X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Longoza**** - 10/11 nocí

Bulharsko

>

Slunečné pobřeží

Hotel Longoza**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBezbariérovýFitnessBazén venkovníBazén vnitřní

Velmi oblíbený hotel se širokým zázemím a kvalitními službami. Hotel se nachází v jižní části Slunečného pobřeží (Bulharsko), asi 150 m od pláže pouze přes písečné duny. Poloha hotelu je velmi výhodná, leží v klidném místě. Jedná se o komplex několika budov s příjemnými zákoutí mi plnými zeleně, venkovními bazény pro dospělé i pro děti, vnitřním bazénem, atriem s dětským koutem i dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou pro hosty hotelu zdarma. Hotel má velkou vstupní halu s recepcí, restauraci, bar u bazénu, směnárnu, lobby bar, internetový kout, stolní tenis, biliár, kadeřnictví, pedikúru, manikúru a masáže. Velmi dobrou pověst mezi našimi zákazníky má strava v hotelu a úroveň All Inclusive celkově.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek pro děti (rozkládací gauč). Pokoje jsou klimatizované a mají ledničku, TV, balkon, vlastní příslušenství – sprcha, umyvadlo, WC, fén. Na vyžádání rodinné pokoje – mají navíc ložnici oddělenou skleněnou stěnou pro 2 osoby a obývací prostor s možností až 2 přistýlek. Při ubytování v rodinných pokojích se počítá cena 3x dospělý a pak slevy na přistýlky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy – bufet se studeným a teplým jídlem (výběr ze 3 jídel, saláty, zákusky, ovoce), večeře – studený a teplý bufet (výběr z několika jídel, zákusek, ovoce). Odpolední svačina: 16:00–17:00 káva, čaj, zákusek, zmrzlina. Nápoje 11:00–23:00 – v baru neomezená konzumace nealkoholických a alkoholic kých nápojů místní výroby (pivo, víno, brandy, koktejly). Zdarma plážový volejbal, fi t ness a animace pro děti (jen v němčině).

Cena zahrnuje

ubytování na 10/11 nocí, all inclusive

leteckou přepravu tam i zpět, odlety z Brna

transfer z letiště do hotelu a zpět

služby dlegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service.
Odlety jsou z Brna.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 24.7.2013
Dobrý den. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za nádhernou dovolenou, kterou jsme prožili se svými vnoučaty v Bulharsku, v hotelu Longoza v termínu 7.7 až 18.7. . Byli jsme velice spokojeni s organizací celého pobytu ze strany Vaší CK, s ubytováním, jídlem, službami hotelu Longoza i s příjemným jednáním a ochotou Vaší delegátky (Janky- příjmení bohužel nevím ). Ještě jednou děkujeme. S přáním pěkného dne Široký Milan

Mail doručen: 24.8.2010
Vážení, dne 21.8.2010 jsme se vrátili z dovolené z Bulharska, na které jsme byli s vaší cestovní kanceláří EMMA. Touto cestou Vám celému vašemu kolektivu vaší cestovní kanceláře, zejména pak panu Šedému, děkuji za sebe i svou ženu a vnoučata, se kterými jsem dovolenou trávil. Služby a kvalita hotelu LONGOZA, do kterého jsme jeli namísto do hotelu KOTVA , jsou na špičkové světové úrovni a hodláme se tam i nadále vracet. Mnohokrát vám děkujeme za poskytnutí možnosti vybrat si tento hotel namísto hotelu KOTVA. Zůstáváme s úctou a ještě jednou vřelé díky panu Šedému a spol. Rovněž napíšeme recenzi hodnotící tento hotel. Jiří Odehnal s rodinou, České Budějovice


Mail doručen: 22.7.2010
Dobrý den, alespoň touto cestou bych vám chtěla moc poděkovat za vaše služby. V červnu jsme se na poslední chvíli rozhodli že si najdeme leteckou dovolenou někde u moře. V nabídce na internetu se mi objevila i nabídka Vaší cestovní kanceláře. Zašla jsem do pobočky na ulici Kozí v Brně. Slečna nebo mladá paní byla velmi ochotná a pomohla mi s výběrem zájezdu pro naši 4členou rodinu s menšími dětmi. Našla mi ještě výhodnější nabídku hotelu s dobrou cenou a hotel vhodný pro rodiny s menšími dětmi. Jednalo se o pobyt od 30.6 – 10.7.2010 v Bulharsku v hotelu Longoza. Celá dovolená byla super, hotel krásný, čistý, služby dokonalé, jídlo výborné, služby all inclusive dokonalé. Moře, pláž i přístup do města nám velmi vyhovoval. Hotel byl v klidné části, takže super. Dále nás velmi překvapila paní průvodkyně v místě pobytu paní Janka. Byla dokonalá, dala nám hromadu potřebných informací, byla ochotná s námi řešit jakékoliv problémy kdyby nastaly. Ještě jsme se s tak vyčerpávajícími informacemi a ochotou nesetkali. Také se nám líbila vyjížďka do Nessebaru s paní průvodkyní. Opravdu jsme byli moc spokojení. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vaší cestovní kanceláří. Přejeme hodně úspěchů v podnikání a hodně spokojených zákazníků. Za velmi spokojenou rodinu Gregorových


Mail doručen: 22.9.2008
Vážení přátelé, v září jsem prostřednictvím Travel 2002 s Vaší cestovní kanceláří ztrávila dovoenou v Bulharsku na Slunečném pobřeží v hotelu Longoza. Byli jsme s manželem velice spokojeni a moc se nám tam líbilo. V rámci fakultativních výletů jsme navštívili i Istambul (dvoudenní zájezd). Děkuji za báječnou dovolenou i za ochotu. S pozdravem Miluška Ševčíková


Dopis doručen: 24.8.2008
Vážení, ráda bych pochválila vámi zajištěný pobytový zájezd na Slunečné pobřeží v Bulharsku v hotelu Longoza, kterého jsme se s manželem zúčastnili v červnu tohoto roku. Služby, ubytování, stravování a v neposlední řadě letecká doprava tam i zpět byly kvalitní, co nemělo chybu. Byli jsme nadmíru spokojeni, i počasí nám vyšlo abylo nádherně. Do hotelu Longoza na recepci i do restaruace vyřiďte a tlumočte naše díky a spokojenost, ať tam ví, že Češi si váží jejich pohostinnosti a vstřícnosti. V loni jsme byli u moře v Řecku na ostrově Kos, také přes vaši CK, ale to se nedá srovnat se službami, ubytováním a zejména stravováním o mnoho horším, než v Bulharsku. Protože si to nemohu nechat pro sebe, chci, abyste věděli, že jsme rádi pobyli na Baslkáně a že budeme s vašimi službami dál počítat. S pozdravem vaše klientka Blažena Krásná

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z BulharskaNejvětší a nejmodernější rekreační komplex Bulharska leží 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebru. Cca 5 km jižně leží rozvíjející se rybářská vesnice Ravda. 200 m široká a 8 km dlouhá pláž se zvolna svažuje do moře a je velmi vhodná pro děti. Na pláž v mnoha místech, hlavně v části směrem k Nesebru, navazují chráněné písečné duny. Najdeme zde širokou nabídku služeb pro náš pobyt: vodní sporty, kavárny, restaurace, diskotéky, obchody všeho druhu, bryčky, projížďky na koních, aquapark. Dopravu po komplexu zajišťuje minivláček, spojení s Nesebrem zajišťují i autobusy a lodě.

Fakultativní výlety

Varna a delfinárium
Celodenní výlet s návštěvou delfinária ve Varně, návštěvou Varny s osobním volnem. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, návštěva katedrály a poté návštěva delfinária s vystoupením delfínů (vystoupení trvá asi hodinu). Oběd, volno ve městě k nákupům ca. 2 hodiny. Návrat kolem 15:00 hodiny. Orientační cena dospělí 54 Eur, dítě 32 Eur.
Bulharská vesnice + Nesebr
Okolo 15:00 odjezd autobusem do starobylého Nesebru, prohlídka starobylého centra s ochutnávkou vín, volný čas k nákupům. V 18:30 odjezd do vesnice Bata s návštěvou restaurace, kde je připravena bohatá večeře s neomezeným množstvím vína, zábavní a kulturní program pro dospělé a děti, typické bulharské tance včetně tance na žhavém uhlí tzv. Nestinarský tanec. K tanci a poslechu hraje místní hudební soubor. Návrat cca 23.30 hod. Orientační cena dospělí 36 Eur, dítě 23 Eur.
Sozopol, klášter a plavba na lodi
Celodenní výlet s návštěvou kláštera a plavbou včetně oběda. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, návštěva kláštera Sv. Jiří ve městě Pomorie, poté přejezd do Sozopolu s pěší prohlídkou starého města, kostela Sv. Cyrila a Metoděje. Následuje plavba lodí okolo Sozopolu a přilehlých ostrovů, oběd na lodi, volno v Burgasus možností nákupů a návrat kolem 16:00 hodiny. Orientační cena dospělí 41 Eur, dítě 23 Eur.
Sozopol + katamarán
Celodenní výlet, který kombinuje plavbu mezi dvěma nejstaršími a nejatraktivnějšími městy na pobřeží Černého moře a pěší prohlídku Sozopolu. Ráno kolem 8:30 hodiny odjezd do Nesebru, nalodění a v 09:30 odplutí katamaránem Seacat One, k dispozici lodní bar - za poplatek občerstvení a nápoje. Kolem 10:30 připlutí do Sozopolu s pěší prohlídkou města (vč. ochutnávky vína zdarma). Ve 12:30 oběd a poté volno (nákupy, pláž ). V 16:30 odjezd autobusem na Slunečné pobřeží. Orientační cena dospělí 50 Eur, dítě 30 Eur.
Dopolední piknik na katamaránu
4 hodinová plavba na katamaránu s možností koupání, včetně oběda na palubě. Odjezd v 08:30 autobusem do přístaviště v Nesebru. V 09:30 odplutí katamaránu BUBO podél pobřeží Nesebrského zálivu. Kolem 11:00 hodiny kotvení na vhodném místě, možnost koupání, následuje oběd na palubě (zelenina, grilovaná ryba, grilovaný steak, nealko nápoje a pivo, ovoce). Po obědě odplutí zpět do přístaviště. Kolem 13:30 připlutí a návrat autobusem na Slunečné pobřeží. Orientační cena dospělí 48 Eur, dítě 28 Eur.
Západ slunce na katamaránu
Romantická večerní plavba (1h a 30 min) na katamaránu. Odjezd kolem 18:00 autobusem do přístaviště v Nesebru. V 19:00 odplutí katamaránu BUBO podél pobřeží Nesebrského zálivu, plavba se západem slunce, při kterém vám nabídnou nápoje (sekt, víno, nealko). Ve 20:30 návrat do přístaviště a odjezd autobusem zpět. Orientační cena dospělí 33 Eur, dítě 20 Eur.
Jeep safari
Pro milovníky nestandardních výletů. Kolem 10:00 hodiny odjezd jeepy do hor - Stará Planina, během horskými cestami navštívíte výrobnu typické pálenky Rakije, zastřílíte si ze vzduchovky a projdete se pohořím Staré Planiny. Dostanete se do vesnice Erkeč, kde v typickém bulharském domě se budete moci vyfotit v bulharských lidových krojích. Poté oběd ve vesnici Prosenik, kde bude možnost si vlastnoručně natrhat domácí zeleninu ze zahrádky a ochutnat místní pokrmy. Návrat kolem 15. hodiny. Orientační cena dospělí 47 Eur, dítě 30 Eur.
Plavba jachtou
Nezapomenutelné chvíle na moři s úžasným koupáním a obědem. Nástup na jachtu kolem 10. hodiny, plavba k mysu Emine. Snídaně, káva nebo čaj, koupání a opalování na jachtě. Oběd: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje. Kolem 15. hodiny odjezd zpět do Nesebru, příjezd kolem 16. hodiny. Orientační cena 37 Eur.