X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Istrie a Plitvická jezera

Chorvatsko

ROVINJ • MOTOVUN • POREČ • OPATIJA • RIJEKA • LABIN • PLITVICKÁ JEZERA
Istrie a Plitvická jezera
8,8 Výborné

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

pokoj parková strana, balkon Na osobu / Na zájezd 380
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na zájezd 700
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Večer odjezd z Brna (nástupní místa: Žďár nad Sázavou 300 Kč, Zlín 400 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Svitavy 300 Kč, Praha 400 Kč, Jihlava 300 Kč, Velké Meziříčí 300 Kč.) Cesta přes noc do Chorvatska.

2. den

Ubytování, odpočinek a koupání.

3. den:

Informace o Poreči, přístavní město, ležící na západním pobřeží Istrie, které má tisíciletou historii, původně jako římská kolonie. Procházka okolo moře v části Plava Laguna, poznávání okolních pláží a borovicových lesů, které se táhnou až k moři.

4. den:

Celodenní výlet po Istrijském poloostrově: Rovinj - město označované za nejhezčí na Istrii, město umělců s historickou zástavbou a známou dominatou - chrámem sv. Eufemie, ke kterému vede ulice umělců. Dále Motovun - opevněné městečko na kopci nad řekou Mirnou a průjezd kolem Limského zálivu dlouhého 9km mezi Vrsarem a Rovinjí. Má vzhled kaňonu a jeho strany se na pevnině zvedají až do výšky 150 m. Návštěva lázeňského města Poreč se spoustou architektonických památek, z nichž nejdůležitější je Eufrasiova bazilika, jejíž stavbu zahájil už v 6. století biskup Eufrasius a která je vyhlášena památkou UNESCO.

5. den:

Celodenní výlet, navštívíme Opatii - lázeňské město s tradicí z dob Rakouska-Uherska, procházka po promenádě s nádhernými paláci, hotely i lázeňskými domy. Dále přejedeme do hlavního centra této oblasti, do Rijeky, největšího přístavu Chorvatska. Projdeme se kolem přístavu i centrem starého města - po hlavní třídě Corso k městské bráně Morska vrata k Dómu Nanebevzetí Panny Marie. Z Titova náměstí pak vystoupáme po 357 trsatských schodech k hradu Trsat, postavenému na místě někdejší římské pevnosti a k františkánskému klášteru, odkud se nám otevře krásný výhled na město i pobřeží. Na závěr výletu navštívíme Labin -historické město, které dominuje zátoce u Rabace, jedná se o nejzachovalejší město ilirského typu s benátskou architekturou.

6. den:

Pobyt v Poreči s ideálními podmínkami pro koupání a odpočinek.

7. den:

Odpočinek, koupání.

8. den:

Celodenní výlet autobusem do unikátní přírodní rezervace a národního parku Plitvická jezera chráněného záštitou UNESCO. Projdete se rozsáhlým areálem ležícím uprostřed zalesněné hornaté krajiny se stupňovitě umístěnými 16 jezery a jezírky s křišťálově čistou vodou. Nebude chybět ani projížďka lodí po jednom z jezer a pozorování řady kaskád a vodopádů spojujících jednotlivá jezera. Večer návrat do hotelu.

9. den:

Dopoledne volno, v pozdním odpoledni odjezd zpět do ČR.

10. den:

Ráno návrat do Brna a dalších nástupních míst.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem s klimatizací
• 7x ubytování v Poreči, dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením
• 7x polopenze formou švédských stolů
• výlety dle programu
• služby průvodce

Příplatky

Pokoj s balkonem, parková strana 380 Kč/os.
Pokoj s balkonem, mořská strana 700 Kč/os.
Jednolůžkový pokoj 5.600 Kč
Předpokládaná částka na vstupy 250 HRK.

Ohlasy zákazníků

Dopis doručen: 3.7.1997
Dovolte nám v krátkosti pár slov a trochu toho co máme na srdci. Přejdeme hned k věci. S Vaší CK jsme letost navšívili kásnou zemi Chorvatsko, ubytování Rabac. Dovolenou jsme si sjednali prostřednictvím CK Maria Tour Prostějov. Chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat a říci Vám, že naše dovolená s vámi se nám moc vydařila a my byli maximálně spokojeni. Víme, že hodně dělá to jakou si dovolenou sám udělá, takovou ji má. Hodně záleží na počasí. Ale celou náladu a atmosféru ještě umocní to, když po organizační stránce vše vyjde. Opravud nástup v Brně sjednán na jedničku, řidiči ochotní a tolerantní, dodržen čas jízdy na 100%, ubytování se nám moc líbilo, ochota tamního obyvatelstva byla překvapující. No a Vaše delegátka CK paní ing. Horáková velice ochotná, lidská a příjemná. Takže z naší strany celková spokojenost. A proto jsme se rozhodli, že Vám alespoň touto formou velice poděkujeme. A moc se těšíme na další zájezdy, které budeou organizačně velice dobře povedené. Moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vámi, manželé Petyrkovi

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

8,8

12 hodnocení

8,2

Hotel

9,2

Strava

9,6

Delegát

8,2

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Byla jsem velmi spokojená ,strava výborná , ubytování čisté a dostačující ,skvělá paní delegátka Daša Mohorovič , doprava super . Budu se těšit na další dovolenou s CK EMMA .
Marcela Heczková - Istrie a Plitvická jezera (08.09.2017 - 17.09.2017)

8,3
Hotel: 5
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Zájezd se mi velmi líbil, se službami jsem byla spokojena. Snad jen ubytování bylo poněkud skromnější, ale to jsem předpokládala, nepřiplatila jsem si za balkónek a tak jsme měly s kamarádkou trochu problém se sušením mokrých věcí. Nejlépe hodnotím asi paní Dašu, která je opravdu ta správná osoba na svém místě, její průvdcovství bylo velmi profesionální a přitom milé a vstřícné. Díky ní jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o životě v Chorvatsku, které mi při předchozích návštěvách většinou unikly. Děkuji za pěkné zážitky!
Jarmila Mikulcová - Istrie a Plitvická jezera (01.09.2017 - 10.09.2017)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Vážení, byli jsme spokojeni se vším, hlavně delegátka p. Mohorovič se nám věnovala nad rámec svých povinností. Pouze doprava tam byla vzhledem k rozvozu delší, ale zpět o.k., s tím se musí počítat.Rádi bychom příští rok jeli do Mariny znovu, protože bylo o nás dobře postaráno i Emmou.
František Havlíček - Istrie a Plitvická jezera (09.06.2017 - 18.06.2017)

6,8
Hotel: 7
Strava: 7
Doprava: 5
Delegát: 8
Marek Linert - Istrie a Plitvická jezera (02.06.2017 - 11.06.2017)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 10
Dobrý den,
děkujeme za krásný poznávací zájezd a jsme velice spokojeni, nemáme žádné námitky. Zvlášť chceme pochválit úžasnou průvodkyni paní Dášu Mohorovič a jedinečné stravování.
Ještě jednou srdečně děkujeme, Marie a Pavel Petlákovi.
Marie Petláková - Istrie a Plitvická jezera (02.09.2016 - 11.09.2016)