X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotelový klub Elenite Bungalovy ***

Bulharsko

>

Elenite

Hotelový klub Elenite Bungalovy ***
Typ ubytování
bungalovy
Vzdálenost od pláže
30-500 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Bungalovy se nacházejí ve svahu v parkové zeleni ve vzdálenosti 30 – 500 m od pláže v letovisku Elenite (Bulharsko). V areálu je centrální recepce, obchodní a zábavní centrum, bufetová restaurace, 3 restaurace s obsluhou nabízející bulharskou a mezinárodní kuchyni, kavárna, cukrárna a rozsáhlý akvapark – lehátka, slunečníky a občerstvení v akvaparku jsou za poplatek. Dále se v areálu nachází lékařské centrum. Mezi placené služby v areálu patří rybí restaurace, irský bar a pivnice, plážový bar nabízející více jak 50 druhů koktejlů, vodní bar, piano bar, bowlingové dráhy, internetový klub, lázeňské centrum, sauna, minigolf, plážový volejbal, aerobic, šipky, vodní sporty na pláži a dětské hřiště.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardní pokoje s možností jedné (rozkládací křeslo) až dvou přistýlek (palanda) jsou vybaveny klimatizací, SAT-TV, lednicí, koupelnou se sprchou a balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo okolí.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Plná penze – snídaně, oběd a večeře bufetovým způsobem - možnost objednání večeří v jedné ze tří restaurací s obsluhou po předchozí rezervaci. Odpolední svačina – káva, čaj, zákusek, zmrzlina, hot dog. Součástí all inclusive jsou i alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Zdarma jsou i animační programy a společenské aktivity nabízené animátory. Tenisové kurty jsou zdarma, vybavení pro tenis se platí.

Cena zahrnuje

ubytování na 10/11 nocí se snídaní

leteckou přepravu, odlety jsou z Brna

transfery letiště do hotelu a zpět

činnost stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service.
Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Ostrava (500), Frýdek–Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Budování letoviska Elenite začalo v roce 1985, nyní je z něj moderní přímořské letovisko. Na jih z Elenite je výhled na Nesebr (Bulharsko), severně leží mys Elenite, který je s mysem Kaliakra nejpopulárnější mezi návštěvníky na bulharském černomořském pobřeží. Je vzdálen cca 10 km od Slunečného pobřeží, 14 km od Nesebru a má s nimi pravidelné autobusové spojení.

Fakultativní výlety

Varna a delfinárium
Celodenní výlet s návštěvou delfinária ve Varně, návštěvou Varny s osobním volnem a návštěvou skalního kláštera Alajda. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 11. hodiny je plánována návštěva delfinária s vystoupením delfínů (vystoupení trvá asi hodinu). Volno ve městě k nákupům a pod. asi 2 hodiny, návštěva skalního kláštera Alajda. Příjezd zpět kolem 18. hodiny. Orientační cena 30 Eur.
Bulharská vesnice
Návštěva bulharské vesnice ve vnitrozemí Bulharska, s typicky bulharským folklorem, tancem a písněmi s unikátním tancem na žhavých uhlíkách, dětská show. Připravena je bohatá večeře s nápoji a neomezené množství vína. Doprava autobusem, návrat cca 23.30 hod. Orientační cena 22 Eur.
Sozopol a řeka Ropotamo
Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, návštěvou Sozopolu s obědem a návštěvou Burgasu s osobním volnem. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 10:30 nalodění na loďky a plavba po řece Ropotamo s pozorováním okolní unikátní přírody. Kolem poledne prohlídka Sozopolu, oběd a volno. Kolem 15. hodiny příjezd do Burgasu, nákupy. Příjezd kolem 18. hodiny. Orientační cena 24 Eur.
Jeep safari
Pro milovníky nestandardních výletů. Kolem 9. hodiny odjezd jeepy na Telebašnu, návštěva kláštera sv. Konstantina a Heleny a pramene sv. Ducha s léčivou vodou. Trasa pokračuje horskými vesnicemi, stezkami a řekami, polemi levandule až se dostanete do vesnice Solnik, kde ve starém domě bude představen život vesničanů, ochutnáte domácí víno a závin, očekávájí vás i další příjemná překvapení. V další vesnici poznáte pálení kořalky v měděné palírně. Oběd je plánován ve staré horské vesnici v typickém podniku – rajčata, okurky, šašlyk na roštu, pečené brambory, pivo, nealkoholické nápoje. Cesta pokračuje do lesa, kde v přírodě si budete moci vyzkoušet střelbu z kuše a vzduchovky. Návrat kolem 17. hodiny. Orientační cena 38 Eur.
Plavba jachtou
Nezapomenutelné chvíle na moři s úžasným koupáním a obědem. Nástup na jachtu kolem 10. hodiny, plavba k mysu Emine. Snídaně, káva nebo čaj, koupání a opalování na jachtě. Oběd: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje. Kolem 15. hodiny odjezd zpět do Nesebru, příjezd kolem 16. hodiny. Orientační cena 32 Eur.
Děti do 12 let mají z uvedených orientačních cen slevu, většinou 50 %.