X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Laguna Park**** - 7 nocí

Bulharsko

>

Slunečné pobřeží

Hotel Laguna Park**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén venkovníBazén se skluzavkami

Hotel Laguna Park je moderní, dobře udržovaný, prostorný hotel s přátelskou atmosférou, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro individuální návštěvníky. Je vhodnou volbou pro ty, co hledají kvalitní ubytování a služby přímo v srdci oblíbené lokality Slunečného pobřeží (Bulharsko). Hotel se nachází cca 250m od písečné pláže v blízkosti centra letoviska s možností nákupů, procházek a večerní zábavy. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, Wi-Fi připojení u recepce zdarma, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace s otevřenou terasou, snack bar, 2 bary u bazénu, obchod s potravinami, dětská herna, animační programy pro děti i dospělé, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, tobogán, jacuzzi, fitness, stolní tenis, sauna a masáže (za poplatek).

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo 1-2 přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem, satelitní televizí, telefonem, fénem na vlasy a minibarem (za poplatek).

Stravování

All inclusive:
Snídaně, obědy, večeře formou bufetu včetně nápojů jsou podávány ve dvou hlavních hotelových restauracích. Bohatý výběr salátů a dezertů. Jedenkrát týdně tematický večer s bulharskou kuchyní. V průběhu dne (10-23h) je k dispozici lobby bar a bary u bazénu s pitným režimem – voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby. Teplé nápoje – čaj, káva aj. v lobby baru od 10-18hod. Snack bar (10-18h) nabízí drobné občerstvení v průběhu dne - hot dogy, hamburgery, sendviče apod., voda, točené pivo.

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• služby stálého delegáta

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna do Burgasu.
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy a Ostravy do Burgasu.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z BulharskaNejvětší a nejmodernější rekreační komplex Bulharska leží 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebru. Cca 5 km jižně leží rozvíjející se rybářská vesnice Ravda. 200 m široká a 8 km dlouhá pláž se zvolna svažuje do moře a je velmi vhodná pro děti. Na pláž v mnoha místech, hlavně v části směrem k Nesebru, navazují chráněné písečné duny. Najdeme zde širokou nabídku služeb pro náš pobyt: vodní sporty, kavárny, restaurace, diskotéky, obchody všeho druhu, bryčky, projížďky na koních, aquapark. Dopravu po komplexu zajišťuje minivláček, spojení s Nesebrem zajišťují i autobusy a lodě.

Fakultativní výlety

Varna a delfinárium
Celodenní výlet s návštěvou delfinária ve Varně, návštěvou Varny s osobním volnem a návštěvou skalního kláštera Alajda. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 11. hodiny je plánována návštěva delfinária s vystoupením delfínů (vystoupení trvá asi hodinu). Volno ve městě k nákupům a pod. asi 2 hodiny, návštěva skalního kláštera Alajda. Příjezd zpět kolem 18. hodiny. Orientační cena 45 Eur.
Bulharská vesnice
Návštěva bulharské vesnice ve vnitrozemí Bulharska, s typicky bulharským folklorem, tancem a písněmi s unikátním tancem na žhavých uhlíkách, dětská show. Připravena je bohatá večeře s nápoji a neomezené množství vína. Doprava autobusem, návrat cca 23.30 hod. Orientační cena 30 Eur.
Sozopol a řeka Ropotamo
Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, návštěvou Sozopolu s obědem a návštěvou Burgasu s osobním volnem. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 10:30 nalodění na loďky a plavba po řece Ropotamo s pozorováním okolní unikátní přírody. Kolem poledne prohlídka Sozopolu, oběd a volno. Kolem 15. hodiny příjezd do Burgasu, nákupy. Příjezd kolem 18. hodiny. Orientační cena 42 Eur.
Jeep safari
Pro milovníky nestandardních výletů. Kolem 9. hodiny odjezd jeepy na Telebašnu, návštěva kláštera sv. Konstantina a Heleny a pramene sv. Ducha s léčivou vodou. Trasa pokračuje horskými vesnicemi, stezkami a řekami, poli levandule až se dostanete do vesnice Solnik, kde ve starém domě bude představen život vesničanů, ochutnáte domácí víno a závin, očekávají vás i další příjemná překvapení. V další vesnici poznáte pálení kořalky v měděné palírně. Oběd je plánován ve staré horské vesnici v typickém podniku – rajčata, okurky, šašlik na roštu, pečené brambory, pivo, nealkoholické nápoje. Cesta pokračuje do lesa, kde v přírodě si budete moci vyzkoušet střelbu z kuše a vzduchovky. Návrat kolem 17. hodiny. Orientační cena 45 Eur.
Plavba jachtou
Nezapomenutelné chvíle na moři s úžasným koupáním a obědem. Nástup na jachtu kolem 10. hodiny, plavba k mysu Emine. Snídaně, káva nebo čaj, koupání a opalování na jachtě. Oběd: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje. Kolem 15. hodiny odjezd zpět do Nesebru, příjezd kolem 16. hodiny. Orientační cena 37 Eur.
Děti do 12 let mají z uvedených orientačních cen slevu, většinou 50 %.