X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Longoza**** - 7 nocí

Bulharsko

>

Slunečné pobřeží

Hotel Longoza**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBezbariérovýFitnessBazén venkovníBazén vnitřní

Velmi oblíbený hotel se širokým zázemím a kvalitními službami. Hotel se nachází v jižní části Slunečného pobřeží (Bulharsko), asi 150 m od pláže pouze přes písečné duny. Poloha hotelu je velmi výhodná, leží v klidném místě. Jedná se o komplex několika budov s příjemnými zákoutí mi plnými zeleně, venkovními bazény pro dospělé i pro děti, vnitřním bazénem, atriem s dětským koutem i dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou pro hosty hotelu zdarma. Hotel má velkou vstupní halu s recepcí, restauraci, bar u bazénu, směnárnu, lobby bar, internetový kout, stolní tenis, biliár, kadeřnictví, pedikúru, manikúru a masáže. Velmi dobrou pověst mezi našimi zákazníky má strava v hotelu a úroveň All Inclusive celkově.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek pro děti (rozkládací gauč). Pokoje jsou klimatizované a mají ledničku, TV, balkon, vlastní příslušenství – sprcha, umyvadlo, WC, fén. Na vyžádání rodinné pokoje – mají navíc ložnici oddělenou skleněnou stěnou pro 2 osoby a obývací prostor s možností až 2 přistýlek. Při ubytování v rodinných pokojích se počítá cena 3x dospělý a pak slevy na přistýlky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy – bufet se studeným a teplým jídlem (výběr ze 3 jídel, saláty, zákusky, ovoce), večeře – studený a teplý bufet (výběr z několika jídel, zákusek, ovoce). Odpolední svačina: 16:00–17:00 káva, čaj, zákusek, zmrzlina. Nápoje 11:00–23:00 – v baru neomezená konzumace nealkoholických a alkoholic kých nápojů místní výroby (pivo, víno, brandy, koktejly). Zdarma plážový volejbal, fi t ness a animace pro děti (jen v němčině).

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí, all inclusive

leteckou přepravu tam i zpět, odlety z Brna

transfer z letiště do hotelu a zpět

služby dlegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service.
Odlety jsou z Brna.

Ohlasy zákazníků

Mail 24.7.2013
Dobrý den. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za nádhernou dovolenou, kterou jsme prožili se svými vnoučaty v Bulharsku, v hotelu Longoza v termínu 7.7 až 18.7. . Byli jsme velice spokojeni s organizací celého pobytu ze strany Vaší CK, s ubytováním, jídlem, službami hotelu Longoza i s příjemným jednáním a ochotou Vaší delegátky (Janky- příjmení bohužel nevím ). Ještě jednou děkujeme. S přáním pěkného dne Široký Milan

Mail doručen: 24.8.2010
Vážení, dne 21.8.2010 jsme se vrátili z dovolené z Bulharska, na které jsme byli s vaší cestovní kanceláří EMMA. Touto cestou Vám celému vašemu kolektivu vaší cestovní kanceláře, zejména pak panu Šedému, děkuji za sebe i svou ženu a vnoučata, se kterými jsem dovolenou trávil. Služby a kvalita hotelu LONGOZA, do kterého jsme jeli namísto do hotelu KOTVA , jsou na špičkové světové úrovni a hodláme se tam i nadále vracet. Mnohokrát vám děkujeme za poskytnutí možnosti vybrat si tento hotel namísto hotelu KOTVA. Zůstáváme s úctou a ještě jednou vřelé díky panu Šedému a spol. Rovněž napíšeme recenzi hodnotící tento hotel. Jiří Odehnal s rodinou, České Budějovice


Mail doručen: 22.7.2010
Dobrý den, alespoň touto cestou bych vám chtěla moc poděkovat za vaše služby. V červnu jsme se na poslední chvíli rozhodli že si najdeme leteckou dovolenou někde u moře. V nabídce na internetu se mi objevila i nabídka Vaší cestovní kanceláře. Zašla jsem do pobočky na ulici Kozí v Brně. Slečna nebo mladá paní byla velmi ochotná a pomohla mi s výběrem zájezdu pro naši 4členou rodinu s menšími dětmi. Našla mi ještě výhodnější nabídku hotelu s dobrou cenou a hotel vhodný pro rodiny s menšími dětmi. Jednalo se o pobyt od 30.6 – 10.7.2010 v Bulharsku v hotelu Longoza. Celá dovolená byla super, hotel krásný, čistý, služby dokonalé, jídlo výborné, služby all inclusive dokonalé. Moře, pláž i přístup do města nám velmi vyhovoval. Hotel byl v klidné části, takže super. Dále nás velmi překvapila paní průvodkyně v místě pobytu paní Janka. Byla dokonalá, dala nám hromadu potřebných informací, byla ochotná s námi řešit jakékoliv problémy kdyby nastaly. Ještě jsme se s tak vyčerpávajícími informacemi a ochotou nesetkali. Také se nám líbila vyjížďka do Nessebaru s paní průvodkyní. Opravdu jsme byli moc spokojení. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vaší cestovní kanceláří. Přejeme hodně úspěchů v podnikání a hodně spokojených zákazníků. Za velmi spokojenou rodinu Gregorových


Mail doručen: 22.9.2008
Vážení přátelé, v září jsem prostřednictvím Travel 2002 s Vaší cestovní kanceláří ztrávila dovoenou v Bulharsku na Slunečném pobřeží v hotelu Longoza. Byli jsme s manželem velice spokojeni a moc se nám tam líbilo. V rámci fakultativních výletů jsme navštívili i Istambul (dvoudenní zájezd). Děkuji za báječnou dovolenou i za ochotu. S pozdravem Miluška Ševčíková


Dopis doručen: 24.8.2008
Vážení, ráda bych pochválila vámi zajištěný pobytový zájezd na Slunečné pobřeží v Bulharsku v hotelu Longoza, kterého jsme se s manželem zúčastnili v červnu tohoto roku. Služby, ubytování, stravování a v neposlední řadě letecká doprava tam i zpět byly kvalitní, co nemělo chybu. Byli jsme nadmíru spokojeni, i počasí nám vyšlo abylo nádherně. Do hotelu Longoza na recepci i do restaruace vyřiďte a tlumočte naše díky a spokojenost, ať tam ví, že Češi si váží jejich pohostinnosti a vstřícnosti. V loni jsme byli u moře v Řecku na ostrově Kos, také přes vaši CK, ale to se nedá srovnat se službami, ubytováním a zejména stravováním o mnoho horším, než v Bulharsku. Protože si to nemohu nechat pro sebe, chci, abyste věděli, že jsme rádi pobyli na Baslkáně a že budeme s vašimi službami dál počítat. S pozdravem vaše klientka Blažena Krásná

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z BulharskaNejvětší a nejmodernější rekreační komplex Bulharska leží 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebru. Cca 5 km jižně leží rozvíjející se rybářská vesnice Ravda. 200 m široká a 8 km dlouhá pláž se zvolna svažuje do moře a je velmi vhodná pro děti. Na pláž v mnoha místech, hlavně v části směrem k Nesebru, navazují chráněné písečné duny. Najdeme zde širokou nabídku služeb pro náš pobyt: vodní sporty, kavárny, restaurace, diskotéky, obchody všeho druhu, bryčky, projížďky na koních, aquapark. Dopravu po komplexu zajišťuje minivláček, spojení s Nesebrem zajišťují i autobusy a lodě.

Fakultativní výlety

Varna a delfinárium
Celodenní výlet s návštěvou delfinária ve Varně, návštěvou Varny s osobním volnem a návštěvou skalního kláštera Alajda. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 11. hodiny je plánována návštěva delfinária s vystoupením delfínů (vystoupení trvá asi hodinu). Volno ve městě k nákupům a pod. asi 2 hodiny, návštěva skalního kláštera Alajda. Příjezd zpět kolem 18. hodiny. Orientační cena 45 Eur.
Bulharská vesnice
Návštěva bulharské vesnice ve vnitrozemí Bulharska, s typicky bulharským folklorem, tancem a písněmi s unikátním tancem na žhavých uhlíkách, dětská show. Připravena je bohatá večeře s nápoji a neomezené množství vína. Doprava autobusem, návrat cca 23.30 hod. Orientační cena 30 Eur.
Sozopol a řeka Ropotamo
Celodenní výlet s plavbou po řece Ropotamo, návštěvou Sozopolu s obědem a návštěvou Burgasu s osobním volnem. Ráno kolem 8. hodiny odjezd, kolem 10:30 nalodění na loďky a plavba po řece Ropotamo s pozorováním okolní unikátní přírody. Kolem poledne prohlídka Sozopolu, oběd a volno. Kolem 15. hodiny příjezd do Burgasu, nákupy. Příjezd kolem 18. hodiny. Orientační cena 42 Eur.
Jeep safari
Pro milovníky nestandardních výletů. Kolem 9. hodiny odjezd jeepy na Telebašnu, návštěva kláštera sv. Konstantina a Heleny a pramene sv. Ducha s léčivou vodou. Trasa pokračuje horskými vesnicemi, stezkami a řekami, poli levandule až se dostanete do vesnice Solnik, kde ve starém domě bude představen život vesničanů, ochutnáte domácí víno a závin, očekávají vás i další příjemná překvapení. V další vesnici poznáte pálení kořalky v měděné palírně. Oběd je plánován ve staré horské vesnici v typickém podniku – rajčata, okurky, šašlik na roštu, pečené brambory, pivo, nealkoholické nápoje. Cesta pokračuje do lesa, kde v přírodě si budete moci vyzkoušet střelbu z kuše a vzduchovky. Návrat kolem 17. hodiny. Orientační cena 45 Eur.
Plavba jachtou
Nezapomenutelné chvíle na moři s úžasným koupáním a obědem. Nástup na jachtu kolem 10. hodiny, plavba k mysu Emine. Snídaně, káva nebo čaj, koupání a opalování na jachtě. Oběd: pečená ryba, bramborový a zeleninový salát, ovoce. Alkoholické a nealkoholické nápoje. Kolem 15. hodiny odjezd zpět do Nesebru, příjezd kolem 16. hodiny. Orientační cena 37 Eur.
Děti do 12 let mají z uvedených orientačních cen slevu, většinou 50 %.