X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Národní parky Brazílie

BrasíliaV Brazílii je okolo 350 oblastí chráněných státem. Jedná se o národní parky, ekologické oblasti, biologické rezervace atd. Veřejnosti jsou přístupné jen některé národní parky. Ostatní chráněné oblasti je možno navštívit jen na povolení. Mezi turisticky nejnavštěvovanější národní parky patří:


Národní park Tijuca

Je tvořen převážně tropickými pralesy na kopcích kolem Rio de Janeira a je oblíbeným výletním místem návštěvníků Ria i místních obyvatel.


Národní park Serra dos Órgaos

Nachází se asi 85 km od Rio de Janeira a je tvořen působivými vrcholy tohoto pohoří varhan, jak zní překlad jeho názvu. Kromě procházek úžasnou přírodou jsou zde i velmi vyhledávané lezecké stěny a tento park je proto označován jako Mekka horolezectví v Brazílii.


Národní park Iguaçu

Snad nejnavštěvovanější národní park Brazílie s nejkrásnějšími a rozlohou největšími vodopády na světě.


Národní park Chapada Diamantina

Ve státě Bahia v okolí starého hornického města Lençóis se nachází snadno dosažitelný park se sítí stezek k pozorování přírody, řek i vodopádů i s ideálními podmínkami pro horolezectví.Národní park Marinho dos Abrolhos

První mořský národní park v Brazílii asi 80km od pobřeží jižní Bahie. Je atraktivní díky své korálové bariéře, která je častým cílem organizovaných potápěčských výprav.

Národní park Marinho de Fernando de Noronha

Další z mořských národních parků nacházející se ve státě Pernambuco asi 500 km východně od Recife. Jedná se o souostroví, které láká návštěvníky svým úžasným podmořským životem.Programy pro návštěvu těchto oblastí Vám připravíme na vyžádání.

Národní parky Brazílie

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy