X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Meteor**** - vlastní doprava

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Makarska

Hotel Meteor**** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
30 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén venkovníBazén vnitřní

Moderně řešený hotel s 275 pokoji v letovisku Makarska (Chorvatsko, Dalmácie) je oddělen od oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do moře, pouze pobřežní promenádou. Hostům je k dispozici vstupní hala, restaurace, snack bar, kongresový sál, kadeřnický a kosmetický salón, TV místnost, taneční terasa, zimní zahrada, venkovní bazén s mořskou vodou - lehátka a slunečníky zdarma (v omezeném množství), terasa na opalování, lehátky a slunečníky (dle dostupnosti), krytý sladkovodní bazén. Wi-fi v celém objektu zdarma. Parkování pro hotelové hosty zdarma. Vhodné i pro náročnější klientelu.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a sociálním zařízením, balkonem, telefonem, klimatizací, SAT - TV, minibarem, trezorem, Wi-fi. Většina pokojů má výhled na moře.

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře - formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s polopenzí

pobytovou taxu v Chorvatsku

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Makarske je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Makarska leží v samém srdci Dalmácie, v místech, kde se křižovaly všechny její starobylé cesty, ve světově proslulé eko rezervaci, pod svahy jednoho z nejvyšších pohoří Středomoří, Biokovem. Město dalo jméno celé riviéře, která se pyšní nejkrásnějšími a nejdelšími oblázkovými plážemi na Jadranu, lemovanými nepřetržitým řetězcem borových hájů a bujné středomořské flóry.

Makarska má velmi příjemné podnebí s vysokým počtem dnů slunečního svitu. Kromě přírodních krás a pestrého sportovního vyžití zde můžete obdivovat i malebná zákoutí starého města s úzkými uličkami plnými obchůdků, kaváren a stylových restaurací s bohatou nabídkou krajových specialit i lahodného dalmatského vína.

Velmi oblíbené jsou i procházky po promenádě, která spojuje hotelovou a rezidenční část, v níž se nachází také většina privátních apartmánů, s přístavem a starým městem.