X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Zora*** - vlastní doprava

Chorvatsko

>

Dalmácie

>

Primošten

Hotel Zora*** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
35 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovníBazén vnitřní

Hotel Zora se nachází na malebném poloostrově Raduca, který hojně pokrývá piniový háj. Nabízí malebný výhled na městečko Primošten(Dalmácie, Chorvatsko), od kterého je vzdálený pouhých 5 minut chůze. Samotný hotel se skládá z komplexu více budov, které jsou vzájemně propojeny. Najdeme zde restauraci s výhledem na moře, wellness boutique, nejrůznější druhy barů, směnárnu a mnoho dalších atrakcí. Hotel také nabízí venkovní i vnitřní bazén s mořskou vodou. Pláže v této destinaci jsou pokryté jemnými oblázky a nabízejí křišťálově čistou vodu. Jednou z nesporných výhod hotelu je blízkost vyhledávaných měst Split, Trogir a Šibenik. Všechny jsou v malé dojezdové vzdálenosti. Říčky, malebná údolí a ostrovy v okolí Primoštenu uspokojí i toho nejnáročnějšího turistu. Tento hotel doporučujeme cestovatelům i rodinám s dětmi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy Na osobu / Na zájezd 2100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro děti i dospělé. Pokoje mají klimatizaci, balkon a jsou vybaveny TV, fénem. Za příplatek je možné zajistit ledničku a trezor na recepci.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Cena zahrnuje

• ubytování s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

• Oběd: 2 100 Kč/ os./týden
• Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě)
• Parkování: 5 EUR/den (platba na místě)
• Lednička: 5 EUR/den
• Trezor: 3 EUR/ den (platba na místě)
• Cena nezahrnuje pobytovou taxu: děti do 12 let zdarma, dítě 12–18 let 0,55 EUR/den, osoby od 18 let 1,10 EUR/den (platba na místě)

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Primoštěn (Dalmácie, Chorvatsko) je malebná oblast, která se nachází na samém jihu severní Dalmácie. Pěstuje se zde v hojné míře vinná réva a olivovníky. Rozkládá se na dvou poloostrovech mezi zátokou Raduča a zátokou Luka Primošten. Dozajista vás na první pohled okouzlí množství malých a starobylých uliček, které vás zavedou rovnou do historického centra. Oblast dále nabízí množství krásných čistých pláží, skalnatých i písečných s pozvolným vstupem do vody. Primošten láká k navští vení národních parků, jako jsou například Krka nebo Kornati , které leží v dojezdové vzdálenosti . Dále určitě neopomeňte ochutnat místí speciality – ovčí sýr a sušené fí ky. V letních měsících se zde koná mnoho tradičních slavností a kulturních událostí .