X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Belgie a Holandsko s květinovým korzem

Holandsko

WIESBADEN (UNESCO) • HASSELT • BOKRIJK • ANTVERPY (UNESCO) • KVĚTINOVÉ KORZO ZUNDERT • AALSMEER • AMSTERODAM (UNESCO)
Belgie a Holandsko s květinovým korzem

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2150
2x večeře Na osobu / Na zájezd 1160
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna, Prahy a Plzně (další nástupní místa: Žďár nad Sázavou 250 Kč, Jihlava 250 Kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč, Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Plzeň 0 Kč, Praha 0 Kč, Jihlava-Pávov 0 Kč, Velké Meziříčí - dálnice 0 Kč, Velká Bíteš - dálnice 0 Kč). Během denního přejezdu Německa si uděláme krátkou zastávku v okouzlujícím lázeňském Wiesbadenu(UNESCO), jenž bývá pro své architektonické skvosty často označován za „historickou perlu“ Německa, a projdeme se po nejdelší kolonádě v Evropě. Ve večerních hodinách dojedeme na ubytování v belgickém městě Hasselt. Večer se projdeme ke katedrále sv. Quetiena.

2. den

Po snídani se rozloučíme s Hasseltem, hlavním městem belgické provincie Limburg, a odjedeme do nedalekého skanzenu Bokrijk, kde se přesuneme do poloviny 19. století a budeme se procházet mezi chalupami a farmami z různých vlámských provincií. Můžeme si dát šálek kávy v malém městečku nebo se vrátit ke starobylým profesím, které předvádí místní lidé (pekaři, holiči, obuvníci). Skanzen se nachází v areálu lesů, zahrad, polí a rybníků na rozloze 550 ha. Poté přijedeme do belgických Antverp (UNESCO). V „Rubensově“ městě se necháme okouzlit atmosférou přepychu a bohatství pocházejícího z moře, procházkou dojdeme na zdejší známé historické náměstí Grote Markt, které lemují výstavní cechovní domy ze 16. a 17. století a v jehož středu se vypíná fontána se sochou Braba, symbol Antverp, připomínající pověst o římském vojákovi, přemožiteli obra. Ubytování.

3. den:

Po snídani se vydáme ještě jednou do centra Antverp. Dopoledne odjedeme do holandského Zundertu, rodiště Vincenta van Gogha, za nevšedním zážitkem v podobě největšího a nejstaršího květinového korza v Holandsku. Bude to již 78. ročník této skvostné podívané plné vůní a barev v podobě originálních alegorických vozů. Při jejím zrodu v roce 1936 stála sama královna Vilemína. Tisíce květů pečlivě vybraných barevných odstínů ve spojení s fantazií ohromí každého návštěvníka. Největší zážitek nabízí tribuna s místenkami (vstupenka tribuna + místenka cca 17 €, pouze na stání cca 9 € – zájem hlaste již při zakoupení, nutno objednat předem). Po skončení korza budeme moci obdivovat alegorické vozy i z bezprostřední blízkosti. Večer odjedeme na ubytování nedaleko Amsterodamu.

4. den:

Po brzké snídani si pospíšíme do Aalsmeeru, nejvýznamnějšího nizozemského střediska pěstování květin, abychom z galerie pro návštěvníky zachytili ty nejrušnější okamžiky na největší květinové burze na světě. Většinu dne strávíme v Amsterodamu (UNESCO), kde kontrastem ke shonu hlavních tříd jsou tichá, romantická zákoutí, kanály lemované měšťanskými domy nebo oku lahodící barevná krása květinových trhů. Kde půvabné fasády domů, prodavači tulipánů, pouliční hudebníci a šplouchání vody vytvářejí osobitou atmosféru, která osloví srdce každého turisty. Budeme mít možnost projet se lodí po grachtech, navštívit proslulý květinový trh a také některé z muzeí (např. Van Gogh muzeum, Rijksmuzeum se slavnou Noční hlídkou od Rembrandta, Diamantové muzeum). Večer odjezd do ČR.

5. den:

Příjezd do Prahy v ranních, do Brna v dopoledních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2.150 Kč
• 2× večeře 1.160 Kč
• vstupenka na květinové korzo (zájem hlaste v CK již při objednání): tribuna s místenkou cca 17€, stání cca 9 €

• sleva pro 3. osobu na přistýlce 450 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 4.5.2006
Vážení, v pondělí 1.5. jsme se vrátili z Vámi organizovaného zájezdu do Holandska (HO0427) a rádi bychom Vám poděkovali za výborný průběh a poblahopřáli k vynikající průvodkyni. Dozvěděli jsme se od této nenápadné dámy nenásilnou formou neskutečné množství zajímavých věcí, což by u poznávacího zájezdu mělo hrát hlavní roli, ale zároveň jsme prožili velmi pohodový výlet, na který budeme rádi vzpomínat. Také autobus (fa Vento) byl pohodlný a jeho šoféři vstřícní a příjemní. Květinový park Keukenhof je jedinečná záležitost i na celý den, 3-4 hodiny by měly být minimum. Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za nádherný zájezd a poblahopřáli k volbě průvodce a autobusové firmy. Přejeme úspěšné podnikání a šťastné návraty se spokojenými klienty. Beranovi

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy