X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

Brazílie

RIO DE JANEIRO • CUKROVÁ HOMOLE • CORCOVADO • TIJUCA FOREST • FAVELA ROSINHA


Zájezd s českým průvodcem se koná v termínu od 13.10.2024.

V ostatních termínech individuální zájezd s využitím místních anglicky mluvících průvodců (nebo jiným světovým jazykem mluvící)

Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.

Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob.
Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výlet Corcovado, pralesy a pláže Ria Na osobu / Na zájezd 2500
výlet Cukrová homole a centrum Ria Na osobu / Na zájezd 4700
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Ráno odlet z Prahy nebo Vídně (s jedním přestupem) do Brazílie. Večer Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu, ubytování ve 3* hotelu v blízkosti pláže Copacabana.

2. den

Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání.

3. den:

Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. Fakultativně celodenní privátní výlet s místním průvodcem na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu lanovkou zpět k pláži Urca přejedete kolem pláže Botafogo do centra města a budete odpoledne věnovat prohlídce jeho historické části i moderní oblasti kolem přístavu přestavěné a vybudované při příležitosti olympijských her 2016.

4. den:

Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. Fakultativně polodenní skupinový výlet v jeepech s místním průvodcem na Corcovado a Tijuca Forest. Z jedné z nejstarších čtvrtí Ria, Cosme Velho vyjedete pozemní lanovkou pralesem, který obklopuje celé okolí Ria a prostupuje až do města, až ke známé soše Krista. Od monumentální sochy se otvírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio i ostrůvků rozesetých v oceánu naproti slavným písečným plážím. Poté v jeepech projedete deštný prales, který je součástí národního parku Tijuca, největšího městského národního parku na světě. Zastavíte se u vodopádů Cascatinha, na Čínské vyhlídce a kousek parku s bohatou florou i faunou si projdete. Přes čtvrť Santa Tereza návrat zpět do hotelu.

5. den:

Pobyt v Riu, volno, odpočinek, koupání. Fakultativně polodenní skupinový výlet v jeepech s místním průvodcem do Favely Rocinha. Navštívíte největší favelu v Riu, kde se seznámíte s prostředím těchto čtvrtí, ulicemi plnými pulzujícího života, obchůdků, zábavy i nádherných výhledů na Rio a jeho pláže. Kolem těchto pláží se pak projedete cestou zpět do hotelu.

6. den:

Pobyt v Riu, fakultativně celodenní skupinový výlet v jeepech s místním průvodcem nazvaný Tropický ráj, během kterého se podíváte do oblasti jižně od Ria s plážemi, pralesy porostlými horami i nádhernými výhledy. Ze čtvrti Barra se vydáte v jeepech podél pobřeží Recreio dos Bandeirantes k plážím Prainha a Grumari. Odsud zahájíte stoupání s asi 2,5 hod procházkou, během níž vystoupáte i na vrchol hory Telegraph Rock, odkud se vám otevřou dechberoucí výhledy na pláže i okolní tropickou krajinu. V jeepech se pak vrátíte na pláž Grumari k odpočinku, koupání i k obědu připraveném ve zdejším plážovém kiosku. Odpoledne návrat do Ria.

7. den:

Pobyt v Riu, volno, koupání. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. nebo návštěva výrobny firmy Stern s ukázkami opracování brazilských drahokamů i nabídka hotových výrobků.

8. den:

Dopoledne rozloučení s Rio de Janeirem a poslední koupání, nákupy a procházky. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den:

Přestup v Evropě a přílet do Prahy / Vídně.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu včetně tax
• 7× ubytování se snídaní ve 3* hotelu
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• asistenci místního anglicky mluvícího průvodce v Riu
• v termínu 13.10.-21.10. služby českého průvodce (během cesty do Brazílie a pobytu v Riu)

Příplatky

Fakultativní výlety:
• privátní celodenní výlet Cukrová homole a centrum města 4.700 Kč
• skupinový polodenní výlet jeepem Corcovado a Tijuca Forest 2.500 Kč
• skupinový polodenní výlet jeepem Favela Rocinha 1.300 Kč
• skupinový celodenní výlet jeepem Tropický ráj 2.700 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail 1.12.2014
Vážení přátelé z cestovní kanceláře Emma, rádi bychom Vám poděkovali za perfektní přípravu zájezdu do Brazílie (15.-25.11.), který jsme si u Vás zakoupili (přes agenturu). Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti (lety, transfery, ubytování, výlet) a máme tudíž z naší dovolené dobrý pocit a krásné vzpomínky. Rádi také vyřizujeme srdečný pozdrav od paní Henrietty, spolehlivé a milé průvodkyně v Riu. Obdrželi jsme v pořádku Vaše katalogy na příští sezónu a tak někdy příště rádi využijeme Vašich služeb. S pozdravem a díky Eva Šemberová
Mail doručen: 9.4.2006
Vážený pane, chtěl bych Vám ještě po návratu domů poděkovat za zajištění služeb během naší cesty po Brazílii. Vše proběhlo bez problémů a všechny Vámi zajištěné služby byly kvalitní a bezchybné. Myslím, že se budeme chtít do Brazílie ještě vrátit a že se ještě v budoucnu na Vaši agenturu obrátím. S pozdravem, Václav Dostál


Mail doručen: 29.10.2004
Vážený pane, právě jsem se vrátil z Brazílie, kde jsem využil služeb zajištěných Vaší cestovní kanceláří. Musím konstatovat, že služby byly ve všech směrech zajištěny perfektně a ve vysoké kvalitě. Proto bych Vám chtěl tímto jménem svým i jménem pana Šrámka poděkovat a popřát samé spokojené klienty. S pozdravem Aleš Mandl


Mail doručen: 22.3.2004
Važený pane, jako vyherkyně brazilskch botů Azaleia, jsem s Vaši cestovní kanceláři byla 7.6. - 16.3.2004 na tyden v Riu de Janeiru. Chtěla bych cestovni kancelaři poděkovat za perfektní servis a hlavně za delegatku paní Henriettu. Je to užasná paní, která se o nás starala a provedla nás městem. Celý týden nám počasí přálo, slunce celou dobu svítilo a bylo velké teplo. S pozdravem Martina Krsková


Dopis doručen: 15.3.2004
Vážený pane, dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za zprostředkování opravdu jedinečně krásné dovolené v Rio de Janeiru v Brazílii ve dnech 27.2. až 8.3.2004. Je to nepopsatelný celoživotní zážitek, na který opravdu nezapomenu. Nemám připomínky k ničemu, všechno bylo zabezpečeno dle smlouvy. Velice si vážím práce Vás a Vaší firmy CK EMMA. Jel jsem na dovolenou s cílem vidět kaneval a odpočívat. Obojí se mi splnilo. Delegátka paní Henrieta se mi velice ochotně věnovala. S poděkováním a pozdravem ing. Štrubl Bohumil


Mail doručen: 9.11.2011
Vážený pane doktore, omlouvám se za opožděný mail, byl jsem mírně řečeno virtuálně zavalen nevyřízenými maily a podobně. Chtěl jsem Vám moc poděkovat za naprosto bechybné zařízení našeho pobytu v Brazílii. Užili jsme si to všechno zcela perfektně, zejména díky paní Henriettě, které neúnavně měnila termíny našich výletů podle počasí, takže jsme vše zvládli za optimálních podmínek, včetně jednoho vyměněného výletu, protože v Petropolis se stávkovalo. Takže ještě jednou díky a pokud se nám podaří se do těchto končin vypravit znova, a to bychom moc rádi, určitě využijeme opět Vašich služeb. Michal Eben

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy