X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

To nejlepší z Brazílie

Brazílie

RIO DE JANEIRO • VODOPÁDY IGUACU • AMAZONIE • PLÁŽE PERNAMBUCA

Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek.
Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob.
To nejlepší z Brazílie

Termíny a ceny

Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy přes Lisabon do Rio de Janeira. Večer přílet, transfer do hotelu, nocleh.

2. den

Pobyt v Riu Fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli - lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

3. den:

Pobyt v Riu Fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II.

4. den:

Pobyt v Riu Fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů.

5. den:

Pobyt v Riu, odpoledne transfer na letiště a odlet z Ria do Foz do Iguacu. Odpoledne návštěva brazilské strany vodopádů, procházka s krásnými pohledy na vodopády až k největšímu z vodopádů Ďáblův jícen.Transfer do hotelu, ubytování.

6. den:

Pobyt u vodopádů Iguacu - návštěva vodopádů z argentinské strany, procházka po můstcích a visutých lávkách od úpatí vodopádů až k jejich vrcholu. Fakultativně návštěva ptačího parku s pozorováním tukanů, papoušků a dalších brazilských ptáků nebo přehrady Itaipu.

7. den:

Ráno transfer na letiště a odlet do Manausu. Odpoledne přílet do Manausu, transfer do hotelu, ubytování. Individuálně možnost prohlídky města Manaus, nazývaného Paříž Amazonie - tržnice, přístav, opera. Nocleh v Manausu.

8. den:

Po snídani odjezd lodí k soutoku řek Rio Negro a Solimoes s unikátním úkazem, kdy obě řeky tečou několik km vedle sebe a jejich vody se nesmíchají. Před polednem příjezd do ecohotelu Amazon Village v oblasti deštných pralesů. Oběd v hotelu, seznamováním s pralesem v okolí. Večeře v hotelu. Po setmění noční pozorování aligátorů.

9. den:

Pobyt v Amazonii Dopoledne trekking pralesem s místním průvodcem. Oběd v hotelu. Odpoledne projížďka v motorových kanoích do povodí Amazonky a prohlídka deštných pralesů z řeky. Večeře v hotelu.

10. den:

Brzy ráno fakultativně možnost vyjížďky na kanoích s pozorováním východu slunce. Po snídani odjezd z hotelu, transfer na letiště do Manusu a odlet do Recife. Večer přílet do Recife a transfer do hotelu v Porto de Galinhas, jednom z nejhezčích letovisek Pernambuca.

11. den:

Pobyt na jednom z nejkrásnějších pobřeží Pernambuca, koupání, odpočinek. Během pobytu možnost návštěvy letoviska Porto de Galinhas s přírodními bazénky tvořenými korálovou bariérou a projižďkou na typických loďkách jangadách. Ideální podmínky pro šnorchlování, potápění, možnost zapůjčení buggy aut k výletům podél pláží i do vnitrozemí.

12. den:

Pobyt v hotelu na jednom z nejkrásnějších pobřeží Pernambuca.

13. den:

Pobyt v hotelu na jednom z nejkrásnějších pobřeží Pernambuca.

14. den:

Dopoledne pobyt v hotelu. Okolo poledne transfer do Recife. Fakultativně možnost návštěvy bývalého hlavního města Olindy (UNESCO). Večer odlet do Lisabonu.

15. den:

Dopoledne přílet do Lisabonu, přestup a odlet do Prahy. Večer přílet do Prahy

Podrobné informace

Cena zahrnuje

leteckou přepravu dle programu
letištní a palivové taxy
4× ubytování v Riu ve 4* hotelu se snídaní
2× ubytování v Iguacu ve 4* hotelu se snídaní
2× ubytování v eko hotelu Amazon Village s plnou penzí
1× ubytování v Manausu ve 4* hotelu se snídaní
4× ubytování v Pernambucu ve 4* hotelu se snídaní
transfery z letiště do hotelu a zpět
asistenci česky mluvícího průvodce v Riu
asistenci anglicky mluvícího průvodce
v Iguacu a v Amazonii
prohlídku vodopádů z brazilské strany
prohlídku vodopádů z argentinské strany
výlety v Amazonii dle programu

Cena nezahrnuje

fakultativní výlety
komplexní cestovní pojištění

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy