X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Duo*** - kouzelné letní prázdniny

Česká republika

>

Beskydy - Horní Bečva

Hotel Duo*** - kouzelné letní prázdniny
Typ ubytování
hotel

Nevíte, kam vyrazit s dětmi na letní prázdniny a nechcete cestovat daleko? Nádherná krajina oblých beskydských hřebenů, romantických údolí a šumějících lesů, rázovití a srdeční lidé, to je kus světa jménem Valašsko, kam vás zveme. Děti si odvezou spoustu zážitků a vy si parádně odpočinete. A nábízený animační program si děti zamilují.
Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití Vašeho pobytu.Hotel je rozdělen do dvou samostatných budov Duo I a Duo II s celkovou kapacitou 140 lůžek. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté a domácí mazlíčci jsou vítáni (příplatek za psa 290/390/490 Kč dle velikosti, při příjezdu se vybírá vratná kauce 1000 Kč). Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na zájezd 1670
plná penze dítě 3-15 let Na osobu / Na zájezd 1050
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Budova Duo I má 22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje přizpůsobené pro hendikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Lux. Na některé z nich lze umístit přistýlku.

Pokoj LUX - Zrekonstruovaný pokoj Lux vybízí k harmonickému prožití pobytu v Beskydech. Nový moderní nábytek, příjemná atmosféra, nádherný výhled – to vše je klíčem k vaší spokojenosti. Pokoj je dále vybaven LCD televizorem, křesílkem, telefonem. Na některé pokoje Lux je možno umístit přistýlku.

V budově Duo I se dále nachází Recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum a jednací místnost. Všechny společné prostory hlavní budovy jsou bezbariérové. Vybrané pokoje a apartmány LUX mají koupelny uzpůsobené pro pohyb imobilních hostů. Vnitřní bazén je po dohodě přístupný pro imobilní hosty pomocí zvedacího systému HM 3200.


Budova Duo II má 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje až se šesti lůžky. Na některé z nich lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie standard.

Pokoj Retro – Všechny Retro pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014 v dobovém designu, vybavení a výzdobě. Většina prvků odpovídá době, kdy byly tyto pokoje poprvé představeny hostům, tj. v roce 1965.Díky tomu najdete v koupelnách typické maloformátové kachličky, designové Retro dlaždice, kohoutkové a nikoliv pákové baterie, postele s novými 3D pěnovými matracemi avšak na dřevěné konstrukci zhotovené podle původního projektu, dobové vybavení interiéru, zdobení stěn válečkem, litinové radiátory, lustry, osvětlení i další designové prvky. Retro pokoj nemusí být úplně poplatný době svého vzniku a tak můžete využít komfort barevné LED TV, která přehrává mnoho programů včetně Retro Music kanálu nebo si pustit vybranou hudbu z 60. ~ 80. let.

V budově Duo II je klubovna s krbem.

Stravování

Polopenze. Možnost doplacení obědů za příplatek 200 Kč/den/os. (děti do 15 let 150 Kč). Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře (popř. obědy) jsou podávány bufetovým způsobem (teplá + studená jídla, dětská jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezerty).

Cena zahrnuje

■ 7x ubytování v pokojích Lux/Retro s polopenzí ■ parkování u hotelu ■ volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu a venkovního bazénu ■ využívání venkovních sportovišť ■ zdarma zapůjčení sportovních potřeb - tenisových a badmintonových raket, míčů, pálek na stolní tenis, holí na Nordic Walking, kol a koloběžek ■ Wi-fi připojení k internetu (s vlastním notebookem) ■ zapůjčení elektrokola na půl dne ■ večerní lekce jógy s instruktorkou L. Říhovou ■ výlet za beskydskými výhledy s průvodcem
■ 1x 30ti minutová přístrojová procedura pro dospělou osobu ■ hlídání dětí, dětský koutek
■ animační program pro děti i dospělé ■ pravidelné pohádkové večery ■ páteční diskotéka ■ nedělní welcome párty
■ bubnování nebo večer s hudbou u ohně a opékání buřtů


U dětí a mládeže cena nezahrnuje wellness procedury.

Cena nezahrnuje

Rekreační poplatek obci 20 Kč/os/den - hradí se na místě.

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Obec Horní Bečva se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v údolí horního toku Rožnovské Bečvy. Jedná se o typickou horskou obec s průměrnou nadmořskou výškou 505 m. n. m. Nejvyšším vrcholem je Vysoká (1024 m. n. m.), protéká zde Rožnovská Bečva a obec je vzdálená přibližně 8 km od slovenských hranic.. Turisté vyhledávají tuto oblast Horní Bečvy pro její geografickou polohu a krásné a romantické prostředí v blízkosti přehrady, v krajině lesů, hor a bohaté zeleně. V katastru je postaveno více než 500 soukromých chat a několik desítek rekreačních a hotelových zařízení. Během celého roku je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice (60 km cyklistických stezek) po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku aj. V létě se zde navíc můžete koupat, provozovat vodní sporty a rybařit v přehradní nádrži (5 ha). V zimě se dají turistické trasy naopak využít k lyžařským tůrám. Ti, kteří milují alpské lyžování mají možnost vyzkoušet celkem 11 soukromých lyžařských vleků včetně možnosti výuky lyžování.
V zimě je Horní Bečva ideálním místem pro rodiny s dětmi, běžkaře ale i náročné lyžaře. Přímo u hotelu Duo je v provozu dětský vlek – pro hotelové hosty zdarma! Od hotelu dojedete na lyžích až ke sjezdovce Kubiška, která je vzdálena 200 metrů. Na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů s 13 vleky a 16 sjezdovkami – to vše ve vzdálenosti maximálně 5 km od hotelu.
Další lyžařská střediska – Ski Bílá, Ski Mezivodí a Alpin Pustevny jsou v dojezdové vzdálenosti do 12 km.