X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Agrumeto*** - vlastní doprava

Itálie

>

Kalábrie

>

Capo Vaticano

Hotel Agrumeto*** - vlastní doprava
8,8 Výborné
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Hotel vystavěný přímo u moře v bujné vegetaci tropických rostlin, obklopený skalnatými výběžky a písečnými plážemi a dokonale odříznutý od rušné civilizace. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou asi 20 minut pěšky od hotelu v letovisku Capo Vaticano v oblasti Kalábrie (Itálie). Hotelové ubytování je ve 3 oddělených jednopatrových budovách navazujících na krásný systém bazénů s lehátky na slunění. Je zde i venkovní bar s možností konzumace nápojů přímo z bazénu. Součástí hotelu je i recepce a budova restaurace s krásnými výhledy na moře. Pláž pokrytá bílým pískem je asi 50 m od hotelu a je zde poskytován plážový servis – slunečník a dvě plážová křesla (zdarma, jen v srpnu za poplatek). Na recepci je k dispozici trezor i Wi-Fi za příplatek. Pobyt zde je vhodný pro klienty, kteří oceňují bezprostřední blízkost moře a odpočinek uprostřed krásné přírody. V prázdninových měsících zajišťuje hotel animační programy pro děti i dospělé.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Oběd Na osobu / Na zájezd 1900
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 450
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek pro dospělé i pro děti . Všechny pokoje mají klimatizaci, vysoušeč vlasů, ledničku (za příplatek 5 EUR) a venkovní posezení.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze – snídaně formou bufetu a večeře servírované s výběrem z menu a doplněné bohatým salátovým bufetem. Za příplatek je možno zajistit obědy. Nápoje nejsou v ceně.

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

činnost stálého delegáta

Příplatky

Oběd: 1 900 Kč/os./týden

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 450 Kč/noc

Lednička: 5 EUR/pokoj/noc (platba na místě)

Malý pes: 3 EUR/ noc (platba na místě)

Pobytová taxa: cca 5 EUR/os./týden (platba na místě)

Doprava

Doprava do Itálie je zajištěna vlastní dopravou. Pobyty jsou od soboty do soboty.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

8,8

15 hodnocení

9,2

Hotel

8,7

Strava

7,7

Delegát

9,7

Doprava


9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Petra Vlčková - Hotel Agrumeto*** - letecky (08.08.2017 - 15.08.2017)

8
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 7
Dovolená na pěkném místě, můžeme jen doporučit.
Zbyněk Matýsek - Hotel Agrumeto*** - letecky (18.07.2017 - 25.07.2017)

9
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 9
Zdeněk Vavrušák - Hotel Agrumeto*** - letecky (20.06.2017 - 27.06.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
nádhera !!!
Eva Strnadová - Hotel Agrumeto*** - letecky (28.06.2016 - 05.07.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Celkově jsem byla naprosto spokojená, nebylo nic co by pokazilo mou dovolenou. Ubytování odpovídalo popisu a fotkám, uvítala jsem klidné a tiché letovisko a velmi jsem se odreagovala po náročném pracovním vytížení. Personál byl velmi vstřícný a snažil se vyjít ve všem vstříc, pokoje a celý komplex hotelu vč. bazénu byl upravený, čistý a udržovaný. Strava vynikající a až v nadměrném množství. Paní průvodkyně Gábina byla úžasná a perfektní ve všech směrech, získala jsem mnoho informací o Itálii a Kalábrii, zajistila vše potřebné a byla vždy na telefonu a pomohla vyřídit a vyřešit co bylo nutné. Nabídka výletů rozsáhlá včetně jejich náplně. Nedá se nic vytknout. Moc děkuji vaší cestovní kanceláři i celému kolektivu za skvělou práci a určitě se budu těšit na další dovolenou od vás. Radmila Podhráská
Radmila Podhráská - Hotel Agrumeto*** - letecky (13.09.2016 - 20.09.2016)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Nejlépe ovšem hodnotíme úžasnou destinaci bez turistického chaosu, s převážně domorodou klientelou,domáckou nevtíravou atmosférou,milou obsluhou, no a v neposlední řadě samozřejmě nádhernou krajinou a typickou italskou vesnickou architekturou.
Stanislav Kratochvíl - Hotel Agrumeto*** - letecky (26.07.2016 - 02.08.2016)

8,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 6
Ivana Cabáková - Hotel Agrumeto*** - letecky (21.06.2016 - 28.06.2016)

7,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 2
velmi spokojeni.
Sylva Valihrachová - Hotel Agrumeto*** - letecky (05.07.2016 - 12.07.2016)

8
Hotel: 7
Strava: 5
Doprava: 10
Delegát: 10
Marta Poledníková - Hotel Agrumeto*** - letecky (13.09.2016 - 20.09.2016)

8
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 5
Milada Zezulová - Hotel Agrumeto*** - letecky (14.06.2016 - 21.06.2016)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Anna Zelenková - Hotel Agrumeto*** - letecky (23.08.2016 - 30.08.2016)

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z KalábrieV blízkosti městečka Ricadi se nachází jedna z nejkrásnějších částí Kalábrie, perla tyrhénského pobřeží, Capo Vaticano. Krása celého pásu pobřeží zde kulminuje ve tvaru mohutných granitových výběžků mezi nimiž se ukrývají panenské pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Pláže Capo Vaticana jsou považovány za třetí nejkrásnější pláže Itálie a patří mezi 100 nejhezčích pláží světa. Je zde možno najít jak dlouhé písečné pláže, tak i malé romantické plážičky. Moře je průzračně čisté a i ve velkých hloubkách je stále vidět na písčité dno místy lemované obrovskými balvany.

Na své si přijdou nejen milovníci koupání a slunění, ale i vyznavači potápění, šnorchlování, jízdy na kajacích či vodních šlapadlech. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy. Celému mysu vévodí maják, od kterého se otevírají spektakulární pohledy nejen na jedinečné pobřeží, ale i na ostrov Stromboli a na Sicílii. Zde se vyžijí i milovníci procházek.

Pro řadu turistů je významná i blízkost města Tropea (8km od Capo Vaticano), perly Kalábrie, kam je možno zajet vlakem nebo hotelovým transferem (za poplatek). Zde si mohou užít místního čilého života s množstvím restaurací, kaváren i obchodů se suvenýry či místními produkty anebo procházek starobylými uličkami. Ty jsou zejména večer neopakovatelné.
Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Fakultativní výlety

Sicílie –Taormina – celodenní výlet

Celodenní výlet autobusem a trajektem na Sicílii. Přejedeme Messinskou úžinu oddělující Kalábrii od Sicílie (klidný trajekt cca 20 min) a navštívíme Taorminu, jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných starobylých uličkách a náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále výbušnou sopku Etnu a množství paláců. K večeru návrat zpět trajektem a autobusem.


Liparské ostrovy – celodenní výlet

Během celodenního výletu lodí poznáte jedny z nejpřitažlivějších italských ostrovů, Liparské ostrovy. Užijete si i koupání. Navštívíte 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města Lipari nebo se budete moci zúčastnit okruhu mikrobusem kolem ostrova. Na ostrově Vulcano se můžete vydat na krátkou procházku nebo se vykoupat na plážích z černého sopečného písku. Na závěr připlujete k ostrovu Stromboli, kde budete moci pozorovat ohromná lávová pole, opakující se výbuchy i absolvovat krátkou procházku vesničkou plnou obchůdků a posezení. K večeru návrat lodí zpět do Tropey.


Panarea a Stromboli - celodenní noční výlet

V dopoledních hodinách se vypravíte transferovým busem (v ceně) do tropejského přístavu (odpadá časné ranní vstávání). Nastoupíte na vyhlídkovou loď (kapacita 250-300 lidí a k dispozici WC i bar) a poplavíte se tyrkysově modrým mořem – sem tam k vidění i delfíni – cca 2 hodiny směrem k nejmalebnějšímu ze všech 7 ostrovů, Panaree, kde po vylodění strávíte cca 2,5 hodiny. Křivolaké uličky lemují bílé domky s modrými okenicemi, tonoucí v záplavách květů pestrých bouganvilií a jiné subtropické vegetace. Jde o ostrůvek nejmenší obydlený z celého souostroví (3,4 km²), s pouhými 270 stálými obyvateli. Avšak nabízí prominentní zátoku Cala Junco (někdy kotví jachta Dolce Gabbana), vesnice z doby bronzové s archeologickými nálezy kulatých obydlí a atraktivními útesy na mysu Capo Milazzese (na jihu). Divoce rozeklané pobřeží na západní straně s vyhlídkami. Osídlena je východní část ostrova. Severu dominuje záliv Caletta dei Zimmari s pláží z černého písku. Ostrov také nabízí zajímavý pohled na sousední Stromboli s kouřící sopkou. Tam se následně přeplavíte (necelá hodina plavba) a zbytek dne i západ slunce už bude v režii krasavice Stromboli. Projdete si obydlenou, malou část ostrova: kostel San Vincenzo, dům – CASA ROSSA, kde se natáčel slavný film Stromboli, nakoupíte suvenýry z pemzy, sopečného skla, či upomínkové předměty. Eventuelně se můžete vykoupat nebo opalovat na černých plážích (sprchy za poplatek). Navečer můžete zajít do některé z rybářských taveren (za úhradu) na večeři.
Při zapadajícím slunci se nalodíte a loď opět vypluje z přístavu San Vincenzo podél sesterského mini-vulkánu Strombolichio. Fantastické fotogenické výhledy na oba vulkány. Po romantickém západu slunce přijde tma a vy z lodi budete sledovat spektakulární vulkanické divadlo v režii Matky Přírody - výbuchy Stromboli, cca každých 20 min. erupce. Stromboli je nejaktivnějším vulkánem v Evropě a vy od ní budete cca pouhý jeden až dva kilometry. Návrat do hotelu před půlnocí.Capo Vaticano lodí - polodenní výlet

Reklama na ideální dovolenou: úžasná směsice divokých, skalnatých útesů, písečných pláží a malebných zátočin, to je Pobřeží Bohů v oblasti Capo Vaticano. Tento nenáročný výlet Vám předvede ty nejkrásnější pohledy na miliony let staré formace skal, soutěsek a smaragdové moře. Odjezd mikrobusem do přístavu (buď po snídani, nebo po obědě), kde se nalodíte na gumový člun a vyrazíte z Tropea (nádherně si ji nafotíte z vody) za hudební produkce podél pobřeží. Po dobu plavby malé občerstvení – brambůrky a prosecco či nealko v ceně! Zastávky na koupání, šnorchlování (potřeba vlastního vybavení), fotografování. Návrat do přístavu a odjezd do hotelu.


Tropea – individuální výlet

Žádný turista by si neměl nechat ujít návštěvu jednoho z nejnavštěvovanějších měst jižní Itálie, nazývaného perla Kalábrie. Starobylé město pocházející již z řecko-normanské doby je vystavěno na útesech nad krásnými písečnými plážemi. Během návštěvy je možno kombinovat prohlídku množství historických památek s posezeními v typických restauracích v křivolakých uličkách i dech beroucími výhledy na pobřežní scenérii s kostelem sv. Marie vystavěným na vrcholu skalnatého útesu. Podvečerní návštěva umožní poznat kouzelnou atmosféru tohoto města. Do Tropey je možno se vydat vlakem nebo taxíkem a návštěvu spojit i s nákupy suvenýrů a dárků nebo s koupáním.