X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Ambra Wellness hotel **** - víkendová relaxace

Česká republika

>

Luhačovice

Ambra Wellness hotel **** - víkendová relaxace
Typ ubytování
hotel
TVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén vnitřní

je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí kvalitní ubytování, stravovací služby a relaxaci v Centru vitality. Hotel najdete v klidném prostředí na okraji lesa, od centra lázeňského městečka asi 450 m. Oblibu u klientů si získal klidem, pohodou a přátelskou atmosférou.
Balneoprovoz Centrum vitality
bazén s protiproudy 13 x 7,5 m, whirlpool
široká nabídka procedur - koupele, masáže, zábaly, oxygenoterapie, aromaterapie, infra-sauna, vana s magnetickým polem, světelnou terapií a muzikoterapií, lávové kameny, pivní koupel, thajské masáže, lymfatická a podtlaková masáž - nabídku procedur průběžně doplňujeme o zajímavé novinky
zajistíme odbornou konzultaci s lékařem při výběru vhodných procedur a pohybových aktivit V ubytovací části hotelu jsou k dispozici - kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, stolní tenis, možnost zapůjčení horských kol, nordic walking holí a tradičních společenských her (karty, pexesa, kostky, soubor her). Dále je k diszpozici bowling u Solného pramene.Součástí hotelu je i dětské hřiště s průlezkami, houpačkami, lanovou dráhou, skluzavkami, trampolínou,lezeckou stěnou. Okolo Ambry je turistická stezka s naučnými panely.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

ubytovací kapacita - 116 základních lůžek, možnost přistýlek

jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány (s možností až 3 přistýlek), bezbariérový apartmán

vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem (některé apartmány s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, zabudovaný vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka

50 parkovacích míst, z toho 10 v podzemní garáži - za poplatek 50 Kč/noc

Stravování

restaurace s kapacitou 100 míst, lobby bar, letní terasa - celodenní provoz

polopenze u wellness pobytů: formou bufetu, na přání je možná plná penze (na základě domluvy je možné připravit diabetickou, bezlepkovou, vegetariánskou stravu)

k dispozici nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry

Informace k pobytům s dětmi


Jakýkoliv pobyt si můžete užít společně se svými dětmí nebo vnoučaty. Ceny pro děti nezahrnují služby Centra vitality..
Po dohodě s personálem je možné služby pro děti dokoupit na místě. Děti mají volný vstup do bazénu.

děti do 3 let včetně bez nároku na lůžko a stravu zdarma

děti do 12 let na přistýlce mají dětskou porci

Cena zahrnuje

• 2x ubytování
• 2x polopenze
• 1x uvítací přípitek
• Free wi-fi
• Bazén a whirlpool+
• Parkování
• Župan na pokoji

Centrum Vitality:
• 1x slatinný obklad
• 1x klasická masáž částečná éterickým olejem

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek v Luhačovicích 15 Kč / den - platba na místě

Na tyto pobyty se nevztahují žádné slevy.

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Písemné zmínky o malé bezvýznamné vesničce Luhačovice, která se usadila v zalesněném údolí kolem říčky Štávnice, jsou již z roku 1412. Ale příroda se za dalších několik stovek let postarala o její zasloužený rozmach a proslulost.

Od 17. století si lidé začínají spojovat městečko s léčivými prameny a Luhačovice se stávají středem pozornosti nemocných i zdravých, lékařů i hoteliérů, architektů i umělců.

Nejen prameny, ale také přírodní a klimatické podmínky dělají z této „Perly Moravy" místo pohody a příjemného naladění, procházek po upravených cestičkách lázeňského náměstí, ale také po vyznačených stezkách v okolních lesích. Ve výšce 200 až 600 m n. m. procházíte malebnou a zklidňující krajinou a vdechujete přitom zplodinami nezničený, čistý vzduch, který patří mezi jednu z nejvzácnějších procedur. Luhačovické klima je dalším darem přírody. Dlouhé teplé léto, překrásný barevný podzim a většinou jen krátká zima. To vše neodmyslitelně patří ke čtvrtým největším českým lázním, které najdete na jihovýchodě Moravy, utopené uprostřed zeleně Bílých Karpat.

Z historie se dozvíme, že počátky lázní v Luhačovicích jsou spjaty s příslušníky starého uherského rodu Serényi de Kis - Serény a datují se kolem roku 1669.Titul „Zakladatel lázní " si vysloužil Vincenc, po kterém je pojmenován nejznámější luhačovický léčivý pramen Vincentka.

Novodobá historie se datuje od roku 1902 a je spojena se založením akciové společnosti v čele s ředitelem MUDr. Františkem Veselým. Předsedou správní rady je zvolen Otto Serényi, který je největším podílníkem. Cyril Holuby jako správce lázní a architekt Dušan Jurkovič jsou další osobnosti, které začínají uvádět sen ve skutečnost.

Cesta iniciátorů velkorysého projektu výstavby lázní nebyla vůbec jednoduchá. Ale dílo se podařilo a současnost je dokladem jejich tvůrčích schopností, ideálů a dokonalosti.

A Luhačovice dnes? To jsou luxusní léčebné domy, hotely, citlivě opravené vily z první třetiny 20. století, kavárny, útulné obchůdky, upravené parky. Všude plno dobře naladěných hostů, pacientů, návštěvníků, kteří si celoročně vychutnávají pověstnou příjemnou a malebnou atmosféru Luhačovic.