X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Biokovka*** - vlastní doprava

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Makarska

Hotel Biokovka*** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
30 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén vnitřní

Oblíbený lázeňský hotel Biokovka se nachází přímo u moře v letovisku Makarska (Chorvatsko, Dalmacie)a od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře ji dělí pouze místní pěší pobřežní promenáda. Do centra města (přístavu) se dostanete 15 minutovou procházkou podél moře po promenádě, kterou lemují restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, kavárna s terasou, plážová restaurace, aperitiv bar (v sezoně živá hudba), kadeřnický salón a pedikúra, sejf na recepci za poplatek, TV místnost, společenská místnost, výtahy. Dva vnitřní bazény s teplotami 36 a 26 stupňů, fitness a sauna (za poplatek). Wi-fi na recepci pro hotelové hosty zdarma. Parkování před hotelem zdarma. V hotelovém parčíku před hotelem dětské hřiště.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Oběd dospělý Na osobu / Na noc 300
Oběd dítě do 7 let Na osobu / Na noc zdarma
Oběd dítě 7-14 let Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, se sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT-TV, telefonem a balkonem. Renovované pokoje s klimatizací za příplatek. Jednolůžkové pokoje za příplatek.

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů (výběr z menu).

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s polopenzí

pobytovou taxu v Chorvatsku

činnost stálého delegáta

Příplatky

Oběd dospělý Na osobu / Na noc 300 Kč

Oběd dítě 7-14 let Na osobu / Na noc 150 Kč

Oběd dítě do 7 let Na osobu / Na noc zdarma Kč

Doprava

Doprava do Makarske je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Makarska leží v samém srdci Dalmácie, v místech, kde se křižovaly všechny její starobylé cesty, ve světově proslulé eko rezervaci, pod svahy jednoho z nejvyšších pohoří Středomoří, Biokovem. Město dalo jméno celé riviéře, která se pyšní nejkrásnějšími a nejdelšími oblázkovými plážemi na Jadranu, lemovanými nepřetržitým řetězcem borových hájů a bujné středomořské flóry.

Makarska má velmi příjemné podnebí s vysokým počtem dnů slunečního svitu. Kromě přírodních krás a pestrého sportovního vyžití zde můžete obdivovat i malebná zákoutí starého města s úzkými uličkami plnými obchůdků, kaváren a stylových restaurací s bohatou nabídkou krajových specialit i lahodného dalmatského vína.

Velmi oblíbené jsou i procházky po promenádě, která spojuje hotelovou a rezidenční část, v níž se nachází také většina privátních apartmánů, s přístavem a starým městem.