X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu s českým průvodcem

Brazílie

RIO DE JANEIRO • CUKROVÁ HOMOLE • CORCOVADO • CENTRUM MĚSTA • VODOPÁDY IGUACU • BRAZILSKÁ STRANA • ARGENTINSKÁ STRANA


Zájezd s českým průvodcem
Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu s českým průvodcem

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 14700
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Ráno odlet z Prahy, přestup v Evropě a večer přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu, ubytování ve 3* hotelu v blízkosti pláže Copacabana.

2. den

Pobyt v Riu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:

Po snídani odjezd na výlet na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu lanovkou zpět k pláži Urca přejedete kolem pláže Botafogo do centra města kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají – olympijský bulvár u přístavu, historické centrum, katedrála, akvadukt Lapa, schody Selarona, Sambodrom aj. Fakultativně možnost návštěvy stadionu Maracana.

4. den:

Po snídani polodenní výlet na Corcovado a Tijuca Forest. Z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria a prostupuje až do města, až ke známé soše Krista. Od monumentální sochy se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio i ostrůvků rozesetých v oceánu naproti slavným písečným plážím. Poté projedete deštný prales, který je součástí národního parku Tijuca, největšího městského národního parku na světě. Zastavíte se u vodopádů Cascatinha, na Čínské vyhlídce a kousek parku s bohatou florou i faunou si projdete. Přes čtvrť Santa Tereza návrat zpět do hotelu. Odpoledne volno, koupání.

5. den:

Pobyt v Riu, odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. nebo návštěva výrobny firmy Stern s ukázkami opracování brazilských drahokamů i nabídka hotových výrobků.

6. den:

Pobyt v Riu, volno, koupání.

7. den:

Dopoledne volno, okolo poledne transfer na letiště, odlet do Foz do Iguaçu. Transfer do hotelu, ubytování.

8. den:

Prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Širší než Viktoriiny vodopády a vyšší než Niagara nabízejí nezapomenutelný pohled na 275 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m v tzv. Ďáblově chřtánu. Majestátné hřmící vodopády, působivá vodní mlha protkaná nesčetnými duhami a kouzelná scenérie okolní přírody, to jsou vodopády Iguacu, nejrozsáhlejší vodopády na světě. Odpoledne fakultativně možnost návštěvy zdejšího Ptačího parku s voliérami s množstvím papoušků, tukanů a dalších ptáků z Brazílie i dalších zemí (cca 35 USD).

9. den:

Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Přejezd do Argentiny a procházka pralesem v Národním parku Iguacu. Přijdete ke spodní části vodopádu Salto Floriano, výtah Vás vyveze k vyhlídce na vodopády a po visutých lávkách se projdete až k Ďáblovu jícnu. Fakultativně možnost programu Gran Aventura Tour – nejprve pojedete pralesem, kde uvidíte ptáky, divoká zvířata a exotickou vegetaci. Starou indiánskou stezkou se dostanete k břehu řeky, odkud se vydáte speciálně postavenou lodí proti proudu řeky Paraná co nejblíže k hřmícím vodopádům Iguacu (cca 100 USD/os.). Odpoledne návrat do hotelu, nocleh.

10. den:

Ráno transfer na letiště ve Foz do Iguacu, odlet do Ria nebo Sao Paula, přestup a odlet zpět do Evropy.

11. den:

Přestup v Evropě a odpoledne přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu
• letištní taxy
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• 6× ubytování v Riu se snídaní ve 3* hotelu
• 3× ubytování ve Foz do Iguacu se snídaní ve 3-4* hotelu
• celodenní výlet Cukrová homole a centrum města
• polodenní výlet Corcovado a prales Tijuca
• polodenní výlet k vodopádům z brazilské strany
• celodenní výlet k vodopádům z argentinské strany
• služby českého průvodce (cestou do Brazílie i během pobytu v Brazílii)
• služby místního průvodce v Riu i Iguacu

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj: 14.700 Kč
• Vstupy a spropitné cca 120 USD

Ohlasy zákazníků

Mail 1.12.2014
Vážení přátelé z cestovní kanceláře Emma, rádi bychom Vám poděkovali za perfektní přípravu zájezdu do Brazílie (15.-25.11.), který jsme si u Vás zakoupili (přes agenturu). Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti (lety, transfery, ubytování, výlet) a máme tudíž z naší dovolené dobrý pocit a krásné vzpomínky. Rádi také vyřizujeme srdečný pozdrav od paní Henrietty, spolehlivé a milé průvodkyně v Riu. Obdrželi jsme v pořádku Vaše katalogy na příští sezónu a tak někdy příště rádi využijeme Vašich služeb. S pozdravem a díky Eva Šemberová
Mail doručen: 4.3.2005
Vážený pane, srdečně Vás zdravím a chci vám alespoň touto cestou poděkovat za perfektně zorganizovaný týden v Brazílii. Hotel, výlety i paní průvodkyně - vše super. Určitě se na Vaší kancelář v budoucnu znovu obrátím. Ondřej Schejbal
Mail doručen: 9.11.2011
Dobry den,minulý týden jsme se se sestrou vrátily ze zajezdu z Brazílie, chtěla jsem Vřm jen dodatečne poděkovat za bezchybné zorganizování zřjezdu a hlavně pochválit naši průvodkyni v Riu pani Henriettu. Vyhovoval nám její přátelský přístup a oceňujeme s jakou chutí a zájem se své práci věnuje. S pozdravem pěkného dne Tereza Braunova a Marketa Kralova

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy