X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Agrumeto*** - vlastní doprava

Itálie

>

Kalábrie

>

Capo Vaticano

Hotel Agrumeto*** - vlastní doprava
8,8 Výborné
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Hotel vystavěný přímo u moře v bujné vegetaci tropických rostlin, obklopený skalnatými výběžky a písečnými plážemi a dokonale odříznutý od rušné civilizace. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou asi 20 minut pěšky od hotelu v letovisku Capo Vaticano v oblasti Kalábrie (Itálie). Hotelové ubytování je ve 3 oddělených jednopatrových budovách navazujících na krásný systém bazénů s lehátky na slunění. Je zde i venkovní bar s možností konzumace nápojů přímo z bazénu. Součástí hotelu je i recepce a budova restaurace s krásnými výhledy na moře. Pláž pokrytá bílým pískem je asi 50 m od hotelu a je zde poskytován plážový servis – slunečník a dvě plážová křesla (zdarma, jen v srpnu za poplatek). Na recepci je k dispozici trezor i Wi-Fi za příplatek. Pobyt zde je vhodný pro klienty, kteří oceňují bezprostřední blízkost moře a odpočinek uprostřed krásné přírody. V prázdninových měsících zajišťuje hotel animační programy pro děti i dospělé.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Oběd Na osobu / Na zájezd 1900
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 450
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek pro dospělé i pro děti . Všechny pokoje mají klimatizaci, vysoušeč vlasů, ledničku (za příplatek 5 EUR) a venkovní posezení.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze – snídaně formou bufetu a večeře servírované s výběrem z menu a doplněné bohatým salátovým bufetem. Za příplatek je možno zajistit obědy. Nápoje nejsou v ceně.

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

činnost stálého delegáta

Příplatky

Oběd: 1 900 Kč/os./týden

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 450 Kč/noc

Lednička: 5 EUR/pokoj/noc (platba na místě)

Malý pes: 3 EUR/ noc (platba na místě)

Pobytová taxa: cca 5 EUR/os./týden (platba na místě)

Doprava

Doprava do Itálie je zajištěna vlastní dopravou. Pobyty jsou od soboty do soboty.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

8,8

15 hodnocení

9,2

Hotel

8,7

Strava

7,7

Delegát

9,7

Doprava


9,3
Hotel: 9
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Petra Vlčková - Hotel Agrumeto*** - letecky (08.08.2017 - 15.08.2017)

8
Hotel: 8
Strava: 9
Doprava: 8
Delegát: 7
Dovolená na pěkném místě, můžeme jen doporučit.
Zbyněk Matýsek - Hotel Agrumeto*** - letecky (18.07.2017 - 25.07.2017)

9
Hotel: 9
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 9
Zdeněk Vavrušák - Hotel Agrumeto*** - letecky (20.06.2017 - 27.06.2017)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
nádhera !!!
Eva Strnadová - Hotel Agrumeto*** - letecky (28.06.2016 - 05.07.2016)

10
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 10
Celkově jsem byla naprosto spokojená, nebylo nic co by pokazilo mou dovolenou. Ubytování odpovídalo popisu a fotkám, uvítala jsem klidné a tiché letovisko a velmi jsem se odreagovala po náročném pracovním vytížení. Personál byl velmi vstřícný a snažil se vyjít ve všem vstříc, pokoje a celý komplex hotelu vč. bazénu byl upravený, čistý a udržovaný. Strava vynikající a až v nadměrném množství. Paní průvodkyně Gábina byla úžasná a perfektní ve všech směrech, získala jsem mnoho informací o Itálii a Kalábrii, zajistila vše potřebné a byla vždy na telefonu a pomohla vyřídit a vyřešit co bylo nutné. Nabídka výletů rozsáhlá včetně jejich náplně. Nedá se nic vytknout. Moc děkuji vaší cestovní kanceláři i celému kolektivu za skvělou práci a určitě se budu těšit na další dovolenou od vás. Radmila Podhráská
Radmila Podhráská - Hotel Agrumeto*** - letecky (13.09.2016 - 20.09.2016)

9,5
Hotel: 10
Strava: 10
Doprava: 10
Delegát: 8
Nejlépe ovšem hodnotíme úžasnou destinaci bez turistického chaosu, s převážně domorodou klientelou,domáckou nevtíravou atmosférou,milou obsluhou, no a v neposlední řadě samozřejmě nádhernou krajinou a typickou italskou vesnickou architekturou.
Stanislav Kratochvíl - Hotel Agrumeto*** - letecky (26.07.2016 - 02.08.2016)

8,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 6
Ivana Cabáková - Hotel Agrumeto*** - letecky (21.06.2016 - 28.06.2016)

7,8
Hotel: 10
Strava: 9
Doprava: 10
Delegát: 2
velmi spokojeni.
Sylva Valihrachová - Hotel Agrumeto*** - letecky (05.07.2016 - 12.07.2016)

8
Hotel: 7
Strava: 5
Doprava: 10
Delegát: 10
Marta Poledníková - Hotel Agrumeto*** - letecky (13.09.2016 - 20.09.2016)

8
Hotel: 10
Strava: 8
Doprava: 9
Delegát: 5
Milada Zezulová - Hotel Agrumeto*** - letecky (14.06.2016 - 21.06.2016)

9
Hotel: 8
Strava: 8
Doprava: 10
Delegát: 10
Anna Zelenková - Hotel Agrumeto*** - letecky (23.08.2016 - 30.08.2016)

Destinace a výlety

Popis destinace

Video z KalábrieV blízkosti městečka Ricadi se nachází jedna z nejkrásnějších částí Kalábrie, perla tyrhénského pobřeží, Capo Vaticano. Krása celého pásu pobřeží zde kulminuje ve tvaru mohutných granitových výběžků mezi nimiž se ukrývají panenské pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Pláže Capo Vaticana jsou považovány za třetí nejkrásnější pláže Itálie a patří mezi 100 nejhezčích pláží světa. Je zde možno najít jak dlouhé písečné pláže, tak i malé romantické plážičky. Moře je průzračně čisté a i ve velkých hloubkách je stále vidět na písčité dno místy lemované obrovskými balvany.

Na své si přijdou nejen milovníci koupání a slunění, ale i vyznavači potápění, šnorchlování, jízdy na kajacích či vodních šlapadlech. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy. Celému mysu vévodí maják, od kterého se otevírají spektakulární pohledy nejen na jedinečné pobřeží, ale i na ostrov Stromboli a na Sicílii. Zde se vyžijí i milovníci procházek.

Pro řadu turistů je významná i blízkost města Tropea (8km od Capo Vaticano), perly Kalábrie, kam je možno zajet vlakem nebo hotelovým transferem (za poplatek). Zde si mohou užít místního čilého života s množstvím restaurací, kaváren i obchodů se suvenýry či místními produkty anebo procházek starobylými uličkami. Ty jsou zejména večer neopakovatelné.
Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Fakultativní výlety

Tropea – individuální výlet

Žádný turista by si neměl nechat ujít návštěvu jednoho z nejnavštěvovanějších měst jižní Itálie, nazývaného perla Kalábrie a nacházejícího se jen 8 km od Capo Vaticana. Starobylé město pocházející již z řecko-normanské doby je vystavěno na útesech nad krásnými písečnými plážemi. Během návštěvy je možno kombinovat prohlídku množství historických památek s posezeními v typických restauracích v křivolakých uličkách i dech beroucími výhledy na pobřežní scenérii s kostelem sv. Marie vystavěným na vrcholu skalnatého útesu. Podvečerní výlet umožní poznat kouzelnou atmosféru tohoto města. Do Tropey je možno se vydat i individuálně vlakem z Ricadi (na recepci za poplatek zajistí transfer) anebo taxíkem a návštěvu spojit i s nákupy suvenýrů a dárků nebo s koupáním.


Sicílie –Taormina – celodenní výlet

Celodenní výlet autobusem a trajektem na Sicílii. Přejedeme Messinskou úžinu oddělující Kalábrii od Sicílie a navštívíme Taorminu, jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Sicílie. Její kouzlo nespočívá jen v nádherných starobylých uličkách a náměstích plných kaváren, obchůdků se suvenýry ale i v jejích historických památkách, jako je Dóm, řecké divadlo, odkud je překrásný pohled na zahrady Naxos a stále výbušnou sopku Etnu a množství paláců. Po prohlídce Taorminy se přesuneme do města Messiny, kde uděláme krátkou zastávku na prohlídku unikátní katedrály. K večeru návrat zpět trajektem a autobusem.


Liparské ostrovy – celodenní výlet

Během celodenního výletu lodí poznáte jedny z nejpřitažlivějších italských ostrovů, Liparské ostrovy. Užijete si i koupání. Navštívíte 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrově Lipari lze absolvovat prohlídku historického města Lipari nebo se budete moci zúčastnit okruhu mikrobusem kolem ostrova. Na ostrově Vulcano můžete využít léčivých koupelí v sirném bahenním jezírku nebo si odpočinout na plážích z černého sopečného písku. Na závěr připlujete k ostrovu Stromboli, kde budete moci pozorovat ohromná lávová pole, opakující se výbuchy i absolvovat krátkou procházku vesničkou plnou obchůdků a posezení. K večeru návrat lodí zpět do Tropey.


Stromboli by night – půldenní výlet

Lodí navštívíte ostrov Stromboli, který je známý především pro svůj stále činný vulkán, jehož činnost probíhá v 15 minutových intervalech. V odpoledních hodinách příjezd na ostrov Stromboli, procházka vesničkou postavenou na úpatí sopky s mnoha obchůdky, kavárnami a restauracemi s krásnými výhledy na moře. Možnost večeře v restauraci a poté se za tmy vydáte lodí na moře k místu zvanému Sciara del Fuoco, odkud budete pozorovat výbuchy sopky. Nenechte si ujít jeden z nejpůsobivějších zážitků. Výlet se koná jen v případě aktivní činnosti sopky Stromboli.


Capo Vaticano z moře i z pevniny – 2,5 hod
Mys Capo Vati cano patří k nejkrásnějším oblastem nejen Kalábrie, ale celé Itálie. Pláže Capo Vaticana byly v roce 2015 vybrány za nejkrásnější v Itálii. A proto byste neměli odjet bez důkladného poznání tohoto mysu. Výlet začíná projížďkou ve člunech přímo od pláže Grotticelle podél pobřeží a mysu Capo Vaticano s nádhernými pohledy na skalnaté útesy ukrývající malé písečné plážičky. Nejznámější je pláž Praja Focu zažazená mezi 100 nejhezčích pláží světa. Zastávka na koupání v křišťálově čisté vodě a šnorchlování s pozorováním bohatého podmořského života. Po návratu na pláž následuje přejezd k majáku, který stráží tento mys a odkud se shora otvírají nejkrásnější pohledy na pobřeží i pláže.