X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Providence****

Itálie

>

Ischia

>

Forio

Hotel Providence****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVWiFiBazén venkovníBazén vnitřní

FORIO - hotel Providence
Hotel Providence s mnohaletou tradicí se nachází v blízkosti moře, u pláže Cavadell´Isola, nedaleko zálivu Citara a světoznámých Poseidonových zahrad. Klientimohou využít široké nabídky léčebných a kosmetických procedur a kombinovatléčebné účinky termálních bazénů s koupáním v moři. Zákoutí aromatické bylinkovézahrady láká k příjemné relaxaci. Hotelovým hostům je k dispozici venkovní sladkovodníbazén, 1x venkovní termální železitý bazén, venkovní Kneippovy lázně – masáženohou a chodidel, 1x vnitřní termální bazén s hydromasáží, sluneční panoramatickéterasy s lehátky a slunečníky, klimatizovaná restaurace, pizzeria „Lucio“, bar, výtah,internet, fi tness, vlastní lázeňské zařízení a kosmetické centrum, sauna.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 450
Večeře Na osobu / Na noc 450
Oběd Na osobu / Na noc 450
výhled na moře Na osobu / Na noc 270
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

K dispozici je 67 pokojů s vlastním soc. zařízením typu standard nebo pokoje s výhledem na moře.
Všechny pokoje mají klimatizaci, trezor, TV, telefon, balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře (za příplatek) jsou nově zrekonstruovány, moderně vybaveny a nabízejí více prostoru. Jsou buď v hlavní budově nebo v zahradních samostatných budovách.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu. Za příplatek jsou možné obědy i večeře -výběr z menu a salátový bufet.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět s příručním zavazadlem
• letištní taxy a palivový příplatek
• 7x ubytování v hotelu
• 7x snídani
• transfery z letiště do přístavu a z přístavu na hotel (a zpět)
• trajekt lodí na ostrov Ischia a zpět
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
• pobytovou taxu, hradí se na místě cca 2eur/os/noc

Příplatky

Večeře 450 Kč/den
Oběd 450 Kč/den
Jednolůžkový pokoj 450 Kč/noc
Výhled na moře 270 Kč/os/noc
Odbavení zavazadla do 20kg na let tam i zpět - 1.600 Kč
Na místě se platí pobytová taxa cca 2 EUR na osobu a noc.

Doprava

Doprava je zajištěna pravidelnými lety společnosti Ryanair z Vídně do Neapole a zpět.
V ceně je zahrnuto jedno příruční zavazadlo na osobu o váze max 8kg.
Za příplatek je zavazadlo k odbavení do 20kg.
Z Neapole loď na Ischii a zpět

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Forio je rybářské městečko na západním výběžku ostrova Ischia, které si dodnes zachovalo původní ráz starobylého města se středověkými uličkami a náměstíčky, domy s barevnými nebo lávovými fasádami. Téměř na každém kroku najdete starobylou kapličku nebo kostel. Mezi nejznámější patří sněhobílý kostelík Santa Maria del Soccorso - "kostel záchrany", odkud je nádherný výhled na širé moře a na západy slunce. Kostelík proslavil Forio ve filmu Nebožtíci přejí lásce. V blízkosti Foria se nacházejí dvě nádherné pláže Citara a Cava dell‘isola a také termální prameny, které vyvěrají do bazénů téměř ve všech hotelech a jsou základem největšího a nejkrásnějšího termálního areálu na ostrově Poseidonových zahrad. K prohlídce láká i návštěva překrásné botanické zahrady La Mortella.

Fakultativní výlety

PŮLDENNÍ OKRUŽNÍ VÝLET PO ISCHII AUTOBUSEM
Poznejte s námi během jednoho odpoledne ostrov Ischia, jeho historii i současnost! Během jednotlivých zastávek uvidíte mj. Il Fungo – ztuhlou lávovou vyvřelinu ve tvaru houby v městečku Lacco Ameno, ochutnáte s námi místní likéry (zdarma), obzvláště vyhlášené limoncello, z panoramatického místa nad Ischia Porto uvidíte majestátní Aragonský hrad a v nejvýše položené vesnici Fontana si budete moci vychutnat výborné cappuccino (cca 3 €) nebo rajčatovou bruschettu (cca 3 €) a zažijete jedinečnou atmosféru této ospalé vesničky pod vrcholem Monte Epomeo. Na závěr výletu vás čeká cca hodinová zastávka s procházkou malebnými uličkami pitoreskního Sant´Angela, které uchvacuje jedinečnou atmosférou původně rybářského městečka. Odjezd z hotelů po 14 hodině, návrat po 19h.
Cena 30€ na osobu. Cena nezahrnuje: občerstvení, vstupy

AZUROVÝ OSTROV CAPRI
Navštivte s námi opěvovanou perlu Tyrhénského moře - ostrov, který uchvátil již v antice římské císaře. Capri v jeho bohaté historii opěvovali malíři, skladatelé, politici, herci a další významné osobnosti. Čeká na vás dopolední prohlídka města Anacapri, rozkládajícího se na náhorní plošině pod nejvyšším vrcholem Monte Solaro. Možnost návštěvy kostela San Michele (2 €) s věhlasnou majolikovou podlahou, prohlídky slavné vily San Michele Axela Muntheho (10 €), obrazárny Casa Rosa (3,50 €) se sochami císaře Tiberia nalezenými na dně Modré jeskyně, nebo výjezd lanovkou na Monte Solaro (12 €) s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy (alespoň 60 min. rezerva). Možnost oběda v restauraci (turistické menu 15 €).
Odpolední prohlídka vás zavede do hlavního města ostrova Capri s procházkou přes malebné náměstí „Piazzetta“ s Hodinovou věží kolem slavného hotelu Quisisana až ke klášteru San Giacomo, odkud vede slavná klikatá ulička Via Krupp. Milovníci úchvatných pohledů mohou vystoupat na terasy v rozkošných Augustových zahradách s nádhernými vyhlídkami na proslavené Faraglioni i Marina Piccola (vstup do zahrad 1,50 €)
Na závěr vřele doporučujeme hodinový výlet lodí kolem celého ostrova Capri (20 €) s ukázkou bílé a zelené jeskyně. Světoznámá Modrá jeskyně je přístupná zvlášť buď autobusem, nebo lodí (vstup do jeskyně 14 €).
Odjezd z hotelů kol. 7:30, návrat v cca 19:00. Cesta lodí z přístavu Casamicciola Terme na Capri trvá cca 90 min.
Cena 85,- EUR zahrnuje: transfer z hotelu do přístavu a zpět, lodní lístky, autobusovou dopravu na Capri, průvodce.
Cena nezahrnuje: občerstvení, vstupy

ARAGONSKÝ HRAD A MALÉ BENÁTKY
Majestátní Aragonský hrad založený Řeky v roce 474 př. n. l se tyčí na skalním výběžku, který od nepaměti chránil vstup do strategicky významného Neapolského zálivu. Současnou podobu hradu vtiskl Alfonso I. Aragonský v roce 1441. Čeká na vás místo plné historie, kapliček, kostelíčků, klášterů a zahrad. Otevřou se vám úchvatné výhledy jak na Ischii, tak celý Neapolský záliv. Hrad je nyní v soukromém vlastnictví.
Autobus nás doveze na hradu Ischia Ponte, které je přezdívané malé Benátky. Od busu cca 15min procházkou až pod hrad. Vystoupáme po středověkých schodech /výtah mimo provoz/ na 115m vysoký skalní výběžek a společně si projdeme zpřístupněnými interiéry a exteriéry hradu s výklady o jeho historii. Prohlídka hradu trvá cca 1 ½ hod. Následuje volno kdy budete mít možnost objevit zákoutí malebného podhradí starého rybářského přístavu Ischia Ponte s četnými obchůdky se suvenýry a kavárnami. Výlet není vhodný pro špatně pohyblivé osoby.
Odjezd z hotelu v cca 8:30, návrat po 14:00.
Cena 25,- EUR zahrnuje: transfer z/do hotelu, průvodce.
Cena nezahrnuje: vstupné do hradu (12 €).

NEJSTARŠÍ LÁZNĚ SVĚTA NITRODI A VINNÝ SLÍPEK, pátek
Více než půldenní výlet k jednomu z nejléčivějších pitných pramenů na ostrově, Nitrodi. Kteří využívai již staří Řekové a Římané – nejstarší lázně světa. Čeká Vás vstup do termálních lázní Nitrodi se sprchami s léčivou, omlazující a pitnou termální vodou, které se rozkládají v nádherné přírodní oáze v oblasti Barano. Přírodní park nabízí krásné zahrady se středomořskou vegetací a místními bylinkami (rozmarín, levandule, máta, oregáno…) ze kterých v místním baru dělají osvěžující granitu z termální vody. Z mírně radioaktivní vody, která má antiseptické a antimikotické účinky se přímo na místě prodává kosmetika Nitrodi. Po omlazující sprchové terapii nás čeká oběd s neomezenou konzumací vína v místní typické cantina – vinný sklípek v tufové skále – s možností zakoupení vína, domácí grappy a limoncella. Nebuďte překvapeni, zpočátku to vypadá, jako by jste šli na návštěvu k místnímu zemědělci, jeho pohostinnost, domácí víno a oběd složený z úrody z jeho zemědělství Vás pohladí nejen po těle.... Odjezd z hotelu před 9.00, návrat kolem 15 hodiny. S sebou plavky, ručník a dobrou náladu. Přístup do Nitrodi a do vinného sklípku po pozvolných schodech.
Cena €55 včetně vstupu do Nitrodi, oběda, dopravy a českého průvodce.

Minimální počet účastníků pro uskutečnění výletu je 10 platících osob.

POSEIDONOVY ZAHRADY
Během pobytu na Ischii určitě neopomeňte navštívit největší a nejkrásnější termální areál na ostrově Ischia - Poseidonovy zahrady. V areálu se nachází přes 20 bazénů s termální vodou o teplotě 26-40 stupňů C, což Vám umožní koupání i v případě horšího počasí, dále 3 bazény s mořskou vodou, 1 krytý bazén, Kneipovy chodníčky, saunu v jeskyni. Areál má i svou pláž v krásné zátoce, restauraci, kavárnu, vinárnu, lehátka kolem bazénů, sprchy, převlékárny i sociální zařízení. Vše v nádherné středomořské vegetaci v terasách stoupajících vzhůru s nádhernými výhledy na moře. Návštěvu můžete podniknout kdykoliv individuálně, v případě ubytování ve Foriu je možné tam dojít pěšky, jinak pravidelnou autobusovou linkou.
Cena vstupného: 40 EUR na celý den, 35 EUR odpolední vstup od 13-19 hod