X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Esmeraldo - vlastní doprava

Itálie

>

Kalábrie

>

Capo Vaticano

Apartmány Esmeraldo - vlastní doprava
9,2 Vynikající
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
Lednice/minibarWiFiTenisBazén venkovní

Apartmánový komplex vystavěný v zahradě plné bujné středomořské vegetace s panoramatickým výhledem na zátoku Grotticelle v oblasti Kalábrie (Itálie). Je vzdálen jen 250 m od jedné z nejkrásnějších pláží letoviska Capo Vaticano. Na pláži je poskytován plážový servis – slunečník a dvě plážová křesla (zdarma, jen v srpnu za poplatek) a je zde hotelový plážový bar a pizzerie. Pláž je z bílého písku a je malebně uzavřena mezi skalnatými výběžky. Možnost zapůjčení šlapadel a kajaků a plavčík Vás odveze i na některou z odlehlých pláží přístupných jen z moře. Návštěvníci apartmánů mohou využívat služby sousedního hotelu Grotticelle: bazény, lehátka na slunění, bar s vnitřním i venkovním posezením a restauraci, tenisový kurt, přístup na Wi-Fi (na recepci za poplatek). Obchod je asi 300m od apartmánů.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na zájezd 3000
polopenze dítě 2-13 let Na osobu / Na zájezd 2100
plná penze dospělý Na osobu / Na zájezd 4500
plná penze dítě 2-13 let Na osobu / Na zájezd 3200
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Apartmány MONO pro 2–3 osoby (manželské dvoulůžko v částečně oddělené části plus přistýlka a kuchyňka), BILO pro 2–4 osoby (ložnice pro 2 osoby plus dvě přistýlky a kuchyňka v obytné části ) a TRILO pro 2–6 osob (dvě ložnice pro 2 osoby plus přistýlka a kuchyňka v obytné části ). Apartmány jsou vybavené vším potřebným pro vaření a ledničkou. Každý apartmán má balkon nebo terasu s venkovním posezením. V ceně je zahrnuta spotřeba vody, elektřiny a plynu, povlečení i závěrečný úklid. Za příplatek je možno zajistit ručníky.

Stravování

Pobyt je v základní ceně bez stravy. Za příplatek je možné zajistit polopenzi nebo plnou penzi v restauraci hotelu Grotticelle.

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

činnost stálého delegáta

Příplatky

Polopenze dospělý: 3 000 Kč/os./týden

Polopenze dítě 2–13 let: 2 100 Kč/os./týden

Plná penze dospělý: 4500 Kč/os./týden

Plná penze dítě 2–13 let: 3200 Kč/os./týden

Ručníky: 10 EUR/os., děti : 7 EUR/os. (platba na místě)

Vratná kauce: 50 EUR/apartmán (platba na místě)

Malý pes: 3 EUR/noc (platba na místě)

Pobytová taxa: cca 5 EUR/os./týden (platba na místě)

Doprava

Doprava do Itálie je zajištěna vlastní dopravou. Pobyty jsou od soboty do soboty.

Ohlasy zákazníků

Mail 1.9.2014
Dobrý den, byli jsme s manželkou na pobytovém zájezdu v Kalábrii, kde nás měla na starosti vaše delegátka Marika Janečková. Chtěli bychom takto ještě dodatečně poděkovat za její přístup, který byl nad rámec běžných povinností a v současné době bývá poměrně vzácný.Vždy příjemná, poskytovala dostatek informací, s přehledem zvládala drobné problémy, které vytvářeli někteří náročnější klienti. Celkově byl pobyt o to příjemnější. Ing. Rosypal.

Mail doručen: 6.11.2013
Dobrý den. Na přelomu měsíců srpna a září,jsme s Vaší cestovní kanceláří strávili dovolenou v Itálii,v oblasti Capo Vaticano v rezidenci Esmeraldo.S ubytováním,možnostmi stravování a ostatním servisem jsme byli velice spokojeni.Především by jsme Vaším prostřednictvím velmi rádi poděkovali Vaší delegátce,slečně Ingrid Výborné,která se o nás v průběhu pobytu ochotně starala a především nám pomohla řešit problémy i ve svém volném čase,které se vyskytly s vozidlem při našem plánovaném odjezdu.Ještě jednou děkujeme za příjemně strávenou dovolenou v Itálii. Brejl Jaroslav

Mail 6.8.2013
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za služby skutečně vynikající delegátky Vaší CK slečny Ingrid, která se starala o náš dovolenkový pobyt v Kalábrii v rezidenci Esmeraldo v termínu 23.-30.7.. Po opravdu různých zkušenostech s delegáty různých CK :-) jsme si díky slečně Ingrid mohli tuto dovolenou opravdu v klidu a pohodě užít, o vše, co jsme potřebovali, se postarala, vše zařídila, od první chvíle příletu až po rozloučení na letišti byla nesmírně milá, ochotná, empatická, podala nám spoustu zajímavých informací....a myslím, že nemluvím jen za naši rodinu, ale i za mnohé další účastníky pobytu v lokalitě Grotticelle v v tomto termínu. Jelikož sama pracuji jako organizátorka vzdělávacích akcí, vím ze zkušenosti velmi dobře, jak je důležité mít pro spokojenost klientů na správném místě toho správného člověka.:-) I díky slečně Ingrid jsme si Kalábrii opravdu zamilovali, a pokud se tam někdy vrátíme, tak jedině s Vaší CK a pokud možno v doprovodu stejné delegátky! :-D S díky a přáním všeho dobrého rodina Šímova

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

9,2

6 hodnocení

9,2

Hotel

9,4

Strava

8,4

Delegát

9,8

Doprava


8,8
Hotel: 9
Strava: 9
Doprava: 9
Delegát: 8
Dobrý deň,
ešte oceňujeme čisté more a peknú pláž, najmä pravú časť.
Boli sme spokojní :-)
S pozdravom
Mancelová
Lubor Mancel - Apartmány Esmeraldo - letecky (02.08.2016 - 09.08.2016)

8,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 6
Ubytování moc pěkné,strava dobrá a obsluha restaurace příjemná.Cesta na pláž trochu prudší,ale stálo to za to.Hotelový bazén byl taky prima.Užili jsme si i vycházky po okolí a výlet vlakem do Tropei.
Jarmila Olšová - Apartmány Esmeraldo - letecky (21.06.2016 - 28.06.2016)

8,7
Hotel: 7
Strava: 9
Delegát: 10
David Kačírek - Apartmány Esmeraldo - vlastní doprava (23.07.2016 - 30.07.2016)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Naše dovolená byla velmi příjemná. vyšlo nám nejen počasí, ale vše, co k tomu patří. Nemám jedinou negativní zkušenost.
Přeji krásné dny a zdravím, Ilona Fialová
Václav Burian - Apartmány Esmeraldo - letecky (12.07.2016 - 19.07.2016)

9,8
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 9
Se zájezdem jsme byli velice spokojeni. Vyšlo nám vše, i počasí. Moc děkujeme za krásnou dovolenou. S pozdravem Václav Burian
Václav Burian - Apartmány Esmeraldo - letecky (12.07.2016 - 19.07.2016)

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z KalábrieV blízkosti městečka Ricadi se nachází jedna z nejkrásnějších částí Kalábrie, perla tyrhénského pobřeží, Capo Vaticano. Krása celého pásu pobřeží zde kulminuje ve tvaru mohutných granitových výběžků mezi nimiž se ukrývají panenské pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Pláže Capo Vaticana jsou považovány za třetí nejkrásnější pláže Itálie a patří mezi 100 nejhezčích pláží světa. Je zde možno najít jak dlouhé písečné pláže, tak i malé romantické plážičky. Moře je průzračně čisté a i ve velkých hloubkách je stále vidět na písčité dno místy lemované obrovskými balvany.

Na své si přijdou nejen milovníci koupání a slunění, ale i vyznavači potápění, šnorchlování, jízdy na kajacích či vodních šlapadlech. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy. Celému mysu vévodí maják, od kterého se otevírají spektakulární pohledy nejen na jedinečné pobřeží, ale i na ostrov Stromboli a na Sicílii. Zde se vyžijí i milovníci procházek.

Pro řadu turistů je významná i blízkost města Tropea (8km od Capo Vaticano), perly Kalábrie, kam je možno zajet vlakem nebo hotelovým transferem (za poplatek). Zde si mohou užít místního čilého života s množstvím restaurací, kaváren i obchodů se suvenýry či místními produkty anebo procházek starobylými uličkami. Ty jsou zejména večer neopakovatelné.
Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Fakultativní výlety

Sicílie –Taormina – celodenní výlet

Celodenní výlet autobusem a trajektem na Sicílii. Přejedeme Messinskou úžinu oddělující Kalábrii od Sicílie (klidný trajekt cca 20 min) a navštívíme Taorminu, jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných starobylých uličkách a náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále výbušnou sopku Etnu a množství paláců. K večeru návrat zpět trajektem a autobusem.


Liparské ostrovy – celodenní výlet

Během celodenního výletu lodí poznáte jedny z nejpřitažlivějších italských ostrovů, Liparské ostrovy. Užijete si i koupání. Navštívíte 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města Lipari nebo se budete moci zúčastnit okruhu mikrobusem kolem ostrova. Na ostrově Vulcano se můžete vydat na krátkou procházku nebo se vykoupat na plážích z černého sopečného písku. Na závěr připlujete k ostrovu Stromboli, kde budete moci pozorovat ohromná lávová pole, opakující se výbuchy i absolvovat krátkou procházku vesničkou plnou obchůdků a posezení. K večeru návrat lodí zpět do Tropey.


Panarea a Stromboli - celodenní noční výlet

V dopoledních hodinách se vypravíte transferovým busem (v ceně) do tropejského přístavu (odpadá časné ranní vstávání). Nastoupíte na vyhlídkovou loď (kapacita 250-300 lidí a k dispozici WC i bar) a poplavíte se tyrkysově modrým mořem – sem tam k vidění i delfíni – cca 2 hodiny směrem k nejmalebnějšímu ze všech 7 ostrovů, Panaree, kde po vylodění strávíte cca 2,5 hodiny. Křivolaké uličky lemují bílé domky s modrými okenicemi, tonoucí v záplavách květů pestrých bouganvilií a jiné subtropické vegetace. Jde o ostrůvek nejmenší obydlený z celého souostroví (3,4 km²), s pouhými 270 stálými obyvateli. Avšak nabízí prominentní zátoku Cala Junco (někdy kotví jachta Dolce Gabbana), vesnice z doby bronzové s archeologickými nálezy kulatých obydlí a atraktivními útesy na mysu Capo Milazzese (na jihu). Divoce rozeklané pobřeží na západní straně s vyhlídkami. Osídlena je východní část ostrova. Severu dominuje záliv Caletta dei Zimmari s pláží z černého písku. Ostrov také nabízí zajímavý pohled na sousední Stromboli s kouřící sopkou. Tam se následně přeplavíte (necelá hodina plavba) a zbytek dne i západ slunce už bude v režii krasavice Stromboli. Projdete si obydlenou, malou část ostrova: kostel San Vincenzo, dům – CASA ROSSA, kde se natáčel slavný film Stromboli, nakoupíte suvenýry z pemzy, sopečného skla, či upomínkové předměty. Eventuelně se můžete vykoupat nebo opalovat na černých plážích (sprchy za poplatek). Navečer můžete zajít do některé z rybářských taveren (za úhradu) na večeři.
Při zapadajícím slunci se nalodíte a loď opět vypluje z přístavu San Vincenzo podél sesterského mini-vulkánu Strombolichio. Fantastické fotogenické výhledy na oba vulkány. Po romantickém západu slunce přijde tma a vy z lodi budete sledovat spektakulární vulkanické divadlo v režii Matky Přírody - výbuchy Stromboli, cca každých 20 min. erupce. Stromboli je nejaktivnějším vulkánem v Evropě a vy od ní budete cca pouhý jeden až dva kilometry. Návrat do hotelu před půlnocí.Capo Vaticano lodí - polodenní výlet

Reklama na ideální dovolenou: úžasná směsice divokých, skalnatých útesů, písečných pláží a malebných zátočin, to je Pobřeží Bohů v oblasti Capo Vaticano. Tento nenáročný výlet Vám předvede ty nejkrásnější pohledy na miliony let staré formace skal, soutěsek a smaragdové moře. Odjezd mikrobusem do přístavu (buď po snídani, nebo po obědě), kde se nalodíte na gumový člun a vyrazíte z Tropea (nádherně si ji nafotíte z vody) za hudební produkce podél pobřeží. Po dobu plavby malé občerstvení – brambůrky a prosecco či nealko v ceně! Zastávky na koupání, šnorchlování (potřeba vlastního vybavení), fotografování. Návrat do přístavu a odjezd do hotelu.


Tropea – individuální výlet

Žádný turista by si neměl nechat ujít návštěvu jednoho z nejnavštěvovanějších měst jižní Itálie, nazývaného perla Kalábrie. Starobylé město pocházející již z řecko-normanské doby je vystavěno na útesech nad krásnými písečnými plážemi. Během návštěvy je možno kombinovat prohlídku množství historických památek s posezeními v typických restauracích v křivolakých uličkách i dech beroucími výhledy na pobřežní scenérii s kostelem sv. Marie vystavěným na vrcholu skalnatého útesu. Podvečerní návštěva umožní poznat kouzelnou atmosféru tohoto města. Do Tropey je možno se vydat vlakem nebo taxíkem a návštěvu spojit i s nákupy suvenýrů a dárků nebo s koupáním.