X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Irské zrcadlení

Irsko

Irské zrcadlení

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5100
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odjezd z Brna a Prahy (dálší nástupní místa: Hradec Králové (300 Kč), Vysoké Mýto (250 Kč), Litomyšl (250 Kč), Svitavy (200 Kč), Letovice (200 Kč)) ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den

Průjezd tunelem a přejezd přes Anglii na ubytování.

3. den:

Ráno odjezd na ostrov ANGLESEY. Odtud trajektem z Holyhead do DUBLINU. Ubytování.

4. den:

Severně od Dublinu navštívíme „Údolí králů“: TARA – hrobka, kde probíhala korunovace nejvyšších irských králů a návštěvnické centrum oblasti NEWGRANGE. Pokračujeme k ruinám kláštera MONASTERBOICE, prohlídka hřbitova s jedněmi z nejkrásnějších irských vysokých křížů. Dále do oblasti městečka DUNDALK, ubytování.

5. den:

Překročíme hranice Severního Irska do oblasti vrchoviny Mourne a pokračujeme oblastí spjatou se životem sv. Patrika, patrona země. Navštívíme místo jeho pohřbu – městečko DOWN PATRICK, krátkou jízdou trajektem se přeplavíme přes jezero Strangford Lough a po pobřežní silnici pokračujeme k sídlu rodu Londonderryů do Mont Stewart House - okázalé sídlo s nevídanými interiéry a zahradami. Podél zátoky Belfast Lough dojedeme k jednomu z nejkrásnějších irských hradů Carrickfergus – prohlídka hradu. Celodenní program zakončíme prohlídkou BELFASTU, hlavní město pyšnící se viktoriánskými budovami. Ubytování.

6. den:

Napříč malebným pohořím Antrim přejedeme opět k Atlantskému oceánu. Odvážnější mohou překonat provazový mostCarrick-a-rede-Rope, který je zavěšen 25 m nad vodní mořskou hladinou. Zajímavá bude i návštěva lihovaru BUSHMILLS s nejstarší palírnou na světě. Nezapomenutelnou se jistě stane návštěva turist. atraktivity Obrova chodníku, útesu s čedičovými sloupy (Unesco). Na závěr přejedeme k LONDONDERRY. Ubytování.

7. den:

Po snídani opustíme Severní Irsko a navštívíme megalitické pohřebiště CARROWMORE, které je proslulé nejvyšším počtem hrobů z doby kamenné. V podvečer navštívíme největší město severozápadního Irska SLIGO s klášterem z 13. stol. Ubytování v oblasti Sligo.

8. den:

Projížďka národním parkem CONNEMARA, drsným krajem plným jezer, zálivů, močálů a hor. Návštěva impozantního opatství Kylemore Abbey na břehu stejnojmeného jezera. V podvečer odjezd na ubytování do GALWAY, večerní prohlídka města, ubytování.

9. den:

Návštěva kláštera CLONMACNOISE na břehu řeky Shannon, dále přejedeme do DUBLINU. Prohlédneme si staré město, rozprostírající se kolem hradu s katedrálou sv. Patrika, neopomeneme na nejrušnější tepnu O´Connel Street, univerzitu Svaté Trojice, navštívíme část Temple Bar s tradičními hospůdkami. Ubytování v Dublinu

10. den:

Ráno odjezd trajektem do HOLYHEAD. Přejezd přes Anglii. Ubytování.

11. den:

Po snídani odjezd přes Francii a Německo. V pozdních nočních až časných ranních hodinách návrat do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• 9x ubytování se snídaní
• (5x hotel,3x turist.hotel, 1x hotel apartmánového typu)
• trajekty a Eurotunel
• služby průvodce

Příplatky

jednolůžkový pokoj 5 100 Kč
pojištění léčebných výloh ECP 490 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy