X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Plavi***

Chorvatsko

>

Istrie

>

Poreč

Hotel Plavi***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
oblázková
WiFiTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Hotel Plavi ***, který byl v r. 2016 částěčně zmodernizován, se nachází u vesnice Zelena Laguna, blízko města Poreč (Chorvatsko, Istrie), které je zajímavé především svými historickými památkami a kulturou. Hotel se nachází jen 30 m od oblázkové pláže, obklopen zelení a květenou. Součástí hotelu je recepce, restaurace, aperitiv bar, bazén (16 x 8 m) s lehátky a obchůdek se suvenýry. Wi-Fi je zdarma. Hotel pořádá animační a večerní programy vhodné pro celou rodinu. Dětský mini klub ráno a odpoledne denně mimo neděli. Možnost pronájmu kol, hotel patří do sítě bike hotel, takže je velmi dobře vybaven pro cyklisty. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum a středisko vodních sportů. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete také různé bary a restaurace. Pláž u hotelu je oceněna modrou vlajkou za čistotu, k dispozici jsou sprchy. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy dospělý Na osobu / Na zájezd 2500
Obědy dítě do 7 let Na osobu / Na zájezd 1250
Obědy dítě 7-14 let Na osobu / Na zájezd 1750
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěné ve dvoulůžkových pokojích typu Economy (cca 16m2) (bez balkonu) a typu Classic (cca 19 m2) s výhledem směrem do zahrady nebo směrem k moři. Dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko má pobyt zdarma. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, k dispozici fén na vlasy, klimatizace, satelitní TV, lednice na vyžádání za poplatek.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu, koutek pro vegetariány. Nápoje k večeři jsou v ceně (džus, voda, stolní víno, pivo). Jednou týdně se pořádají tematické večeře.

Cena zahrnuje

• ubytování s vyznačenou stravou

Příplatky

• Parkování: 1 EUR/noc (platba na místě). Není možná předběžná rezervace.

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní nebo za příplatek klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna (předběžný čas odjezdu 21:00) a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v jiných nástupních místech: Tišnov (100), Kuřim (100), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Poreč (Chorvatsko, Istrie) je přístavní město ležící na západním pobřeží Istrie, které má tisíciletou historii, původně jako římská kolonie. Je zde k vidění například vzácná a zachovalá Eufraziova bazilika, která pochází z 6. století a je jednou z památek UNESCO. Vedle historických památek se Poreč pyšní svou bujnou přírodou. Borové lesy, které se táhnout povětšinou až k moři, rozmanitým výběrem pláží i kulturním vyžitím. Návštěvníci mohou zavítat například do akvária, které se nachází v centru města nebo mohou navštívit nejrůznější festivaly, koncerty a přehlídky. Díky těmto propozicím je Poreč ideální místo pro dovolenou v jakémkoliv věku.