X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Krakonoš*** - rekreační pobyt

Česká republika

>

Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš*** - rekreační pobyt
Typ ubytování
hotel
TVLednice/minibarBezbariérovýTenisBazén vnitřní

Hotel Krakonoš *** se nachází v v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra lázní. Rozmanité okolí láká k výletům, které potěší milovníky přírody i historie. U hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních se již několik let buduje tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se pravidelně konají vánoční koncerty. Po rekonstrukci velké části v roce 2011 patří hotel do mezinárodně uznávané kategorie 3,5 hvězdy.Hotel má k dispozici 86 pokojů (a 5 apartmánů) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je restaurace, lobby bar, 2 salonky a relaxačně-rehabilitační centrum, které nabízí možnost kompletní lázeňské péče přímo v hotelu - bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, permanentní makeup. V hotelu používají přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Spojení s městem je zajištěno kabinovou lanovkou, MHD, hotelovou dopravou anebo příjemnou procházkou.
Nedaleko hotelu se nachází tenisové kurty, golfové hřiště a park Boheminium s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek 180 Kč/den.
V případě, že byste požadovali jiný termín, než je uveden v naší tabulce s termíny a cenami, kontaktujte nás.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře Na osobu / Na noc 100
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 300
Parkování auta Na jednotku / Na noc 100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Za příplatek je možné ubytování v apartmánu (na vyžádání). Děti do 2 let jsou zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dětská postýlka je možná za příplatek 250Kč/noc.

Stravování

V základní ceně je pobyt se snídaněmi formou švédských stolů. Za příplatek 175Kč/den je možno zajistit tříchodové servírované večeře (výběr z nabídky obvykle 3 různých hlavních jídel).

Cena zahrnuje

- 7x ubytování se snídaní

- volný vstup do bazénu

- 30% slevy na léčebné procedury v hotelu Krakonoš

- další slevy na atrakce v okolí (Muzeum karlovarské Becherovky 25%, Park Boheminium 20% aj.)

Cena nezahrnuje

- parkování 100 Kč/noc

- večeře 175 Kč/os/den

- lázeňskou taxu a městský poplatek cca 21 Kč/os/noc

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska.

Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.

Lázeňské pavilony jsou převážně klasicistního a novorenesančního slohu, většina domů lázeňské čtvrti nese prvky secese. V sousedství kolonády stojí kostel Nanebevzetí Panny Marie, na západě, za Hlavní třídou pak pravoslavný ruský kostel sv. Vladimíra a anglikánský kostel.

Zajímavost: Zpívající fontána před hlavní kolonádou má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením.