X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Splendid*** - autobusem

Chorvatsko

>

Istrie

>

Pula

Aparthotel Splendid*** - autobusem
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiTenisBazén venkovní

Resort Splendid se nachází v oblasti Zlaté Stijene, jen 3 km od historického centra města Pula (Chorvatsko, Istrie), na pobřeží s krásným výhledem. Celý areál je obklopen parkem s krásnými vysokými borovicemi. Hosté mají k dispozici kromě centrální recepce také restauraci, snack bar, tenisové kurty, mini golf, supermarket. Dále se v areálu hotelu nachází obchod se suvenýry a kavárna. Velikou předností tohoto hotelu jsou krásné, dobře přístupné pláže s křišťálově čistou vodou a větší bazén s mořskou vodou. Nedaleko letoviska Splendid, pár minut chůze podél moře, je turistické centrum Verudela Pula, s veškerým turistickým zázemím. Tento rezort je ideálním místem pro dokonalou rodinnou dovolenou plnou zábavy. V hotelu je přístup na Wi-Fi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

pokoj mořská strana Na osobu / Na zájezd 800
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných apartmánech pro 2-4 osoby. V základní ceně jsou apartmány s výhledem do parku, za příplatek lze zajistit apartmány směrem k moři (vzhledem k poloze v lese může být výhled mírně omezený). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, televizor, lednici a balkon nebo terasu. Dětská postýlka za příplatek na vyžádání. Apartmány jsou velmi prostorné. Klimatizace je za příplatek, platba na místě.

Stravování

Vlastní nebo za příplatek je možno zajistit polopenzi v hotelové restauraci. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Cena zahrnuje

• ubytování s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta
• pobytovu taxu v Chorvatsku (pokud není v ceníku uvedeno jinak)

Příplatky

• Polopenze dospělý: 30. 6. – 1. 9. 3 780 Kč/os./týden, jinak 3 360 Kč/ os./ týden,
• Polopenze dítě 2–6 let zdarma
• Polopenze dítě 6–12 let: 30. 6. – 1. 9. 1 890 Kč/os./týden, jinak 1 680 Kč/os./týden
• Pokoj mořská strana: 800 Kč/os./ týden
• Klimati zace: 5 EUR/ noc (platba na místě)
• Domácí mazlíček: 10 EUR/noc (platba na místě)
• Cena nezahrnuje pobytovou taxu cca 1 EUR/os./den (platba na místě)

Doprava

Doprava do Chorvatska je klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Tišnov (0), Kuřim (0), Mikulov (0), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pula (Chorvatsko, Istrie), nejjižnější město chorvatské Istrie, kde se mísí prvky jak staré anti ky a starších dob, tak i moderní a soudobé kultury. Historické centrum tvoří především starořímský amfiteátr, který dříve sloužil (podobně jako koloseum v Římě) ke gladiátorským zápasům. Dnes si v něm můžete vychutnat hudbu nejrůznějších žánrů. Pula také nabízí mnoho kaváren, malebných hospůdek a restaurací. Pro ty, které neláká ruch města, se v jeho blízkosti nachází národní park na ostrovech Brijuni, nebo jižněji mys Kamenjak. Pláže jsou zde čisté a udržované s průzračnou vodou.