Argentina typickou oblast pampy, kde se produkuje hovězí maso a obilí. Samotné městečko má starobylý koloniální ráz Při procházce po městě na vás dýchne kouzlo venkovského života se svým poklidem, zvyky a gaučovkými tradicemi. Návštěva muzea gaučů Guiraldes. Oběd ve venkovském stylu. Na místě je možné vyzkoušet si umění gaučů , jezdit na koni, sledovat folklorní tance a zaposlouchat se do zpěvu při dobrém víně, kusu hovězího a empanadas. Večer návrat do hotelu.

6. den:

Buenos Aires - Fakultativně celodenní výlet do Colonia del Sacramento - kolonie založené Portugalci v roce 1680. Poklidné uruguayské městečko, pro které jsou typické všudypřítomné starobylé vozy a vůně yerba maté. Jeho historické centrum je pod ochranou UNESCO. Brzy ráno odjezd z hotelu do přístavu, plavba po řece Río de la Plata do Colonie. Autobusem s audiosluchátky se vydáte do centra, kde se můžete procházet po historickém centru s řadou památek a živých kulturních tradic. Historické jádro je plné muzeí, po pobřeží se dojde až k Real de San Carlos s býčí arénou. Návrat lodí do Buenos Aires a následně do hotelu okolo 19,00.

7. den:

Buenos Aires - Volný den určený k procházkám, nákupům nebo k hodinám tanga.

8. den:

Buenos Aires - Fakultativně celodenní výlet do Montevidea – ráno se z přístavu vydáte rychlolodí po řece Río de la Plata do hlavního města Uruguaye, nejmladšího hlavního města Latinské Ameriky s nejlepším přírodním přístavem v Jižní Americe. Moderní kosmopolitní město s koloniální částí Ciudad Vieja z dob přistěhovalců z Kanárských ostrovů. Prohlídka historického centra z autobusu vybaveného audiosluchátky – Mercado del Puerto, přístavní čtvrť se spoustou restaurací a stánků pod širým nebem, náměstí Plaza del Entrevero, palác del Salvo, Muzeum amerického umění. Odpoledne volno k individuálním procházkám nebo ke slunění u vody. Navečer návrat do Buenos Aires a následně do hotelu kolem 22. hodiny.

9. den:

Buenos Aires – odlet - V určený čas transfer z hotelu na letiště, odbavení a odlet.

10. den:

Přílet do Prahy

Podrobné informace

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu dle programu
* letištní taxy a palivové příplatky
* asistenci česky mluvícího průvodce v Buenos Aires
* 7x ubytování v hotelu 3* nebo 4* se snídaní
* transfer letiště-hotel-letiště
* půldenní výlet po Buenos Aires s obědem

Cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh a storna 2023 Kč
pojištění léčebných výloh a storna ERV (doporučujeme připlatit)
* fakultativní výlety

Příplatky

Tigre – parque de la Costa: Bus - 1000 Kč,
lekce tanga - 1,30 hod., indiv., s transferem: 3000 Kč
Tango show (s večeří): 2200 Kč
Gaučové a pampa, (s obědem), autobusem : 1700 Kč
Colonia de Sacramento, lodí buquebus, s priv. průvodcem a s obědem : 8 000 Kč
Montevideo, lodí buquebus, s priv. průvodcem a s obědem: 12 000 Kč
Colonia de Sacramento, lodí buquebus, bez průvodce, na místě bus s audiosluchátky : 3 500 Kč
Montevideo, lodí buquebus, na místě bus s audiosluchátky: 5 000 Kč

Ohlasy zákazníků

Dobrý den. Zdravím Vás po příjezdu z krásného zájezdu. Musím moc poděkovat za výborně zorganizovaný program. Nemělo to ani nejmenší trhlinku a všichni jsme byli velmi spokojeni. Paní Hanušová je skvělá. Přímo nás nadchla svými znalostmi a přístupem k nám. Ještě jednou bychom jí chtěli Vaší cestou poděkovat. Hodně úspěšných zájezdů Vám přeje Z. Voska s rodinou.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy