X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Zora*** - autobusem

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Primošten

Hotel Zora*** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
35 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovníBazén vnitřní

Hotel Zora se nachází na malebném poloostrově Raduca, který hojně pokrývá piniový háj. Nabízí malebný výhled na městečko Primošten(Dalmácie, Chorvatsko), od kterého je vzdálený pouhých 5 minut chůze. Samotný hotel se skládá z komplexu více budov, které jsou vzájemně propojeny. Najdeme zde restauraci s výhledem na moře, wellness boutique, nejrůznější druhy barů, směnárnu a mnoho dalších atrakcí. Hotel také nabízí venkovní i vnitřní bazén s mořskou vodou. Pláže v této destinaci jsou pokryté jemnými oblázky a nabízejí křišťálově čistou vodu. Jednou z nesporných výhod hotelu je blízkost vyhledávaných měst Split, Trogir a Šibenik. Všechny jsou v malé dojezdové vzdálenosti. Říčky, malebná údolí a ostrovy v okolí Primoštenu uspokojí i toho nejnáročnějšího turistu. Tento hotel doporučujeme cestovatelům i rodinám s dětmi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy Na osobu / Na zájezd 2100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro děti i dospělé. Pokoje mají klimatizaci, balkon a jsou vybaveny TV, fénem. Za příplatek je možné zajistit ledničku a trezor na recepci.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Cena zahrnuje

• ubytování s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

• Oběd: 2 100 Kč/ os./týden
• Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě)
• Parkování: 5 EUR/den (platba na místě)
• Lednička: 5 EUR/den
• Trezor: 3 EUR/ den (platba na místě)
• Cena nezahrnuje pobytovou taxu: děti do 12 let zdarma, dítě 12–18 let 0,55 EUR/den, osoby od 18 let 1,10 EUR/den (platba na místě)

Doprava

Doprava do Chorvatska je klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Tišnov (100), Kuřim (100), Mikulov (0), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200)

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Primoštěn (Dalmácie, Chorvatsko) je malebná oblast, která se nachází na samém jihu severní Dalmácie. Pěstuje se zde v hojné míře vinná réva a olivovníky. Rozkládá se na dvou poloostrovech mezi zátokou Raduča a zátokou Luka Primošten. Dozajista vás na první pohled okouzlí množství malých a starobylých uliček, které vás zavedou rovnou do historického centra. Oblast dále nabízí množství krásných čistých pláží, skalnatých i písečných s pozvolným vstupem do vody. Primošten láká k navští vení národních parků, jako jsou například Krka nebo Kornati , které leží v dojezdové vzdálenosti . Dále určitě neopomeňte ochutnat místí speciality – ovčí sýr a sušené fí ky. V letních měsících se zde koná mnoho tradičních slavností a kulturních událostí .