X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Jižní Morava aneb Bobule 3

Česká republika

ZNOJMO • SLUP • MIKULOV • LEDNICE • VALTICE • MIKULČICE • PLŽE • STRÁŽNICE
Jižní Morava aneb Bobule 3
9,9 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1200
posezení ve sklepě Na osobu / Na zájezd 350
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Ráno odjezd z Prahy, Jihlavy a Brna do Znojma. Okolo poledne příjezd do Znojma a procházka historickým centrem města s městskou památkovou rezervací - úzké uličky s historickými domy, Radniční věž, kostel sv. Mikuláše, Svatováclavská kaple, rotunda sv. Kateřiny i Znojemský hrad s krásnými výhledy do údolí řeky Dyje. Po prohlídce města odjezd do Slupi, návštěva pozoruhodné renesanční stavby vodního mlýna, který je stále funkční a byl vyhlášen národní kulturní památkou. Po prohlídce mlýna odjezd do Mikulova, jihomoravského pohraničního města s pohádkovou atmosférou historického centra s měšťanskými domy a zámkem i krásného okolí, kterému vévodí Svatý kopeček a Kozí Hrádek. Procházka centrem města, možnost výstupu po křížové cestě na Svatý kopeček. Večer odjezd do Valtic na ubytování. Fakultativně večerní posezení ve vinném sklepě s ochutnávkami vína a občerstvením.

2. den

Po snídani odjezd na celodenní prohlídku Lednicko-valtického areálu, zapsaného od roku 1996 do seznamu UNESCO. Odjezd do Lednice k jednomu z našich nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších zámků. Prohlídka zámku, možnost prohlídky unikátního skleníku a poté odjezd na lodičkách po kanále v zámeckém parku k Janovu hradu, romantické stavbě využívané jako lovecký zámeček. Odsud procházka zámeckým parkem k Minaretu, nejpozoruhodnější stavbě zámeckého parku s maurskou architekturou, která u nás nemá obdoby. Odpoledne okruh autobusem se zastávkami u dalších romantických staveb vystavěných k ozdobě Lichtenštejnského panství - Apollonův chrám, Dianin chrám, Hraniční zámek aj. Okruh zakončíme ve Valticích s možností návštěvy zámku, zámeckých sklepů anebo Salonu vín - degustační expozice umístěné ve sklepních prostorách zámku, kde můžete ochutnat 100 nejlepších vín z Čech a Moravy, které jsou každoročně vybírány. Je možno si vybrat z několika degustačních programů - buď tzv. volné degustace nebo několika druhů degustací řízených sommelierem. Večer návrat na ubytování.

3. den:

Po snídani odjezd do Mikulčic a návštěva nejrozsáhlejšího slovanského archeologického naleziště v ČR - Slovanského hradiště.Jedná se o pozůstatky velkomoravského hradu z 8. a 9. století, významného místa počátků naší státnosti a možného působení sv. Cyrila a Metoděje. Po prohlídce areálu přejezd do Petrova a procházka památkovou rezervací lidové architektury - areálem 80 barokních vinných sklepů Plže budovaných od 15. století. Po prohlídce a určitě i ochutnávce od místních vinařů přejedeme do Čejkovic. Návštěva bylinkového ráje Sonnentor s možností exkurze ve výrobně čajů, kde nám odhalí tajemství sáčku čaje od pěstování bylin až po šálek čaje. Poté návštěva Templářských sklepů vybudovaných templáři již ve 13. století. Po prohlídce rozsáhlého sklepního areálu s možností degustace odjezd a návrat do Brna, Jihlavy a Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 2x ubytování ve 3* hotelu se snídaní
• služby průvodce

Příplatky

• Večerní posezení ve vinném sklepě s ochutnávkou vín a občerstvením 350 Kč
• Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč
Slevy:
• 3.osoba na přistýlce - 400 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,9

2 hodnocení

10

Hotel

10

Strava

10

Delegát

9,5

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dobře vybrané destinace,všude krásný zážitek a k tomu i značně příspěl velmi sympatický vědomostmi nabitý delegát,který nám během přejíždění tyto předával,a plně se nám všude věnoval a moc dobře se vvždy a s ochotou o nás staral.Zájezd měl vše to co má dobrý zájezd mít.Já za tento krásný zážitek děkuji.Převrátilová Dana
Dana Převrátilová - Jižní Morava aneb Bobule 3 (09.06.2017 - 11.06.2017)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
S uvedeným zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Zvláštní poděkování patří panu průvodci, který byl super, nejlepší jakého jsme dosud zažili. Jeho znalosti, výklad a osobní zájem o maximální pohodu na zájezdu se jen tak nevidí. Ještě jednou vřelé díky - Alena Faitová a spol.
Jiřina Nosková - Jižní Morava aneb Bobule 3 (03.06.2016 - 05.06.2016)