X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Irsko - smaragdový ostrov - letecky

Irsko

DUBLIN • GALWAY • CLIFFS OF MOHER • ARANSKÉ OSTROVY • BUNRATTY • ADARE • IVERAGH • KILLARNEY • CORK • COBH • MIDLETON • ROCK OF CASHEL • KILKENNY • NATIONAL STUD • GLENDALOUGH
Irsko - smaragdový ostrov - letecky
9,4 Vynikající

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 6700
Večeře Na osobu / Na zájezd 2250
Výlet na Aranské ostrovy Na osobu / Na zájezd 850
Návštěva Guinness Store House Na osobu / Na zájezd 600
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Dublinu. Po příletu dle časových možností okružní jízda historickým centrem Dublinu, evropské metropole popu a rocku, s katedrálou sv. Patrika a univerzitou Nejsvětější Trojice. Po prohlídce transfer na ubytování (předměstí Dublinu) .

2. den

Po snídani odjezd do Kildare, ležícího v srdci dostihového kraje. Návštěva státního hřebčince National Stud, jehož součástí je i japonská zahrada z doby Edvardovců. Pokračování cesty do vnitrozemí, návštěva raně křesťanského centra, klášterního areálu Clonmacnoise. První klášter stál v těchto místech již v r. 545, největšího rozkvětu však dosáhl v 7. - 12. stol., kdy sem přicházeli mniši z celé Evropy. Pokračování cesty do Galway, města, které splní ideální představy o Irsku snad každého návštěvníka. Podvečerní procházka malebným městem na březích řeky Corrib, kterou brázdí tradiční dřevěné plachetnice. Večer odjezd na ubytování na pobřeží, Spanish point.

3. den:

Dopoledne fakultativně výlet lodí na Aranské ostrovy se strohou krajinou a ohromujícím pohledem na pobřeží Irska, po té projížďka podél pobřeží s krásnými výhledy na oceán k 8 km dlouhým útesům Cliffs of Moher a dále přes neobvyklou drsnou divočinu Burren s jedinečným botanickým prostředím k jednomu z největších dolmenů zachovaných na území Irska. Ubytování na stejném místě.

4. den:

Po snídani odjezd k jednomu z nejdochovalejších středověkých hradů v Irsku Bunratty a přilehlé vesnici z 19. stol. s lidovou architekturou. Po prohlídce zastávka v nejpěknější vesnici Irska Adare, s typickými domky zdobenými doškovými střechami. Po prohlídce přejezd do hrabství Kerry, ubytování v Killarney.

5. den:

Den strávíte v hrabství Kerry okružní jízdou kolem poloostrova Iveragh, jednou z nejkrásnějších oblastí celé západní Evropy. Tato 179 km dlouhá pobřežní komunikace je z jedné strany lemována písečnými plážemi, z druhé pak nádhernou přírodou a malebnými rybářskými vesničkami. Návštěva Muckross House (viktoriánského sídla) a Muckross Gardens, které tvoří součást národního parku Killarney. Ubytování u Corku.

6. den:

Ráno přejezd do slavného přístavu Cobh, jednoho z největších přírodních přístavů na světě, který byl vždy zastávkou luxusních zaoceánských lodí a také poslední zastávkou Titanicu. Po krátké prohlídce přístavu následuje zastávka v Midletonu, s nejznámější palírnou whiskey Jameson, kde je možnost ochutnat tento lahodný mok. Odpoledne návštěva vápencového pahorku se zříceninou hradu Rock of Cashel, bývalého symbolu královské a církevní moci, nazývaného irskou akropolí. Přejezd a prohlídka Kilkenny, půvabného mramorového města s hradem ze 12. stol., s působivou gotickou katedrálou sv. Kanice a Černým klášterem dominikánského řádu. Ubytování v Carlow na soutoku řek Barrow a Burren, se zbytky hradu ze 13. stol. a s palácem Huntington ze 17. stol.

7. den:

Po snídani odjezd do malebného údolí Glendalough, nazývaného "Irské Delfy" u jezer Upper a Lower Lakes, kde keltský světec Kevin založil okolo roku 600 sídliště a klášter. procházka lesem k jezeru. Po prohlídce odjezd do Dublinu, dokončení prohlídky centra města, Temple Bar, hrad a rozloučení s Irskem návštěvou Guinness muzea. Ubytování.

8. den:

Po snídani transfer na letiště, odbavení a odlet z Dublinu do Prahy.
Průvodkyně zájezdu: Marie Slámová

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha – Dublin - Praha
• letištní taxy a odbavení zavazadla do 20kg
• autobusovou přepravu po Irsku
• 7x ubytování ve 3*-4* hotelích
• 7x snídaně
• průvodcovské služby

Příplatky

jednolůžkový pokoj 6 700 Kč (na vyžádání)
7x večeře 2 250 Kč (3 chody, servírované, výběr)
výlet lodí na Aranské ostrovy 850 Kč
Předpokládaná částka na vstupy 110 €.
Vstupy, které je nutné zamluvit a objednat dopředu - nutné uvést zájem o vstupy na cestovní smlouvu (ceny 2023, nové ceny budou upřesněny později):
hřebčinec National Stud - cca 13 eur
Clonmacnoise - cca 6 eur
Moherské útesy - cca 11 eur
Guinness muzeum s degustací - 600 Kč - platba předem
Midleton destilary - cca 16,50 eur
Mucross House + gardens - cca 7,50 eur
Cliffs of Moher - cca 15 eur
Bunratty castle a Folk Park - cca 10 eur
Rock of Cashel - cca 6 eur

Doprava

Doprava do Irska a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný letový řád:
29.07. Praha Dublin 11:40-13:15
05.08. Dublin Praha 13:40-17:05 (místní časy)

Časy letů jsou vždy orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně zájezdu je odbavení zavazadla do 20 kg. Každý účastník může mít dále s sebou jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm (malý batůžek nebo kabelku).

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 31.7.2017
Dobrý večer,
rádi bychom touto cestou poděkovali za precizně odvedenou práci paní průvodkyně Slámové. Její přístup vysoce překonal standardy běžné průvodkyně. Obdivujeme její bezednou trpělivost a energii, se kterou se nám věnovala po celou dobu zájezdu.
Pavel Pikna, Magda Piknová Sedláčková

Mail doručen: 20.8.2015
Dobrý den, ve dnech 2. - 9. 8. letošního roku jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Irska, organizovaného Vaší cestovní kanceláří. Kromě toho, že jsem byla velmi spokojená s organizací zájezdu i průvodcovskými schopnostmi průvodkyně paní Marie Slámové, za což Vám všem patří velký dík, chci ještě moc poděkovat za zorganizování vrácení bundy, kterou jsem zapomněla v hotelu v Dublinu a kterou jsem si právě dnes vyzvedla na poště. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Ing. Marie Műllerová

Mail doručen 16.8.2015
Vážení, chci vám poděkovat za uspořádání leteckého zájezdu Irsko-smaragdový ostrov jménem svým i svého vnuka. Myslím, že hlavní zásluhu na perfektním průběhu zájezdu měla průvodkyně paní Marie Slámová, která byla velmi milá, neúnavná, přátelská a informovaná. Díky ní jsme se po našich cestách dozvěděli mnoho o historii i současnosti Irska. Vystřídali jsme několik hotelů, kde jsme byli ubytovaní a bylo to vždy ubytování na vysoké úrovni, s výborným stravováním a velmi ochotným a milým personálem. Navíc se sešla výborná parta lidí, takže vždy vládla přátelská atmosféra. Nesmím opominout irského řidiče Billa, který nás dopravoval busem po Irsku bezpečně a rychle a ještě nám stihl sdělovat různé zajímavosti. I když jsme neměli vždy pěkné počasí, nikomu to nevadilo a nezkazilo nám to náladu. Já osobně bych uvítala, kdyby byl zájezd o den nebo dva delší, protože bychom měli víc času vychutnávat si přírodní i jiné krásy této zajímavé země. Ale je mi jasné, že by pak byl zájezd mnohem dražší. Ještě jednou děkuji za krásný týden, na který budeme dlouho vzpomínat. S pozdravem Perlíková

Mail doručen 20.8.2014
Vážení, minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu z Irska pořádaného Vaší kanceláří. Chtěli bychom tímto vyjádřit poděkování skvělé a obětavé průvodkyni paní Marii Slámové. Její přístup byl super, profesionální i lidský, prostě paráda. Děkujeme a předejte ji prosím naše poděkování, s pozdravem Richard a Eliška Němečkovi

Mail doručen 19.9.2013
Vážení kolegové, v srpnu t.r. jsem se soukromě zúčastnila Vámi pořádaného zájezdu do Irska, který jsem zakoupila v Travel 2002. Teprve nyní se dostávám k tomu, abych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný cestovatelský zážitek.
Program, ubytování a stravování byly zajištěny s velkou pečlivostí. Chci také pochválit výběr průvodkyně. Paní Marie Slámová je zkušená, ale navíc velmi obětavá a příjemná dáma. Budu se těšit na další cesty s Vámi. S pozdravem Ludmila Tvrdoňová

Mail doručen: 20.8.2013
Téměř už tradičně jsme se zúčastnily zájezdu vaší CK - tentokrát do Irska. Všechno bylo opět perfektně připraveno a průvodkyně p.Slámová byla vynikající. Děkujeme B.Jurochová, E.Záškolná

Mail doručen: 22.8.2008
Pěkně zdravím. Vaše průvodkyně po Irsku paní Slámová byla výborná. Hana Opletalová

Mail doručen: 21.8.2007
Dobrý den, začatkem srpna jsem se zůčastnila vašeho poznávacího zájezdu do Irska.V Irsku jsem byla opakovaně,je to velice krásná země.Velkou zásluhu na tom,že jsem já i moje kolegyně byly spokojené má průvodkyně zájezdu paní Slámová. Je velice hodná,milá,taktní, ohleduplná,starostlivá,tolerantní,vždy připravená prosbě vyhověta pomoci.Myslím,že mohu srovnávat,vzhledem k povolání mého partnera,cestujeme velice často.S takovou profesionálkou jsem se snad ještě nesetkala.Olga Karlasová


Mail doručen 5.8.2018:
Chtěla bych poděkovat za perfektně připravený zájezd do Irska 22.7 - 29.7 2018, kterého jsem se také zúčastnila. I o tento zážitek se postarala perfektní průvodkyně p. Maruška Slámová. I když nás bylo 35, stačila se o všechny a všechno úžasně postarat. Díky ní jsem byla opět velmi spokojená. Davidová Blanka

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Recenze

9,4

41 hodnocení

9,1

Hotel

9,4

Strava

9,4

Delegát

9,8

Doprava


10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Celý zájezd byl velmi krásný, všechna ubytování v hotelích a strava neměla chybu a především chci poděkovat p. Marii Slámové za její krásně připravené výklady, za hladký průběh po celý zájezd a za nezapomenutelné zážitky .Přeji pěkný den .
Jana Bučková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Radomír Zezulka - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

8,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 5
Paní průvodkyně má dlouholeté zkušenosti, což bylo trochu ke škodě, protože si neuvědomila, že hotely jsou jinde, než je zvyklá z minulých let a cesta zabere více času. Mluvené slovo leckdy překládala značně nepřesně. Snažila se nám ukázat všechno, což znamenalo, že jsme málokdy dodrželi časový rozvrh. Na zájezdech jsem smířená s pozdní večeří, ale jíst hlavní jídlo v půl desáté večer už je opravdu moc pozdě.
Lucie Merhautová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Tomáš Kala - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Irsko krásné a průvodkyně Maruška Slámová byla excelentní ve všech směrech , prostě jednička.
Radana Mixová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd výborný. Irsko nádherné, průvodkyně skvělá.
To, že Irové skoro neznají jako přílohu k jídlu nic jiného než bramborovou kaši, opravdu není Vaše chyba. :-)
Hana Jančová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 9
Delegát: 9
Dagmar Kolářová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Romana Pospíšilová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

6,8
Hotel: 6
Strava: 7
Doprava: 8
Delegát: 6
Dobrý den, mrzí mne, že recenze lze provést jen touto cestou, tedy cenzurovaně a ne přímo na webu. Zájezd byl fantastický! Ty pohledy a přírodní scenerie nelze vymyslet natož nahradit. Jsou jedinečné. Některé ubytování, no spíš stolování, bylo těsnější. Například Spanich Point! Nebo snídaně v Dublinu v hotelu Adres nebyla uplně zvládnutá, neboť příprava byla tak pro dvě rodiny/dva stoly a ne pro autobus lidí. Jinak bylo vše organizačně zvládnuté - většinou. Celkově je zájezd náročný finančně, ale to se očekávalo. Nelíbilo se nám, že na řidiče autobusu se vybíralo jakési všimné od účastníků zájezdu a pokud je to zvyklost, tak by měla mít průvodkyně od CK tento obnos k použití! Vypadá to blbě!
S pozdravem Radek Voborný, 776620817, radek.voborny@volny.cz
Radek Voborný - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Přes nepřízeň počasí první dny krásný zájezd ,s velkým podílem výborné průvodkyně Marie Slámové.
Zdeňka Spilková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2023 - 06.08.2023)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
Jana Kmentová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (04.08.2022 - 11.08.2022)

9,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Super zájezd, paní Slámov úžasná
Pavel Liška - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (04.08.2022 - 11.08.2022)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Paní průvodkyně Slámová byla po celou cestu úžasná, nesmírně se nám věnovala, její znalosti byly obrovské a a i sama jako člověk je naprosto vyjímečná.
S radostí se zúčastním i jiného zájezdu s ní. Ještě jednou děkuji.
Luďa Ježková Liberec
Luďa Ježková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (04.08.2022 - 11.08.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd se mi opravdu velmi líbil, paní průvodkyně Marie Slámová je skutečná profesionálka ve svém oboru. Program zájezdu byl zajímavý, doporučuji všem, kteří tráví rádi dovolenou poznávacími zájezdy.
Martina Kordulová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (04.08.2022 - 11.08.2022)

9,5
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Libor Zeman - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (04.08.2022 - 11.08.2022)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Po všech stránkách vydařený zájezd!! Díky!
Za sebe - jedinou nenaočkovanou :-) - speciálně děkuji panu průvodci Petru Pošepnému za mimořádnou ochotu a praktickou pomoc při vybavování mého otestování na letišti před odletem domů!
Pointou ovšem bylo, že výsledek testu nikoho na letišti v Dublinu ani v Praze nezajímal... Částka 45 EUR zřejmě ano...
Vlasta Smoláková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2021 - 06.08.2021)

9,3
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd byl výborně zorganizován, průvodce velice šikovný, vstřícný, ochotný a poskytl nám velké množství informací o Irsku. Děkuji a doufám, že se s Vaší cestovní kanceláří ještě někdy vydám na další poznávací zájezd.
Dana Pospíšilová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2021 - 06.08.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
K zájezdu není co vytknout, moc se nám líbil. Vše probíhalo naprosto bez problémů a v příjemné atmosféře. Velká pochvala delegátovi Petrovi Pošepnému. Vzorně se o nás staral.
Ivana Opolzerová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2021 - 06.08.2021)

8,8
Hotel: 7
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Blanka Magátová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2021 - 06.08.2021)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Mili Pulkovi,
byli jsme na zajezdu s Vasi CK-EMMA poprve, a jsme velmi spokojeni! Vase priprava a informace ohledne zajezdu byly prvotridni! Ubytovani i snidane byly vzhledem k cene zajezdu velmi dobre. Doprava autobusem s ridicem Thomasem a informace/organizace behem zajezdu ze strany pruvodce Petra byly 100%-ni!

S pozdravem
F i l i p Alexander & K u b i a s F i l i p Dagmar Jana
Kilchbergstrasse 53
CH - 8134 Adliswil
Svycarsko.
Alexandr Filip - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (30.07.2021 - 06.08.2021)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Hana Hulanová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (02.08.2019 - 09.08.2019)

7,3
Hotel: 7
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 5
Výborně zajištěna doprava na místě, příjemní a zruční šoféři, kteří zajistili bezpečnou a pohodlnou přepravu.
Paní průvodkyně byla velmi ochotná a připravena řešit každý požadavek účastníků, někdy ale možná až přespříliš aktivně. Průměrné hodnocení dávám hlavně ze dvou důvodů:
- v místech s místním průvodcem (Jameson, Guiness) namísto simultánního překladu volila svůj volný výklad, doplněný vlastními domněnkami a myšlenkami. Místní průvodce nabyl dojmu, že je zbytečný a svůj výklad velmi omezil. Účastníci tak přišli o spoustu aktuálních informací, které nebylo možno následně z časových důvodů dohnat individuálními dotazy.
- během celého týdne neměla funkční mobilní telefon, což zvláště u starších účastníků, kteří si navíc nejsou jisti v cizím jazyce, vyvolávalo nervozitu a obavu vzdálit se od skupiny.
Dalším námětem může být omezení historických detailů při výkladu cestou autobusem a vetší podíl informací věnovat současnému životu v Irsku.
Radomír Sypěna - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (02.08.2019 - 09.08.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Výborný zájezd, krásná ubytování s milou obsluhou. I když jsem vegan, nikde nebyl problém se stravou, vstřícně připravili jiné jídlo. Ubytování čisté, moc hezké.
Paní delegátka Marie byla skvělá, vše zařídila v minutě, vyznala se, skvěle nám předávala veškeré informace o památkách, dozvěděli jsme se plno zajímavostí.
Aleš Jirk - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (02.08.2019 - 09.08.2019)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Dana Lorencová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (02.08.2019 - 09.08.2019)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Vše vynikající, negativně však hodnotím zrušení svozu do Prahy s více než amatérským zdůvodněním.
Jiří Dvorský - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (02.08.2019 - 09.08.2019)

9,5
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 10
Skvělý zájezd, skvělá průvodkyně
Helena Bednářová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 9
Všechno OK. Jinak by se hodil ještě jeden den navíc, minimálně na Dublin. Jinak doporučujeme zasílat toto hodnocení dříve po absolvování zájezdu, detaily už mírně vymizely.
Alexander Slabý - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Nejvíce bych chtěla pochválit úžasnou paní průvodkyni Marii Slámovou. Ta svým pozitivním přístupem vnášela mezi účastníky zájezdu stále dobrou náladu. Její výklad neměl chybu.Byla radost s ní cestovat.
Také jsme měli štěstí na řidiče autobusu. Klidný, ochotný a velice zodpovědný , co týče jízdy.
Nemám si na co ztěžovat. Děkuji za krásné zážitky.
Davidová Blanka.
Blanka Davidová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Zájezd do Iska byl skvělý. Hodně jsme se dozvěděli a poznali z Irska. Tomu napomohla hlavně také paní průvodkyně Slámová, která má spoustu energie, spoustu znalostí a skvěle rozumí tomu co dělá. Rádi bychom jeli znovu kamkoli by jela paní Slámová.
Stanislava Schwarzová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Moc hezky zajezd - program a organizace. Pruvodkyne nam dala hodne informaci a bezchybne vse zaridila. Navic nyla mila a pratelska.
Ludmila Moravcová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 10
Ladislav Skokan - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)

9,5
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Zdenka Srncová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)

9,8
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Irsko je kouzelná země a budeme s manželem dlouho vzpomínat. Paní Slámová se nám věnovala s neuvěřitelným nasazením, takže spokojeni. Díky.
Zdeňka Sedláčková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)

9,5
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Na paní průvodkyni jsme vám zaslali hodnocení ještě v den návratu...
Magda Sedláčková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)

9
Hotel: 8
Strava: 10
Doprava: 8
Delegát: 10
bylo by lepší vyplnit cca 14 dní po ukončení zájezdu. Odkaz jste poslali cca v řijnu. Kamarádka Jarmila Vízková Vám své dojmy psala samostatně mejlem po návratu. Odpoved však údajně žádnou nedostala :-(
Iveta Ševčíková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (24.07.2016 - 31.07.2016)

9,3
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 9
Tomáš Huška - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (24.07.2016 - 31.07.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Úžasná dovolená, splněný sen. Zážitky na celý život. Výborná paní průvodkyně. Vše bez chyby. S.Součková
Kristýna Součková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (24.07.2016 - 31.07.2016)