X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Duo*** - rodinný sportovní víkend

Česká republika

>

Beskydy - Horní Bečva

Hotel Duo*** - rodinný sportovní víkend
Typ ubytování
hotel
TVWiFiFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Přijeďte si užít prodloužený víkend do Beskyd. Během dvou dnů načerpáte nové síly, příjemně si odpočinete a budete relaxovat v našem novém wellness centru..Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití Vašeho pobytu.Hotel je rozdělen do dvou samostatných budov Duo I a Duo II s celkovou kapacitou 140 lůžek. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté a domácí mazlíčci jsou vítáni (příplatek za psa 150 Kč). Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Budova Duo I má 22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje přizpůsobené pro hendikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Lux. Na některé z nich lze umístit přistýlku.

Apartmán LUX – nově moderně zrekonstruovaný 4 lůžkový apartmán, který tvoří 2 samostatné pokoje se společným sociálním zařízením. Apartmá je vybaveno moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva. Apartmá je dále vybaveno barevným LCD televizorem, sedací soupravou a připojením na internet Wi-Fi, telefonem. Nová luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem s fénem a toaletou.

Pokoj LUX - nově moderně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoj je vybaven novým moderním nábytkem, jehož nemalá část je vyrobena z masívního modřínového dřeva. Dále se v pokoji nachází prostorný pracovní stůl, barevný LCD televizor a křesílko. Na pokoji je Wi-Fi internetové připojení a telefon. Nová luxusní koupelna je vybavena sprchovým koutem s fénem a toaletou.

V budově Duo I se dále nachází recepce, restaurace, bar, vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum a jednací místnost.Budova Duo II má 14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje až se šesti lůžky. Na některé z nich lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie standard.

Pokoj Standard – částečně zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Vás přivítá v nových barvách. Pokoj je vybaven nábytkem, barevným televizorem a nově se můžete na těchto pokojích připojit na internet Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu. Možnost přistýlky nebo postýlky pro miminko.

pokoje a apartmány Retro - Každý apartmán nebo pokoj Retro má vlastní nově zrekonstruovanou koupelnu s podlahovým vytápěním (mimo pokojů z období 1960-1969), originální nábytek a vybavení, stylovou Retro výzdobu, plochou LED televizi, Wi-Fi připojení na internet, satelitní televizi a možnost pustit si nejlepší Retro songy z audiotéky – Led Zeppelin stejně jako Progress 2, Michael Jackson nebo třeba Michal David. Waldemara Matušku nebo Johnyho Cashe.

V budově Duo II je klubovna s krbem.Ubytování (check-in) je možné od 15.00 hodin. Odjezd (check-out) z hotelu do 11.00 hodin v den odjezdu.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, obědy a večeře jsou podávány formou rautu (výběr studené a teplé kuchyně).

Cena zahrnuje

• ubytování v pokojích Lux / Retro
• polopenze po celou dobu pobytu
• animační program pro děti během pobytu
• každodenní vstup do saunového světa a vnitřního bazénu
• neomezený vstup do fitness centraAqua-Aerobic
• 1x 30 minutovou přístrojovou proceduru
• 1x 30 minutovou ruční masáž
• v pátek taneční zábava
• 2x hodina aqua-aerobiku
• procházka s holemi nordic walking (možnost zapůjčení zdarma)
• vyjížďka na kolech (možnost bezplatného zapůjčení kol)
• parkování před hotelem zdarma


Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt. Děti do 3 let mají ubytování zdarma, bez nároku na služby. Pro děti od 3 do 15 let se hradí pouze strava 150 Kč / den. Akce „děti zdarma“ se vztahuje na 1 dospělou osobu + 1 dítě. Wellness procedury se nevztahují na děti.

Doprava

Vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Obec Horní Bečva se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v údolí horního toku Rožnovské Bečvy. Jedná se o typickou horskou obec s průměrnou nadmořskou výškou 505 m. n. m. Nejvyšším vrcholem je Vysoká (1024 m. n. m.), protéká zde Rožnovská Bečva a obec je vzdálená přibližně 8 km od slovenských hranic.. Turisté vyhledávají tuto oblast Horní Bečvy pro její geografickou polohu a krásné a romantické prostředí v blízkosti přehrady, v krajině lesů, hor a bohaté zeleně. V katastru je postaveno více než 500 soukromých chat a několik desítek rekreačních a hotelových zařízení. Během celého roku je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice (60 km cyklistických stezek) po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku aj. V létě se zde navíc můžete koupat, provozovat vodní sporty a rybařit v přehradní nádrži (5 ha). V zimě se dají turistické trasy naopak využít k lyžařským tůrám. Ti, kteří milují alpské lyžování mají možnost vyzkoušet celkem 11 soukromých lyžařských vleků včetně možnosti výuky lyžování.
V zimě je Horní Bečva ideálním místem pro rodiny s dětmi, běžkaře ale i náročné lyžaře. Přímo u hotelu Duo je v provozu dětský vlek – pro hotelové hosty zdarma! Od hotelu dojedete na lyžích až ke sjezdovce Kubiška, která je vzdálena 200 metrů. Na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů s 13 vleky a 16 sjezdovkami – to vše ve vzdálenosti maximálně 5 km od hotelu.
Další lyžařská střediska – Ski Bílá, Ski Mezivodí a Alpin Pustevny jsou v dojezdové vzdálenosti do 12 km.