X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rio de Janeiro, karneval

Brazílie

Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
Cena kalkulována na účast minimálně 2 osob


Program zájezdu:

1.den

Odpoledne odlet z Vídně (Prahy)

2.den

Přílet do Ria Přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3.den

Pobyt v Riu Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana.

4.den

Pobyt v Riu. Fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti několika stovek drobných ostrůvků s úžasnou přírodou. Výletní loď Vás proveze oblastí ostrůvků a po krátké zastávce v jedné z nejhezčích zátok s koupáním přímo z lodi Vás zaveze na malý ostrov, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Zde bude rovněž připraven oběd s mnoha brazilskými specialitami.

5.den

Pobyt v Riu fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista - z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana.

6.den

Pobyt v Riu, zahájení karnevalu.

7.den

Pobyt v Riu v době karnevalového veselí. Fakultativně možnost návštěvy sambodromu, na kterém po celou noc probíhají přehlídky škol samby s úžasnými kostýmy a neopakovatelnou atmosférou.

8.den

Pobyt v Riu. Pokračování karnevalu. Možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma). Fakultativně okruh nad městem v helikoptéře. Ze čtyř heliportů je možno se vydat na některý z devíti připravených okruhů v trvání od 6 do 60 minut.

9.den

Odlet z Ria Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet z Ria.

10.den

Přílet do Vídně (Prahy)

Rio de Janeiro, karneval

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Pojištění léčebných výloh ECP Na osobu / Na zájezd 590
Pojištění léčebných výloh ECP dítě 0-12 let Na osobu / Na zájezd zdarma
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Cena zahrnuje

leteckou přepravu do Ria a zpět
letištní taxy a palivové příplatky
7× ubytování ve 4* hotelu se snídaní
transfer z letiště do hotelu a zpět
asistenci česky mluvícího průvodce

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh 590 Kč
Pojištění storna zájezdu, odpovědnosti za škody, zavazadel, úrazu atd. 990 Kč
Fakultativní výlety

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy