X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Podmanivé kouzlo Buenos Aires a magická přitažlivost Uruguaye

Argentina

BUENOS AIRES • DELTA PARANÁ • SAN ANTONIO DE ARECO • SAN ANTONIO DE ARECO • RIO DE LA PLATA • COLONIA DE SACRAMENTO • MOTEVIDEO
Podmanivé kouzlo Buenos Aires a magická přitažlivost Uruguaye

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy přes Frankkfurt do Buenos Aires.

2. den

Po příletu do Buenos Aires transfer do hotelu, ubytování a odpočinek.

3. den:

Dopoledne průvodcovaná prohlídka centra Buenos Aires - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Oběd v jedné z vyhlášených restaurací v Puerto Madero, s vynikající kuchyní a stylovým prostředím. Možnost ochutnat nejrůznější plátky masa s přílohami a typické sladkosti. Návrat do hotelu, večer fakultativně možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Dopoledne výlet do Delta de Tigre, delty řeky Paraná, asi 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast +Delta del Río+ Paraná. Tigre je považováno za ráj veslařů a je možné se tu nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Po příjezdu do Tigre projížďka lodí po kanálech a přítocích řeky Paraná. Odpoledne návrat do Buenos Aires. Večer fakultativně návštěva Tango show, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy. Show je spojená s věčeří.

5. den:

Výlet do kolébky argentinských San Antnonio de Areco. Po cestě je možné vidět Pampa Húmeda Argentina typickou oblast pampy, kde se produkuje hovězí maso a obilí. Samotné městečko má starobylý koloniální ráz Při procházce po městě na vás dýchne kouzlo venkovského života se svým poklidem, zvyky a gaučovkými tradicemi. Návštěva muzea gaučů Guiraldes. Oběd ve venkovském stylu. Na místě je možné vyzkoušet si umění gaučů , jezdit na koni, sledovat folklorní tance a zaposlouchat se do zpěvu při dobrém víně, kusu hovězího a empanadas. Večer návrat do hotelu.

6. den:

Výlet lodí přes Río de la Plata na druhý břeh, do kolonie Colonia de Sacramento, starobylého uruguayského městečka, pro které je typická vůně yerba maté a všudypřítomné staré povozy. Jeho historické centrum je pod ochranou UNESCO. Procházka městečkem plným historických památek a tradic, oběd v typické restauraci v centru města. Přejezd autobusem do hlavního města Uruguaye, Montevidea, nejmladšího hlavního města Latinské Ameriky s nejlepším přírodním přístavem v Jižní Americe. Ubytování v Montevideu.

7. den:

Po snídani prohlídka staré části Montevidea - Plaza de la Constitución s katedrálou a pěší uličkou Sarandí v koloniálním stylu z dob přistěhovalců z Kanárských ostrovů. Dále kolem divadla Solis a památníku národnímu hrdinovi na Plaza de la Independencia k budově Kongresu a k el Prado se salvnou růžovou zahradou. Z vršku Cerro de Montevideo vyhlídka na město, záliv a starou koloniální pevnost. Návrat přes rezidenční část s městskými plážemi. Odjezd lodí do Buenos Aires a následně do hotelu kolem 22. hodiny. Ubytování v Buenos Aires.

8. den:

Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den:

Přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu
• transfery do hotelů s asistenční službou
• ubytování se snídaní
• loď Buenos Aires–Uruguay–Buenos Aires
• výlety s průvodcem dle programu

Příplatky

• fakultativní služby (lekce tanga 1,5 hodiny – 2.500 Kč, večeře a tango show 3.000 Kč)
• pojištění léčebných výloh a storna ECP 2.023 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy