X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Biokovka*** - autobusem

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Makarska

Hotel Biokovka*** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
30 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén vnitřní

Oblíbený lázeňský hotel Biokovka se nachází přímo u moře v letovisku Makarska (Chorvatsko, Dalmacie)a od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře ji dělí pouze místní pěší pobřežní promenáda. Do centra města (přístavu) se dostanete 15 minutovou procházkou podél moře po promenádě, kterou lemují restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, kavárna s terasou, plážová restaurace, aperitiv bar (v sezoně živá hudba), kadeřnický salón a pedikúra, sejf na recepci za poplatek, TV místnost, společenská místnost, výtahy. Dva vnitřní bazény s teplotami 36 a 26 stupňů, fitness a sauna (za poplatek). Wi-fi na recepci pro hotelové hosty zdarma. Parkování před hotelem zdarma. V hotelovém parčíku před hotelem dětské hřiště.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Oběd dospělý Na osobu / Na noc 300
Oběd dítě do 7 let Na osobu / Na noc zdarma
Oběd dítě 7-14 let Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, se sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT-TV, telefonem a balkonem. Renovované pokoje s klimatizací za příplatek. Jednolůžkové pokoje za příplatek.

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu).

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s polopenzí

autobusovou dopravu

pobytovou taxu v Chorvatsku

činnost stálého delegáta

Příplatky

Oběd dospělý Na osobu / Na noc 300 Kč

Oběd dítě 7-14 let Na osobu / Na noc 150 Kč

Oběd dítě do 7 let Na osobu / Na noc zdarma Kč

Doprava

Doprava do Makarske je autobusová. Přeprava klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna.
Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech:
Blansko (200), Boskovice (200), Břeclav (200), Česká Třebová (300), Frýdenk-Místek (300), Hodonín (200), Hradec Králové (300), Hranice n. Moravě (300), Chrudim (300), Jihlava (200), Kuřim (100), Mikulov (zdarma), Nový Jičín (300), Olomouc (200), Ostrava (300), Pardubice (300), Praha (300), Prostějov (200), Přerov (300), Příbor (300), Svitavy (300), Tišnov (100), Uherské Hradiště (300), Ústí nad Orlicí (300), Velké Meziřičí (200), Vyškov (200), Zlín (300), Žďár nad Sázavou (200).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Makarska leží v samém srdci Dalmácie, v místech, kde se křižovaly všechny její starobylé cesty, ve světově proslulé eko rezervaci, pod svahy jednoho z nejvyšších pohoří Středomoří, Biokovem. Město dalo jméno celé riviéře, která se pyšní nejkrásnějšími a nejdelšími oblázkovými plážemi na Jadranu, lemovanými nepřetržitým řetězcem borových hájů a bujné středomořské flóry.

Makarska má velmi příjemné podnebí s vysokým počtem dnů slunečního svitu. Kromě přírodních krás a pestrého sportovního vyžití zde můžete obdivovat i malebná zákoutí starého města s úzkými uličkami plnými obchůdků, kaváren a stylových restaurací s bohatou nabídkou krajových specialit i lahodného dalmatského vína.

Velmi oblíbené jsou i procházky po promenádě, která spojuje hotelovou a rezidenční část, v níž se nachází také většina privátních apartmánů, s přístavem a starým městem.