X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Valamar Bellevue****

Chorvatsko

>

Istrie

>

Rabac

Hotel Valamar Bellevue****
9,7 Vynikající
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
oblázková
TVWiFiBazén venkovní

Jedinečný resort Valamar Bellevue se nachází nad překrásnými rabackými plážemi s perlově bílými oblázky. Z atraktivních bazénů a teras restaurací a barů se nabízí úchvatný panoramatický výhled na moře a ostrov Cres.
Pokud chcete strávit bezstarostnou letní dovolenou se svou rodinou, získáte v tomto resortu mnohem víc než jen to. Se službami all inclusive nebudete muset přemýšlet o vaření a svačinách a všechno budete mít nadosah ruky.
Vaše děti budou zvláště nadšené atraktivními bazény s vodními atrakcemi a celodenní animací v dětských klubech pro všechny věkové kategorie – od batolat po teenagery.
Zatímco se vaše děti baví, vy můžete relaxovat na pláži, nebo si dát drink u elegantního bazénu s výhledem na moře.Pokud máte rádi sport, nebudete moct odolat rekreaci v nádherné přírodě, zábavným sportovním turnajům nebo vodním sportům, a dobře vám udělá také dokonalá relaxace a cvičení pod širým nebem
.Navečer se bude celá rodina bavit při živé hudbě a skvělém animačním show programu.
Z hotelu je překrásný pohled na Kvarnerský záliv, otevřené moře i ostrov Cres a to přispívá k příjemně strávené dovolené. Doporučujeme jej náročnějším klientům, které jistě uspokojí svým vybavením, kvalitními službami, velmi dobrou a bohatou kuchyní i pěknou polohou.

• Maro Club pro děti od 0-7 let ve Valamar Bellevue Resortu
• Maro World - 1500 m2 prostoru věnovaného hrám a zábavě pro děti všech věkových kategorií (v nedalekém Girandella Valamar Collection Resortu)
• Maro Smart Play – nový inovativní prostor v Maro Worldu s atrakcemi (v nedalekém Girandella Valamar Collection Resortu)
• Multimedia Game Lounge – herna s herními konzolemi (PS, Nintendo switch, XBox), velké plazma televizory (v nedalekém Girandella Valamar Collection Resortu)
• vynikající poloha u moře s úchvatným výhledem
• služby all inclusive
• široký výběr ubytování pro rodiny
• skvělé vybavení a služby pro děti všech věkových kategorií a celodenní animace
• atraktivní bazény pro zábavu a relaxaci
• široký výběr sportovních a zábavních aktivit pro všechny věkové kategorie
• bezplatná služba dobíjecí stanice pro elektromobily

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Možnosti ubytování:
Klasické dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením, vybavené televizorem, klimatizací, chladničkou. Výhled do parku, pokoje jsou bez balkonu. Přistýlka je rozkládací pohovka, plocha 20-21 m2.

Rodinné pokoje pro 2-4 osoby mají ložnici s dvoulůžkem a obytný prostor s možností 2 přistýlek. Ložnice je částečně oddělená. K dispozici je 2x televize, koupelna, klimatizace, chladnička, balkon. Pokoje jsou s výhledem na moře. Plocha je 30-34 m2.

Stravování

V ceně je stravování All Inclusive:

RESTAURACE A BARY V VALAMAR BELLEVUE RESORTU
Výběrem služby all inclusive v našem resortu dopřejete své rodině bezstarostnou a uvolněnou dovolenou. Čeká vás bohatý bufet během snídaně, oběda a večeře v tematicky zařízené hotelové dvoupatrové show-cooking restauraci – restaurace Garden Terrace v nižším patře a restaurace Mediterraneo ve vyšším patře.
K dispozici je vám též lobby bar a bary u bazénu a v zábavní zóně.
Pokud byste chtěli vyzkoušet něco jiného mimo nabídku all inclusive, ochutnejte čerstvá a zdravá jídla v naší restauraci Oliva Grill na pláži nebo v restauraci Taverna. Vychutnejte si vnikající kávu ve Splash Pool baru nebo si okořeňte léto vynikajícími víny v našem wine baru.
MEDITERRANEO A GARDEN TERRACE (all inclusive)
Užívejte si all inclusive nabídku při snídani, obědě, a večeři v restauraci Garden Terrace a restauraci Mediterraneo. Restaurace Mediterraneo a Garden Terrace nabízejí to nejlepší, co středomořská kuchyně nabízí. Kromě olejů z nejlepšího světového regionu olivového oleje – Istrie, zvláštní důraz klademe na čerstvé potraviny z místního chovu, med a džemy z vybraných rodinných farem a sýry z mléčných farem, kde se krávy volně pasou na okolních pastvinách. Čerstvě pečený chléb, pečiva a pizzy polité omáčkou z istrijských rajčat zvláště vábí vůní a studené předkrmy z místní modré ryby jsou připravené podle tradiční receptury.
• dvě poschodí – restaurace Mediterraneo v horním patře, restaurace Garden Terrace ve spodním patře
• příprava pokrmů před hosty
• tematické bufetové zastávky inspirované středomořím
• pokrmy místní a mezinárodní kuchyně
• bufetová snídaně: 7:00 - 10:00 (The Restaurant); 08:30 - 10:00 (Garden Terrace)
• bufetový oběd: 12:30 - 14:30 (The Restaurant); 13:00-14:30 (Garden Terrace)
• bufetová večeře: 18:30 – 21:00 (The Restaurant); 19:00 – 21:00 (Garden Terrace)
• tematické večery
• prostorná zastřešená terasa
LOBBY BAR (zahrnuto v all inclusive)
• nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den
• Otevírací doba: 08:00 - 12:00, 18:00 - 22:00
SPLASH POOL BAR (Activity bazén) (zahrnuto v all inclusive)
• nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den
• Otevírací doba: 10:00 – 18:00
• občerstvení od 11:00 do 17:00 hodin
POOL BAR (Relaxační bazén) (zahrnuto v all inclusive)
• nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den
• Otevírací doba: 10:00 – 18:00
• občerstvení od 11:00 do 17:00 hodin
WINE BAR (omezená all inclusive nabídka)
• podávání špičkových vín do sklenice
• Otevírací doba: 08:00 – 23:00
ENTERTAINMENT BAR (omezená all inclusive nabídka)
• nabídka nealkoholických nápojů v průběhu show programu
• Otevírací doba: 19:00 – 23:00
POZNÁMKA: Během sezóny podléhá otevírací doba objektů změnám v závislosti na počasí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s all inclusive

dopravu vlastní nebo autobusovou dle výběru

pobytovou taxu v Chorvatsku

činnost stálého delgáta

Příplatky

• domácí mazlíček 25 EUR/noc (platba na místě)
• dětská postýlka 5 EUR/noc (platba na místě)

Doprava

Při výběru zájezdu s autobusovou dopravou je přeprava zajištěna klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna.
Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech:
Tišnov (100), Kuřim (100), Ostrava (300), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200), Ústí nad Orlicí (300), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (200), Blansko (200), Hradec Králové (300), Pardubice (300), Chrudim (300), Žďár nad Sázavou (200), Velké Meziříčí (200), Praha (300), Jihlava (200), Třebíč (200), Zlín (300), Uherské Hradiště (300), Hodonín (200), Břeclav (200).

Ohlasy zákazníků

Dopis 24.6.1998
Vážení přátelé, chtěly bychom Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu do Rabacu, do hotelu Bellevue, ve dnech 5.-14.6.1998. Cesta tam uběhla rychle a byla příjemná, ubytování i polopenze na jedničku s hvězdičkou. S pozdravem Alena Horáková a Jana Bátovská

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

9,7

1 hodnocení

10

Hotel

10

Strava

Delegát

9

Doprava


9,7
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 9
Úžasná dovolená, luxusní hotel s vysokou úrovní služeb vynikající stravou. Pěkné procházky do okolí a spousta menších pláží u hotelu, takže každý si najde tu svou. Také jsme velice ocenili 4 krasné, čisté hotelové bazény. Hotel doporučuji, určitě se znovu vypravíme.
Dana Křížová - Hotel Valamar Bellevue**** (02.07.2022 - 09.07.2022)

Destinace a výlety

Popis destinace

Rabac (Chorvatsko, Istrie)je nejznámějším rekreačním střediskem na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Rozprostírá se na zalesněných svazích okolo malebné mořské zátoky. Původně malé rybářské městečko na poloviční cestě mezi Rijekou a Pulou je dnes jedním z nejvyhledávanějších letovisek s množstvím hotelů a kvalitních služeb. Křišťálově čistá voda s bílými oblázkovými plážemi, malé zátoky i údolí, bujná středozemní vegetace a vyjížďky rybářských a výletních lodí vytváří ideální prostředí pro odpočinek, koupání a dobrou zábavu. Vzdálenost z Brna je jen 700 km.

Fakultativní výlety

Projížďka na lodi: panoramatická projížďka podél pobřeží. cca 20 EUR
Rybí piknik na lodi: plavba lodí na ostrov Cres na pláž Dragozetiči (3/4 hod.), koupání, oběd na lodi. Plavba do města Cres (1,5 hod.), prohlídka města a osobní volno. Plavba zpět do Rabace (2 hod.). cca 30 EUR
Istratour: okruh po 3 nejnavštěvovanějších městech Istrie. Pula - nejcennější památky z doby římské. Poreč - lázeňské město s Eufraziovou bazilikou ze 6. st., památka UNESCO. Rovijn - město umělců, považované za nejkrásnější město na Istrii. V programu je pravý sváteční istrijský oběd. Tato tři města - Pula, Poreč, Rovijn - můžete navštívit i jednotlivě v krátkých výletech. cca 45 EUR
Benátky: autobusem do Poreče nebo Rovinje, rychlou moderní klimatizovanou lodí do centra Benátek. Prohlídka nám. sv. Marka, Ponte Rialto. cca 70 EUR
Brijuni: autobusem do Rovinje, prohlídka. Rychlou moderní klimatizovanou lodí na ostrovy Brijuni. Prohlídka národního parku Brijuni vláčkem, návštěva Titovy vily. cca 65 EUR
Plitvická jezera: celodenní výlet do národního parku Plitvická jezera pod záštitou UNESCO. cca 67 EUR
Postojna: návštěva světoznámých krasových jeskyní Postojanska jama. Uvnitř jeskyně se jede vláčkem. cca 45 EUR
Krk tour: návštěva románského města Krk, kláštera a muzea na ostrově Košljun, ochutnávka vína ve Vrbniku. V programu je i oběd. cca 55 EUR