X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Duo*** - jarní prázdniny

Česká republika

>

Beskydy - Horní Bečva

Hotel Duo*** - jarní prázdniny
Typ ubytování
hotel

Nevíte, kam vyrazit s dětmi na jarní prázdniny a nechcete cestovat daleko? Nádherná krajina oblých beskydských hřebenů, romantických údolí a šumějících lesů, rázovití a srdeční lidé, to je kus světa jménem Valašsko, kam vás zveme. Děti si odvezou spoustu zážitků a vy si parádně odpočinete. A nábízený animační program si děti zamilují.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

polopenze dítě 3-15 let Na osobu / Na noc 150
plná penze dítě 3-15 let Na osobu / Na noc 230
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 140
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Budova Duo I má 22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje přizpůsobené pro hendikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Lux. Na některé z nich lze umístit přistýlku.

Apartmán LUX – nově moderně zrekonstruovaný 4 lůžkový apartmán, který tvoří 2 samostatné pokoje se společným sociálním zařízením. Apartmá je vybaveno moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva. Apartmá je dále vybaveno barevným LCD televizorem, sedací soupravou a připojením na internet Wi-Fi, telefonem. Nová luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem s fénem a toaletou.

Pokoj LUX - nově moderně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoj je vybaven novým moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva. Dále se v pokoji nachází prostorný pracovní stůl, barevný LCD televizor a křesílko. Na pokoji je Wi-Fi internetové připojení a telefon. Nová luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem s fénem a toaletou.

V budově Duo I se dále nachází recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum a jednací místnost.Budova Duo II má 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje až se šesti lůžky. Na některé z nich lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie standard.

Pokoj Standard – částečně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Vás přivítá v nových barvách. Pokoj je vybaven nábytkem, barevným televizorem a nově se můžete na těchto pokojích připojit na internet Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu. Možnost přistýlky nebo postýlky pro miminko.
V budově Duo II je klubovna s krbem.


Ubytování (check-in) je možné od 15.00 hodin. Odjezd (check-out) z hotelu do 11.00 hodin v den odjezdu.

Stravování

polopenze nebo plná penze

Cena zahrnuje

■ 7x ubytování ■ parkování u hotelu ■ každodenní využití vyhřívaného vnitřního bazénu ■ využití fitness centra ■ vstup do saunového světa ■ 1x hydromasážní koupel s bylinnou přísadou během pobytu ■ 1x 30ti minutovou masáž nebo kosmetickou proceduru ■ 1x inhalace minerální vodou Vincentka ■ animační program pro děti i dospělé ■ 1x celodenní permanentku platnou na sjezdovce Kubiška(200m) ■ 20% sleva na skiareál Bilá ■ 1x taneční večer s živou hudbou ■ 1x filmový večer

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Obec Horní Bečva se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v údolí horního toku Rožnovské Bečvy. Jedná se o typickou horskou obec s průměrnou nadmořskou výškou 505 m. n. m. Nejvyšším vrcholem je Vysoká (1024 m. n. m.), protéká zde Rožnovská Bečva a obec je vzdálená přibližně 8 km od slovenských hranic.. Turisté vyhledávají tuto oblast Horní Bečvy pro její geografickou polohu a krásné a romantické prostředí v blízkosti přehrady, v krajině lesů, hor a bohaté zeleně. V katastru je postaveno více než 500 soukromých chat a několik desítek rekreačních a hotelových zařízení. Během celého roku je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice (60 km cyklistických stezek) po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku aj. V létě se zde navíc můžete koupat, provozovat vodní sporty a rybařit v přehradní nádrži (5 ha). V zimě se dají turistické trasy naopak využít k lyžařským tůrám. Ti, kteří milují alpské lyžování mají možnost vyzkoušet celkem 11 soukromých lyžařských vleků včetně možnosti výuky lyžování.
V zimě je Horní Bečva ideálním místem pro rodiny s dětmi, běžkaře ale i náročné lyžaře. Přímo u hotelu Duo je v provozu dětský vlek – pro hotelové hosty zdarma! Od hotelu dojedete na lyžích až ke sjezdovce Kubiška, která je vzdálena 200 metrů. Na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů s 13 vleky a 16 sjezdovkami – to vše ve vzdálenosti maximálně 5 km od hotelu.
Další lyžařská střediska – Ski Bílá, Ski Mezivodí a Alpin Pustevny jsou v dojezdové vzdálenosti do 12 km.