X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Buenos Aires - Montevideo - Santiago de Chile

Argentina

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • SAN ANTONIO DE ARECO • SANTIAGO DE CHILE • COLONIA DEL SACRAMENTO • MONTEVIDEO • PUNTA DEL ESTE. Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
Buenos Aires - Montevideo - Santiago de Chile

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy

2. den

Buenos Aires:Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.

3. den:

Buenos Aires:Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Oběd v jedné z nejvyhlášenějších restaurací Puerto Madero, Spettus s vynikající kuchyní a stylovým prostředím. Možnost ochutnat nejrůznější plátky masa s přílohami a typické sladkosti. Nápoje v ceně. Návrat do hotelu kolem 15. hodiny.
Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Buenos Aires: Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Vlakem Tren de la Costa projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00.
Večer fakultativně večeře v Tango show „Esquina Carlos Gardel“, v jednom z nejlepších podniků s vynikající argentinskou kuchyní a s ještě lepším představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy. Bylo to právě v tomto baru kde se před 100 lety scházel slavný C. Gardel se svými přáteli.

5. den:

Buenos Aires: Fakultativně celodenní výlet do San Antonio de Areco, kolébky argentinských tradic. Po cestě je možné vidět Pampa Húmeda Argentina typickou oblast pampy, kde se produkuje hovězí maso a obilí. Samotné městečko má starobylý koloniální ráz Při procházce po městě na vás dýchne kouzlo venkovského života se svým poklidem, zvyky a gaučovkými tradicemi. Návštěva muzea gaučů Guiraldes. Oběd ve venkovském stylu. Na místě je možné vyzkoušet si umění gaučů , jezdit na koni, sledovat folklorní tance a zaposlouchat se do zpěvu při dobrém víně, kusu hovězího a empanadas. Večer návrat do hotelu.

6. den:

Buenos Aires – Santiago de Chile: Transfer na letiště Ezeiza a let do Santiaga de Chile, ubytování, zbytek dne volno.

7. den:

Santiago de Chile: Prohlídka historického centra – Vládní palác La Moneda, Muzeum předkolumbovské doby s ukázkami umění Inků, Mayů a Aztéků, Plaza de Armas s nádhernými historickými domy, katedrála, tržnice. Z vršku Cerro San Cristóbal se vám naskytne nádherná vyhlídka na město. Návrat do hotelu rezidenční a obchodní čtvrtí Las Condes a Providencia.
Odpoledne návštěva vinic Pirque, se skleničkou v ruce budete mít možnost projít se rozlehlým parkem k rezidenci rodiny Concha y Toro, vinařské rodiny se stoletou tradicí produkce vína. Večer fakultativně večeře s typickým vystoupením Show de Argómedo.

8. den:

Santiago de Chile: Ráno odjezd do malebného městečka Valparaíso s původní architekturou, která inspirovala řadu umělců. Město pod ochranou UNESCA se nahází asi 120 km od Santiaga. Po cestě je možné vidět krásná údolí s vinicemi Curacaví a Casablanca. Zastávka na vyhlídce Mirador de 21 de Mayo s nádhernými pohledy na zátoku Valparaíso. Po poledni návštěva lázeňského města Viňa del Mar, jednoho z nejvyhlášenějších v Jižní Americe. Po cestě zpět návštěva Muzea básníka Pabla Nerudy.

9. den:

Santiago – Buenos Aires - Montevideo: Po snídani transfer na letiště, odlet do Buenos Aires a přesun do přístavu Bs As a lodí buquebus plavba do Colonia del Sacramento. Odtud autobusem do Montevidea. Po příjezdu ubytování.

10. den:

Montevideo: Po snídani prohlídka starého města, Plaza de la Constitución s katedrálou a s pěší uličkou Sarandí v koloniálním stylu. Kolem divadla Solís k památníku národnímu hrdinovi na Plaza de Independencia, budova Kongresu a el Prado se slavnou růžovou zahradou. Z vršku Cerro de Montevideo vyhlídka na město, záliv a starou koloniální pevnost. Návrat přes rezidenční část s městskými plážemi.

11. den:

Montevideo – Punta del Este: Po snídani odjezd do prázdninového centra Punta del Este se slavným domem uruguayského umělce Carlose Paeze Vilaró, s rezidenční částí Beverly Hills, San Rafael, Cantegril a zajímavým zvlněným mostem v Maldonadu, mondénní části města s plážemi Brava a Mansa. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Buenos Aires. Transfer na ubytování.

12. den:

Buenos Aires: Dopoledne volno, v určenou hodinu transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den:

Přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu dle programu
* letištní taxy a palivový příplatek
* dopravu lodí a busem do Montevidea
* asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As
* 10x ubytování v hotelu 4* se snídaní
* transfery letiště-hotel-letiště
* půldenní výlet po Bs As s obědem
* 1/2 denní výlet Santiago de Chile
* celodenní výlet Valparaíso
* návštěva vinic v Chile
* 1/2 denní výlet po Montevideu
* 1/2 denní výlet Punta del Este
* zákonné pojištění CK

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy