X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel a depandance Laguna** - autobusem

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Gradac

Hotel a depandance Laguna** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
oblázková
TVTenis

Jednoduše zařízený ubytovací komplex je umístěný v zeleni, 50 m od krásné dlouhé pláže zvané Gornja Vala v letovisku Gradac (Dalmácie, Chorvatsko). Od centra města je hotel vzdálený asi 500m. Komplex se skládá z hlavní budovy a dvou dependancí umístěných v těsné blízkosti. Hlavní budova disponuje recepcí, výtahem, TV-salonem, restaurací, vinárnou, terasou s možností příjemného posezení a pohledem na moře. Budovy dependance nemají restauraci a výtah. V hlavní sezóně pořádá hotel několikrát týdně večery s živou hudbou a animace. Je zde i bohatá nabídka sportovního vyžití - tenisové kurty, minigolf, půjčovna loděk, různé vodní sporty. Středisko doporučujeme pro milovníky aktivnější dovolené.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel Na osobu / Na zájezd 2990
příplatek za jednolůžkový pokoj depandance Na osobu / Na zájezd 2490
Obědy Na osobu / Na zájezd 1890
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

POKOJE V HLAVNÍ BUDOVĚ – dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím, telefonem, TV/SAT, některé s možností přistýlky, balkonem na mořskou stranu.

DEPANDANCE A – dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím, telefonem, některé s možností přistýlky, balkonem na mořskou stranu.

Stravování

Snídaně i večeře formou švédských stolů v klimatizované restauraci s venkovní terasou. Možnost připlacení plné penze.

Cena zahrnuje

• autobusovou dopravu
• ubytování 7 nocí
• pobytovou taxu
• služby stálého delegáta

Příplatky

• 1/1 hotel 2 990 Kč/os.
• 1/1 dep. A 2 490 Kč/os.
• obědy 1 890 Kč/os.
• parkování 4€/den

Doprava

Doprava do Chorvatska je klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Tišnov (0), Kuřim (0), Mikulov (0), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Gradac (Dalmácie, Chorvatsko) se nachází v nejjižnější části Makarské riviéry, na úpatí horského pásma Rilić. Toto malebné městečko láká turisty několika kilometry dlouhými oblázkovými plážemi v čele s pláží Gornja Vala, která je právem považována za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. Pobřeží je lemováno borovicovým lesem. Pozvolným vstupem do moře je tato oblast velice oblíbená a vhodná především pro rodiny s dětmi. Gradac nabízí širokou nabídku společenského vyžití a bujarý noční život, proto je vyhledáván především mladšími generacemi.