X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Krakonoš*** - velikonoční pobyt

Česká republika

>

Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš*** - velikonoční pobyt
Typ ubytování
hotel
TVLednice/minibarBezbariérovýTenisBazén vnitřní

Hotel Krakonoš *** se nachází v v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra lázní.Hotel nabízí 86 pokojů se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je restaurace, lobby bar, 2 salonky a balneo centrum. Nabízíme hotelové ubytování s procedurami formou různých balíčků, při nichž je využito možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu ( k dispozici je rehabilitační bazén velikosti 11x6 m s protiproudem, mikroklimatická solná jeskyně, balneo provoz, ale i pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, aj.).
Spojení s městem je zajištěno kabinovou lanovkou, MHD a dopravní firmou.
Nedaleko hotelu se nachází lyžařská sjezdovka s vlekem (i s večerním provozem), běžecké trasy, tenisové kurty, golfové hřiště a miniaturpark s modely hradů a zamků.
Pobyty jsou nabízeny v libovolném termínu a na libovolný počet nocí. Pokud byste požadovali jiný termín, než je uveden v naší tabulce s termíny a cenami, kontaktujte nás.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Cena zahrnuje

Uvedené ceny jsou za 1 osobu

ubytování s polopenzí, slavnostní velikonoční menu

1x solná jeskyně

1x lékařská prohlídka

1x plynová obálka

1x perličková koupel

1x lékařská prohlídka

volný vstup do bazénu

Cena nezahrnuje

městské poplatky 21 Kč/os/den - hradí se na místě

parkovné os. automobil 100 Kč/noc

Příplatky

příplatek za 1/1 pokoj 300 Kč/noc

městské poplatky 21 Kč/os/den - hradí se na místě

parkovné os. automobil 100 Kč/noc

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska.

Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.

Lázeňské pavilony jsou převážně klasicistního a novorenesančního slohu, většina domů lázeňské čtvrti nese prvky secese. V sousedství kolonády stojí kostel Nanebevzetí Panny Marie, na západě, za Hlavní třídou pak pravoslavný ruský kostel sv. Vladimíra a anglikánský kostel.

Zajímavost: Zpívající fontána před hlavní kolonádou má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením.