X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel reSTART**** - Rodinné léto 3+1 noc zdarma

Česká republika

>

Jičín

Hotel reSTART**** - Rodinné léto 3+1 noc zdarma
Typ ubytování
hotel
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfFitnessTenisBazén vnitřníBazén se skluzavkami

Hotel reStart**** nabízí více než 40 moderních pokojů a také jeden bezbariérový pokoj, kde v pohodlí načerpáte novou energii. Kdykoliv vám vyhládne, můžete navštivit vyhlášenou restauraci La Favorita, která nabízí speciality krajové, italské i mezinárodní. Pro firemní účely slouží 3 školicí místnosti, nebo rovnou prostorný multifunkční konferenční sál až pro 150 osob.
Nechybí ani fitness a wellness centrum, půjčovna elektrokol, horských kol a akoloběžek, venkovní terasa a dětská herna.
Za zvýhodněnou cenu můžete využít služeb přilehlého Aquacentra s plaveckým bazénem, tobogánem, whirlpoolem a parní komorou. Za zvýhodněnou cenu můžete navštívit také venkovní koupaiště nebo blízký sportovní areál (fotbal, tenis, volejbal, atletický ovál a kryté haly).
Přijeďte do hotelu reSTART a nechce se okouzlit kouzelnou atmosférou historického a pohádkového Jičína. Všechny krásy malebného města můžete obdivovat přímo z oken hotelu, nebo se vydejte na procházku po okolí. Nedaleko na vás čeká Valdštejnská lodžie, slavná lipová alej i proslulá Valdická brána. Ideální poloha hotelu reSTART láká i k rozmanitým výletům, ať už půjde o Prachovské skály, Hrubou a Malou skálu, zámek Humprecht či hrady Kost a Valdštejn. Hotel je i ideálním startovacím místem pro různé cykistické výlety.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v 1/2 pokojích executive s možností přistýlky pro dítě do 12,99 let. Pokoje mají dostatek prostoru pro vás i vaše zavazadla, velkou televizní obrazovku, klimatizaci a spoustu milých nezbytností, díky nimž si pobyt v hotelu reSTART perfektně užijete. Patří mezi ně čajový set, kávovar Nespresso, minibar, trezor, fén na vlasy, kosmetické zrcátko, pantofle, váha, zatemňovací závěsy a nadstandardní postel s komfortní zdravotní matrací.

Dětská postýlka pro dítě do 3 let zdarma.

V případě ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12,99 let je ubytování v rodinném apartmá 54m2 se 2 ložnicemi a 2 koupelnami.

Check out ve 14:00 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek možnost polopenze

Hotelové restaurace si zakládá na tradiční přípravě pokrmů z kvalitních lokálních a sezóních potravin a řadí se mezi špičku v regionu.

Cena zahrnuje

- ubytování

- snídaně formou bufetu

- zapůjčení dětských a dospěláckých koloběžek

- hledání pokladů "Rumcajsova stezka"

- volňásky pro děti na hrad a zámek Staré hrady

- volňásky pro děti do Rumcajsovy ševcovny

- jednodenní zapůjčení kol pro celou rodinu

- neomezený vstup do hotelového fitness

- parkování na hlídaném hotelovém parkovišti

- Nespresso kávovar na pokoji

Příplatky

- polopenze 230 Kč/os/den, 170 Kč/dítě/den

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Město Jičín se nachází v krásném prostředí Českého Ráje. Původní sídlo vzniklo kolem roku 1300 v místech dnešního Starého Města.

V minulosti bylo město chráněno hradbami se zesílenými baštami a obklopeno příkopem. Části opevnění jsou dodnes dochovány po celém obvodu historického středu města.

Největší rozmach město zažilo za vlády Albrechta z Valdštejna, který z něj učinil centrum svého panství. Albrecht dal Jičín velkoryse přestavět a dokonce zde razil vlastní mince. Do dnešní doby si město zachovalo historický ráz a jeho návštěva zanechá nezapomenutelný zážitek. Historické centrum města tvoří náměstí, které je ze všech stran lemováno podloubím.

Svůj název Jičín pravděpodobně získal tím, že patřil královně Jitce (Jitčino město - Jičín). Dnes je Jičín městskou památkovou rezervací, ve městě i jeho okolí najdeme řadu historických památek. Z turistického hlediska je výchozí branou do Českého ráje a do Prachovských skal. Malí návštěvníci mají město Jičín spojeno s pohádkovou postavou loupežníka Rumcajse.

Díky své poloze v půvabné krajině Jičínské pahorkatiny, která je přirozeným vstupem do překrásné oblasti Čech, je také často nazýván branou do Českého ráje. Historicky se jedná po nepříliš vzdálených Krkonoších o druhou turisticky významnou oblast Čech Jičínsko rovněž patří mezi oblasti s nejstarším slovanským osídlením.

Fotografie poskytlo Městské informační cetrum Jičín.