X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Jižní Irsko v kostce

Irsko

1. DEN

Dopoledne odlet z Bratislavy do Corku. Po příletu prohlídka čilého přístavního města na řece Lee s tisíciletou tradicí a velmi přátelskou atmosférou. Ubytování v oblasti Corku.

2. DEN

Dopoledne návštěva Midletonu, s nejvěhlasnější palírnou whisky Jameson. Exkurze do výrobny s ochutnávkou. Pokračování cesty k vápencovému pahorku se zříceninou hradu Rock of Cashel, který byl po celá staletí symbolem královské a církevní moci. Ubytování v oblasti Kilkenny.

3. DEN

Dopoledne prohlídka Kilkenny, někdy nazývaného mramorovým městem. Rozrostlo se kolem keltského kláštera. Největší zajímavostí je hrad z 12. stol. Za zmínku stojí i Černý klášter, který patřil dominikánům, a katedrála sv. Canice, která je považována za nejkrásnější gotickou stavbu Irska. Pokračování cesty do malebného údolí Glendalough, nazývaného „Irské Delfy“, v němž keltský světec Kevin založil kolem roku 600 sídliště u jezer Upper a Lower Lakes. Odpoledne návštěva Powerscourtu, původního palladiánského sídla s překrásnými zahradami a zastávka v Aconu, kde se nachází nejstarší, dosud fungující, přádelna v Irsku. Ubytování v Dublinu.

4. DEN

Celodenní prohlídka Dublinu, hlavního a zároveň největšího města Irska, evropské metropole popu a rocku. Návštěva katedrály sv. Patrika a univerzity Nejsvětější Trojice Trinity College, návštěva muzea Guinessova pivovaru. Za povšimnutí bude stát i např. Starý parlament, Leicester House, Academy House nebo hrad, založený již Normany. Ubytování v Dublinu. Večer individuálně návštěva oblasti Temple bar nacházející se u řeky Liffey, dublinské čtvrti s typickými irskými restauracemi s živou irskou hudbou. Návrat do hotelu místní autobusovou dopravou.

5. DEN

Transfer na letiště a odlet do Bratislavy.
Jižní Irsko v kostce

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3200
Transfer Brno-Bratislava-Brno Na osobu / Na zájezd 500
Večeře Na osobu / Na zájezd 1200
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Příplatky

• letištní taxy 2 500 Kč
• jednolůžkový pokoj 3 200 Kč
• 4x večeře 1 200 Kč

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy