X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Reitenberger**** - Diagnosticko-terapeutický balíček

Česká republika

>

Mariánské Lázně

Hotel Reitenberger**** - Diagnosticko-terapeutický balíček
Typ ubytování
hotel
TVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén vnitřní

Nově zrekonstruovaný Hotel Reitenberger se nachází v secesní budově z 19. století, která byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, v lázeňském centru Mariánských Lázní, pouhých 50 metrů od pavilonu Křížového pramene a kolonády. Zázemí balneo centra tvoří bazén, whirlpool, 4 druhy saun, Kneippův chodník, solná jeskyně, fitness centrum, speciální vany na hydroterapie, nožní a přísadové koupele a prostory určené pro masáže, terapie a procedury. Při vašem pobytu můžete konzultovat s lékařem a fyzioterapeuty své obtíže, oni vám pomohou s jejich odstraněním, vysvětlí možné příčiny a ukáží cviky, které můžete praktikovat následně i v domácím prostředí. Hotelová kavárna nabízí příjemné posezení v průběhu celého dne, se širokou nabídkou nápojů a jídel, kvalitní kávy a moučníků. Několikrát týdně jsou zde pořádány taneční večery s živou hudbou. Mariánské Lázně jsou proslulé svými léčivými minerálními prameny, lázeňskou kolonádou, zpívající fontánou, historií a v neposlední řadě jedinečnou atmosférou. Tyto lázně ze západočeského lázeňského trojúhelníku jsou také kandidáty vybranými k nominaci na zápis do seznamu světového dědictví UNESCO. Jedinečné ovzduší CHKO Slavkovského lesa, které obklopuje město, mnoho léčivých pramenů, nádherné zahrady a parky tvoří unikátní prostředí, které každého okouzlí.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou kategorie Standard. Za příplatek 250 Kč/os/noc je možnost mít pokoj superior.

Pokoje se skládají z oddělené předsíně, vybavené zrcadlem a šatní skříní, koupelny a ložnice.

Standard pokoj - celková plocha dvoulůžkového pokoje činí cca 21 m2, jednolůžkového pokoje 12 m2. V této kategorii jsou zařazeny i bezbariérové pokoje.

Superior pokoj - celková plocha dvoulůžkového pokoje činí cca 23 m2, jednolůžkového pokoje 14 m2. U většiny pokojů je balkón.

Vybavení pokojů:

Manželská postel 180 x 200cm nebo oddělené postele 90 x 200cm (u jednolůžkových pokojů 90 x 200 cm), pracovní stůl s minibarem, konferenční stolek, noční stolek, kuferník, lampičky na nočním a pracovním stole, LCD TV se satelitním příjmem, telefon s možností přímé provolby, internetové připojení prostřednictvím WIFI, pokojový trezor.


Vybavení koupelen:

Sprchový kout nebo vana, toaleta, umyvadlo, vysoušeč vlasů, zrcadlo, odkládací polička, župan, froté ručník, froté osuška.

Ubytování v den příjezdu je možné od 14.00 hod, v den odjezdu je potřeba uvolnit pokoj do 10.00 hod.


Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

polopenze plus*


* (lehký oběd formou denní polévky, salátového bufetu a pečiva)

Cena zahrnuje

■7x ubytování ■ stravování formou polopenze plus* ■ volný vstup do bazénu, saunového světa a fitness centra ■ konzultace s lékařem nebo fyzioterapeutem ■ 4x cvičení s fyzioterapeutem ■ 3x vstup do solné jeskyně ■ relaxační procedura ( např. masáž, hydroterapie apod.) ■ lázeňská taxa

* plus = lehký oběd formou polévky, salátového bufetu a pečiva

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska.

Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.

Lázeňské pavilony jsou převážně klasicistního a novorenesančního slohu, většina domů lázeňské čtvrti nese prvky secese. V sousedství kolonády stojí kostel Nanebevzetí Panny Marie, na západě, za Hlavní třídou pak pravoslavný ruský kostel sv. Vladimíra a anglikánský kostel.

Zajímavost: Zpívající fontána před hlavní kolonádou má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením.