X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Disneyland a akvárium v Paříži

Francie

Disneyland a akvárium v Paříži

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Disneyland nebo Walt Disney studio dospělý Na osobu / Na zájezd 2220
Disneyland nebo Walt Disney studio dítě 3-11 let Na osobu / Na zájezd 1690
2 parky Disneyland a Walt Disney studio dospělý Na osobu / Na zájezd 3100
2 parky Disneyland a Walt Disney studio dítě 3-11 let Na osobu / Na zájezd 2900
Akvárium dospělý Na osobu / Na zájezd 680
Akvárium dítě do 13 let Na osobu / Na zájezd 480
výlet lodí Na osobu / Na zájezd 500
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1800
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách přes Německo do Francie. (Za příplatek 500 Kč možnost svozu z Brna)

2. den

V dopoledních hodinách příjezd do Paříže. Pobyt v oblasti Trocadera a Eiffelovy věže. Možnost návštěvy zrekonstruovaného pařížského akvária, které se nalézá v bývalém podzemním lomu pod kopce Chaillot v těsné blízkosti Seiny a Eiffelovy věže. Akvárium bylo zřízeno v roce 1867 pro světovou výstavu a bylo v průběhu let několikrát zrekonstruováno a znovu otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2006. Podzemní akvárium má plochu 3500 m2 a obsahuje 500 druhů ryb a bezobratlých a zhruba 9000 druhů rostlin. Polynéské akvárium obsahuje 600 korálů. Ve velkém bazénu je umístěno na 30 žraloků. Nádrž má objem 3 milióny litrů vody, což z ní dělá největší umělý bazén ve Francii. Celkový objem všech 43 bazénů a akvárií činí 4 milióny litrů. Po prohlídce přejdete přes most k Eiffelovce k říčnímu přístavu na Seině a další příjemné chvilky můžete strávit při výletu lodí po Seině s neobvyklým pohledem na známé památky. Po výletu lodí bude možnost návštěvy Eiffelovy věže (nutno objednat při rezervaci, záloha 200 Kč). Po návštěvě Eiffelky se cestou na ubytování projedete okružní jízdou Paříží. Nocleh.

3. den:

Snídaně. Celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland ® u Paříže, který slaví již 30. narozeniny. V případě zájmu je také možný pobyt v sousedním parku Walt Disney Studios ®.
Vezměte rodinu s dětmi na kouzelnou dovolenou do Disneylandu Paris, kde uvidíte, jak se jejich oči rozzáří při pohledu na úchvatný zámek Šípkové Růženky. Užijte si zde spoustu napínavých atrakcí, zábavu pro nejmenší, oslnivé průvody a ohromující show.
Seznámíte se svými oblíbenými Disney postavami, včetně samotného hlavního hrdiny myšáka Mickeyho a jeho kamarádů Minnie, Donalda a Daisy. Oslavte 30. výročí Disneylandu Paris s ohromujícími novými představeními, zážitky a slavnostmi. Z Fantasyland ® do Discoveryland ®, Frontierland ®, Adventureland ® a Main Street, USA ®, nechte se přenést do světa kouzel a probuďte svou představivost. Pro velké vzrušení se vydejte do Star Wars Hyperspace Mountain na úžasnou jízdu, která vás vynese na okraj vesmíru, nebo prozkoumejte důl na palubě bláznivého vlaku s dramatickými propady a ostrými zatáčkami na Big Thunder Mountain. Celá rodina se může stát vesmírným strážcem a pomáhat rakeťákovi Buzzovi zachránit svět hraček pomocí vaší laserové zbraně (Buzz Lightyear Laser Blast). Ti nejmenší si určitě pamatují fantastický let do Země Nezemě s Lost Boys na letu Petera Pana. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo se postavit hněvu bohů na důlním voze projíždějícím vysokou rychlostí mezi ruinami starověkých chrámů (Indiana Jones and The Temple of Peril). Každý si jistě vybere s více jak 50 různých atrakcí.
S příchodem noci se připravte na úžas, protože díky nejmodernější technologii se promění hrad Šípkové Růženky v srdci parku Disneyland na obří kouzelné plátno, na kterém ožívají ty nejkrásnější Disneyho příběhy. Mickey Mouse, nejslavnější myš na světě, bude po ruce, aby vás provedla programem. V době zavírání parku na vás bude Mickey čekat v pohádkovém zámku parku Disneyland na představení Disney Illuminations. Světelné efekty, tančící vodní fontány, pyrotechnika a mnoho speciálních efektů vás přenese do světa Disney filmů, které ožívají díky moderním zobrazovacím metodám. Po závěrečném ohňostroji odjezd do ČR.

4. den:

Návrat do ČR dopoledne.

Podrobné informace

Ubytování

Hotel 3*, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Stravování

1 x snídaně

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 1× ubytování v 3* hotelu (ve 2lůžkových pokojích s přísluš.)
• 1× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• Disneyland nebo Walt Disney Studio nad 12 let 2220 Kč, děti 3–11 let 1690 Kč
• jednodenní vstup Disneyland a Walt Disney Studio dohromady 3100 Kč, děti 3–11 let 2900 Kč
• Akvárium 660 Kč (děti do 13 let 480 Kč)
• výlet lodí 500 Kč
• jednolůžkový pokoj 1800 Kč
Předpokládaná částka na vstupy cca 20 €.

SLEVY:
• 3. a 4. osoba na přistýlce 200 Kč

Doprava

autobusová

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy