X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Zámek Valeč****

Česká republika

>

Hrotovice

Hotel Zámek Valeč****
Typ ubytování
hotel
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Hotel Valeč **** je klidný wellness hotel na Vysočině, ve kterém se vkusně snoubí kouzlo zámeckého panství s luxusem moderního. Příjemně malé panství nabízí řadu rozličných způsobů zábavy a odpočinku, že vám ani celý víkend nebude stačit na to, abyste si všechny pořádně užili. Součástí zámeckém areálu jsou 2 rybníky, park a bludiště. Hotelové wellness patří k těm nejlepším, nejpříjemnějším a největším u nás. Celý relaxační areál je špičkově vybaven. Obzvláště kouzelné je jeho spojení s historickými budovami zámeckého panství. Součástí welness centra jsou vyhřívané bazény venkovní i vnitřní, venkovní i vnitřní whirlpool, dětský bazén s vodními atrakcemi, sauny - finská, bio, parní, bylinková, infrasauna, tepidárium, Kneippůlv chodníček, ledová jeskyně a klidové zóny. Za poplatek je možné si půjčit horské kolo, elektrokolo, segway, pronajmout tenisový kurt nebo bowlingovou dráhu. Dále je možná prohlídka zámku s průvodcem.
Jen 7 km od hotelu se nachází Dalešická přehrada a 4 km od hotelu proslulý pivovar Dalešice. Zajímavým výletem může být i návštěva židovské čtvrti v Třebíči, která je spolu se zdejší bazilikou sv. Prokopa pod ochranou UNESCO, či prohlídka infocentra jaderné elektrárny Dukovany, procházka po Hudcově stepi, či návštěva zámku a zámeckých zahrad Jaroměřice nad Rokytnou a zámku Náměšť nad Oslavou.
Domací zvířata jsou povolena na vyžádání a za poplatek.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

pokoj s terasou/balkonem Na jednotku / Na noc 400
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je v útulných pokojích, které byly zbudovány z dávných stájí a hospodářských budov u zámku, a které vám poskytnou klid, pohodu a krásné výhledy. Pokoje jsou s balkonem/terasou nebo bez balkonu, styl klasik. Všechny pokoje s terasou nebo balkonem (za příplatek) vám kromě příjemného venkovního posezení nabídnou také romantický výhled na zámecké rybníky, tenisové kurty nebo do malebné vesničky. Komfort a pohodlí poskytují rovněž všechny zbývající pokoje, které jsou zařízeny tak, aby potěšily milovníky 21. století. Stylové bydlení si užijete také v podkroví zámku. Každý z 18 moderních podkrovních pokojů v zámku vás okouzlí originální kombinací moderního designu a mozaiky původních trámů. Pokoje jsou klimatizované a jsou v nich k dispozici župany, pantofle a fén.
Chek in je ve 14:00, check out do 10:00.

Stravování

V ceně balíčku je polopenze, snídaně formou švédských stolů, večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

■ ubytování

■ polopenzi

■ parkování v podzemních garážích hotelu

■ celodenní volný vstup do zámeckého wellness

■ využívání venkovních sportovišť

■ dětský koutek a vnitřní a venkovní sportovní a dětské hřiště

■ Wi-fi připojení k internetu v celém areálu hotelu

■ volné využívání fitness centra

Cena nezahrnuje

Městský poplatek 5 Kč/os/den, platí se při příjezdu.

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety