X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Rio de Janeiro, vodopády Iguacu, Amazonka

Brazílie

RIO DE JANEIRO • VODOPÁDY IGUACU • AMAZONIE

Zajišťujeme i individuálně v libovolném termínu.
Minimální počet účastníků: 2 osoby

Rio de Janeiro, vodopády Iguacu, Amazonka

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Lisabonu a dále do Brazílie.

2. den

Ráno přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

4. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).

5. den:

Pobyt v Riu, fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů.

6. den:

Odlet z Ria do Foz do Iguacu, odpoledne návštěva brazilské strany vodopádů.

7. den:

Dopoledne návštěva vodopádů z argentinské strany, procházka po můstcích a visutých lávkách od úpatí vodopádů až k jejich vrcholu. Fakultativně projížďka raftem po řece až k vodopádům. Odpoledne fakultativně návštěva ptačího parku s pozorováním tukanů, papoušků a dalších brazilských ptáků nebo přehrady Itaipu.

8. den:

Odlet do Manausu, po příletu výlet lodí k soutoku řek Rio Negro a Solimoes s unikátním úkazem, kdy obě řeky tečou několik km vedle sebe a jejich vody se nesmíchají. Večer příjezd do hotelu Amazon Village v oblasti deštných pralesů. Večeře v hotelu.

9. den:

Dopoledne trekking pralesem s místním průvodcem. Oběd v hotelu. Odpoledne projížďka v motorových kanoích do povodí Amazonky a prohlídka deštných pralesů z řeky. Večeře v hotelu. Po setmění noční pozorování aligátorů.

10. den:

Brzy ráno fakultativně možnost vyjížďky na kanoích s pozorováním východu slunce. Dopoledne volno k individuálním procházkám. Před polednem odjezd do Manausu a odlet z Brazílie do Lisabonu.

11. den:

Přestup v Lisabonu a přílet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu dle programu
Letištní taxy
6x ubytování ve 3-4* hotelu se snídaní
2x ubytování v Amazonii s plnou penzí
transfery z letiště do hotelu a zpět
asistenci česky mluvícího průvodce v Riu
asistenci německy nebo anglicky mluvícího průvodce v Iguacu a v Amazonii
prohlídku vodopádů z brazilské strany
prohlídku vodopádů z argentinské strany
výlety v Amazonii dle programu

Cena nezahrnuje

fakultativní výlety
komplexní cestovní pojištění 1.323 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 23.8.2006
Dobrý den, hned na začátku bychom se chtěli moc omluvit za to, že se ozvýmáme až nyní, přesto, že jsme chtěli moc poděkovat, hned jak jsme se vrátli z našeho putování po Brazílii. 25 dní mimo domov je docela dlouhá doba, takže práce na nás čekala všude možně. Přesto však vzpomínáme na naší dovolenou jak se dá, kdo chce, tomu rádi povídáme, co a jak bylo. Bylo to moc hezké, všechno klaplo tak jak mělo a je to určitě Vaší zásluhou. Maličká chybička se vloudila na letišti v Manausu, ale vše se vysvětlilo v Riu, kde se o nás s velkou pečlivostí starala paní Henrietta. Děkujeme za vše, co jste udělali, aby naše cestování po tak obrovské zemi a v takové dálce bylo skoro bezstarostné. Píšeme skoro, protože ženy se vždy něčeho obávají. Mějte se moc hezky, přejeme další spokojené klienty a až se rozhodneme opět někam cestovat, tak se ozveme, pokavaď budeme zdraví. Ještě jednou velké díky Šolcovi.


Mail doručen: 5.1.2005
Vážený pane, 30.12. jsme se s mladším synem vrátili z cesty do Brazílie. Byla to pro nás cesta snů. Proběhla bez chyby i Vaší zásluhou, resp. zásluhou cestovní agentury EMMA. Cesta byla sice poznamenána tím, že na poslední chvíli zakázal doktor cestu mé ženě, jinak vše po stránce organizační naprosto perfektní. Bylo pro nás opravdu milé, že všechny letenky, transporty, průvodcovské služby, noclehy v hotelích fungovaly bez jakéhokoliv zádrhele. To, že já z Prahy v říjnu, či listopadu pošlu mailem cosi do Brna, a výsledkem je, že 16.12., když se vyhrnu z příletového prostoru letiště v Rio de Janeiru, ona tam opravdu stojí paní s cedulkou Bohuml Haase, to považuji za zázrak. Ale jsou za tím Vaše perfektní služby. A když to navíc porovnám s tím, jak moji příbuzní ze Švédska měli potíže kam jen přišli, t.j. nezajištěný hotel, ač ve Švédsku objednaný a zaplacený, nezajištěné letenky na přelety v Brazílii, které museli naši příbuzní složitě telefonicky řešit, tak mi nezbývá než Vám opravdu upřímně poděkovat. Budu Vás všude doporučovat. Prosím, můžete-li, poděkujte milé a dokonalé paní průvodkyni v Riu, nevím, jestli jsme si správně zapamatoval jméno paní Henrieta. Poradila nám přesně to, co vykulený turista, poprvé na opačné straně světa potřebuje, t.j. kam a kdy jít a kam rozhodně ne, kde se najíst, kde vykoupat, kde nakoupit. Moc jí děujeme. Její doprovod po Riu byl skvělý. Váš vděčný klient Bohumi Haase, Praha

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy