X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Tango, pláž a samba - Argentina/Brazílie/Uruguay

Argentina

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • PUNTA DEL ESTE • RIO DE JANEIRO.
Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
Tango, pláž a samba - Argentina/Brazílie/Uruguay

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování, zbytek dne volno

3. den:

Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Oběd v jedné z nejvyhlášenějších restaurací Puerto Madero, Spettus s vynikající kuchyní a stylovým prostředím. Možnost ochutnat nejrůznější plátky masa s přílohami a typické sladkosti. Nápoje v ceně. Návrat do hotelu kolem 15. hodiny.
Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Nejprve projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00.
Večer návštěva Tango show, v jednom z typických podniků s vynikající argentinskou kuchyní a s ještě lepším představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy. K večeři mimo jiné proslulý argentinský steak.

5. den:

Odjezd na letiště a let do známého uruguayského prázdninového centra Punta del Este, transfer do hotelu, volno. Punta del Este je také nazývána Perlou jihu. Jedná se o poloostrov mezi Atlantickým oceánem a řekou Río de la Plata, s dokonalou geografickou polohou, která umožňuje návštěvníkům vidět slunce vycházet i zapadat do moře.

6. den:

Volno ke koupání, sportovním aktivitám nebo k výletům. Punta del Este je moderní neustále se rozvíjející středisko s plážemi z bílého písku a desítkami barů, kde vám nalijí nebo namíchají drink v každou hodinu. Možnost fakultativní prohlídky rezidenčních částí města s nádhernými panoramatickými vyhlídkami, prohlídka čtvrtí Barrio Pinares, La Barra – momentálně nejživější turistické zóny s kluby a večerními podniky, dále čtvrti Beverly Hills a Lugano, Cantegril a parku El Jaguel.

7. den:

Volno ke koupání nebo k výletům či sportovním aktivitám.

8. den:

Odjezd na letiště, letadlem do Rio de Janeira, transfer na ubytování a volno.

9. den:

Dopoledne prohlídka města s návštěvou symbolu Ria, Cukrové homoli - Pao de Azúcar v zátoce Guanabara. Lanovkou vyjedete do mezistanice, odkud se otvírají nádherné výhledy na město i na vrchol homole. Po krátké zastávce lanovka pokračuje k vrcholu, odkud budete mít Rio a jeho okolí doslova jako na dlani. Jsou to ty nejkrásnější výhledy známé ze všech pohlednic a záběrů o Rio de Janeiru. V samotném centru města pak můžete obdivovat moderní i starobylou architekturu, navštívíte hlavní náměstí i moderní katedrálu. Odpoledne individuální volno. Večer večeře v typické restauraci s fascinujícím karnevalovým vystoupením ve strhujícím rytmu samby.

10. den:

Celodenní výlet lodí na jeden z tropických ostrovů v blízkosti Rio de Janeiro, s nádhernou přírodou s pralesním porostem a množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic. Oběd složený s brazilských specialit a podávaný formou švédského stolu. Cestu na lodi zpříjemňují muzikanti a typický brazilský nápoj, caipirinha.

11. den:

Půldenní výlet k jednomu z nejznámějších symbolů Ria, soše Krista na vrcholu Corcovado. Z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou částí pralesa, který obklopuje celé okolí Ria, a budete moci z bezprostřední blízkosti obdivovat krásu ibišků, kávovníků, bromélií, orchidejí a dalších typických stromů a rostlin zdejší flory. Na samotném vrcholu, od monumentální sochy Krista se pak otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria: město, zátoku Guanabara, Cukrovou homoli, pláže Botafogo, Copacabana, Ipanema a Leblon i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana.

12. den:

V určený čas transfer z hotelu na letiště, odbavení a odlet.

13. den:

Přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

leteckou přepravu dle programu
letištní taxy a palivový příplatek
asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As a v Riu
10x ubytování v hotelu 4* se snídaní
transfery letiště-hotel-letiště
půldenní výlet po Bs As s obědem

1/2denní výlet Cukrová homole
1/2 denní výlet Corcovado
celodenní výlet tropické ostrovy
večeře + Tango show
večeře + Karneval show
zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna Evropské pojišťovny (doporučujeme připlatit)

fakultativní výlety
vstupy do národních parků cca 30 USD/park

Příplatky

* kurz tanga 1,30 indiv. hodina, s transferem - 130 USD
* kurz tanga 2 hodiny ve skupině, s transferem - 45 USD
* Delta Tigre s plavbou - 45 USD

Fakultativní výlety

* kurz tanga 1,30 indiv. hodina, s transferem - 130 USD
* kurz tanga 2 hodiny ve skupině, s transferem - 45 USD
* Delta Tigre s plavbou - 45 USD

Ohlasy zákazníků

Dobrý den. Zdravím Vás po příjezdu z krásného zájezdu. Musím moc poděkovat za výborně zorganizovaný program. Nemělo to ani nejmenší trhlinku a všichni jsme byli velmi spokojeni. Paní Hanušová je skvělá. Přímo nás nadchla svými znalostmi a přístupem k nám. Ještě jednou bychom jí chtěli Vaší cestou poděkovat. Hodně úspěšných zájezdů Vám přeje Z. Voska s rodinou.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy