X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rio de Janeiro, vodopády Iguacu, Amazonka a Salvador

Brazílie

3 noci v Riu, 2 noci ve Foz do Iguacu, 3 noci v Amazonii, 3 noci v Salvadoru


Zajišťujeme i individuálně v libovolném termínu.


Minimální počet účastníků: 2 osoby

Program zájezdu:


1.den

Odlet z Prahy.

2.den

Ráno přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3.den

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

4.den

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).

5.den

Odlet z Ria do Foz do Iguacu, odpoledne návštěva brazilské strany vodopádů.

6.den

Dopoledne návštěva vodopádů z argentinské strany, procházka po můstcích a visutých lávkách od úpatí vodopádů až k jejich vrcholu. Fakultativně projížďka raftem po řece až k vodopádům. Odpoledne fakultativně návštěva ptačího parku s pozorováním tukanů, papoušků a dalších brazilských ptáků.

7.den

Odlet do Manausu, po příletu výlet lodí k soutoku řek Rio Negro a Solimoes s unikátním úkazem, kdy obě řeky tečou několik km vedle sebe a jejich vody se nesmíchají. Večer příjezd do hotelu Amazon Village v oblasti deštných pralesů. Večeře v hotelu.

8.den

Dopoledne trekking pralesem s místním průvodcem. Oběd v hotelu. Odpoledne projížďka v motorových kanoích do povodí Amazonky a prohlídka deštných pralesů z řeky. Večeře v hotelu. Po setmění noční pozorování aligátorů.

9.den

Brzy ráno fakultativně možnost vyjížďky na kanoích s pozorováním východu slunce. Dopoledne volno k individuálním procházkám. Po obědě odjezd do Manausu a ubytování.

10.den

Dopoledne individuálně prohlídka centra Manausu, města vybudovaného přímo na řece Amazonce s jedinečnou tržnicí, přístavem a nádhernou budovou opery. Po poledni transfer na letiště a odlet do Salvadoru. Večer přílet do Salvadoru a transfer do hotelu.

11.-12.den

Pobyt v luxusním 5*hotelu u Salvadoru na jednom z nejkrásnějších pobřeží Brazílie lemovaném kokosovými palmami. Fakultativně výlet do Salvadoru a návštěva čtvrti Pelourinho, srdce černošské Brazílie vyhlášené památkou UNESCO.

13.den

Dopoledne pobyt v hotelu, po poledni transfer na letiště a odlet z Brazílie.

14.den

Přílet do Prahy.
Rio de Janeiro, vodopády Iguacu, Amazonka a Salvador

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Pojištění léčebných výloh ECP svět Na osobu / Na zájezd 590
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy