X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Karneval v Benátkách

Itálie

BENÁTKY (UNESCO) • BURANO • MURANO
Karneval v Benátkách

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 840
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Z Brna (předpokládaný odjezd v 20:00). Další nástupní místa: Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 300 Kč, Strážnice 300 Kč, Hodonín 300 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 400 Kč, Kroměříž 400 Kč, Přerov 400 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Lipník nad Bečvou 500 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč , Kuřim 0 Kč, Tišnov 0 Kč, Žďár nad Sázavou 300 Kč, Boskovice 300 Kč, Praha 400 Kč) odjedeme ve večerních hodinách.

2. den

V ranních hodinách přijedeme do Punta Sabbioni, odkud poplujeme linkovou lodí do Benátek (UNESCO). Prohlídku města zahájíme na náměstí Svatého Marka. Navštívíme chrám sv. Marka, prohlédneme si budovy prokurací a Dóžecí palác s vězením, vyjedeme na vyhlídku zvonice sv. Marka. Projdeme si nejkrásnejší benátská náměstí, kostely, paláce, obchodní uličky a neopomeneme ani slavný most Ponte Rialto nebo projížďku parníčkem po Canal Grande. Během dne a především večera budeme svědky všudypřítomného karnevalového veselí. Náměstí Sv. Marka se nastrojí do svátečního hávu, přetéká zářivými barvami a naplní se Benátčany a cizinci. Benátský karneval je velkou událostí plnou barev, hudby, tance a divadla. Dekorace nejrůznějšího typu, elegantní kostýmy, masky, princezny a princové vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Je také plný tradičních událostí, jako je „let Kolombíny“ a „oslava panen“. Do hotelu v Lido di Jesolo přijedeme v pozdních večerních hodinách, nocleh.

3. den:

Dopoledne se opět z Punta Sabbioni vydáme na plavbu po benátské laguně. Na ostrově Burano si prohlédneme typické místní krajky, na ostrove Murano nám předvedou své dovednosti místní zruční skláři. Jedinečnou atmosféru obou ostrovů dotvářejí rybářské osady s množstvím barevných domků rozesetých podél kanálů. V poledne se vrátíme k autobusu a odjedeme do ČR. Příjezd do Brna v nočních hodinách. (předpokládaný příjezd 23:00)

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• poplatky v Punta Sabbioni
• 1× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 1× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 840 Kč

Předpokládaná částka na vstupy cca 40 € + lodní lístky cca 30 € + pobytová taxa.

Ohlasy zákazníků

Mail doručeno: 28.2.2012
Tímto bych chtěla poděkovat za skvělý zájezd na Karneval v Benátkách 17-19.2.2012! Zájezd byl skvěle zorganizovaný a byly s námi skvělé průvodkyně!zvláště p.Císařová Eva, u které jksem byla ve skupině! Je to fakt skvělá paní,která si vždy ví rady! Jedinou výtku bych měla ke snídani na hodelu! Nestála za nic a jeden plátek šunky se sýrem je fakt dost málo!:-)) Ale jinak byl zážitek skvělý a snad se brzy zase nějakého zájezdu zúčastníme! Díky, S pozdravem Šmerdová a Tichá.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy