X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Neapolský záliv

Itálie

VITERBO • NEAPOL • CAPRI • CASTELLAMMARE • VESUV • POMPEJE • SALERNO • AMALFI
Neapolský záliv

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 2900
6x večeře Na osobu / Na zájezd 2200
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

1. den:

Ráno odjezd z Brna (další nástupní místa: Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, Lipník nad Bečvou 400 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč a Praha 400 Kč). Cesta přes Rakousko k největšímu italskému jezeru Lago di Garda. Večer příjezd na ubytování.

2. den

Po snídani odjezd do opevněného města Viterbo, bývalé sídlo papežů, kde absolvujeme krátkou procházku středověkými uličkami k Papežskému paláci. Odjezd směr Neapolský záliv na ubytování v městečku Castellammare.

3. den:

Den věnujeme poznávání Neapole, jihoitalského přístavu a hlavní metropole regionu Kampánie. Navštívíme katedrálu San Gennaro, skvosty kaple Sansevero, projdeme se kolem kostelů S. Chiara a S. Gesú a kolem někdejší rezidenci neapolských králů Castel Nuovo. Procházkou dojdeme k moři k přístavu Santa Lucia až ke Castel dell´Ovo stojícím na malém skalnatém ostrově. Prohlédneme si památky na hlavním náměstí Piazza del Plebiscito.

4. den:

Dnešní den podnikneme fakultativní lodní výlet, který nás zavede na ostrov Capri – jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů v Tyrhénském moři, oblíbené místo rekreace římských císařů i dnešní společenské „smetánky“. Navštívíme zde Modrou jeskyni, Augustovy zahrady a vilu Axela Muntheho v Anacapri. Zpět do hotelu se vrátíme večer

5. den:

Koupání a relaxace u moře poznávání Castellammare. Fakultativně výlet vlakem do Sorrenta.

6. den:

Dopoledne vyjedeme klikatou silnicí na dosud činnou sopku Vesuv, kde nás čeká pěší výstup po lávovém poli k jednomu z kráterů sopky. Odpoledne si prohlédneme antické město Pompeje, které díky nezměrnému úsilí archeologů zprostředkovává život antického města. Město bylo v 1. století n. l. při výbuchu Vesuvu zasypáno vrstvou popela, díky čemuž se dochovalo prakticky neporušené až do dnešních dnů. Návrat zpět na ubytování do Castellammare

7. den:

Po snídani odjedeme do Salerna, kde si prohlédneme hlavní promenádu města s katedrálou svatého Matouše. Fakultativně výlet lodí za poznáním Sorrentského poloostrova, během kterého budeme obdivovat jedinečnou krásu Amalfské riviéry a města Amalfi, dříve centra mocné námořní republiky, založené prý samotným Konstantinem Velikým. Prohlédneme si katedrálu Svatého Ondřeje a projdeme se uličkami Amalfi, možnost návštívit muzeum výroby papíru nebo podniknout výlet člunem do Smaragdové jeskyně. Na cestu zpět do ČR se vydáme večer. Noční přejezd přes Itálii.

8. den:

Okolo poledne návrat do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 6× ubytování v hotelech ve 2lůžk. pokojích s přísluš.
• 6× snídani
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 2.900 Kč
• 6× večeře 2.200 Kč
• fakultativní výlety lodí

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 24.6.2008
Ve dnech 10. – 15. 6. 2008 jsem se zúčastnila s Vaší cestovní kanceláří pobytového zájezdu do Itálie, trasa Řím-Kampánie-Capri. Chci moc poděkovat za organizaci i průběh zájezdu a za jeho celkové zabezpečení , což je jistě v nemalé míře především zásluha průvodkyně paní Lenky. Paní Lence (její příjmení jsem bohužel zapomněla - snad Nečasová ? - a také jsem ztratila její telefonní číslo, které nám hned v začátku pobytového zájezdu dala) chci moc poděkovat a prosím, abyste jí moje díky tlumočili. Oba, tj. já i manžel, jsme uvítali její naprostou profesionalitu, ochotu a znalosti, které v průběhu zájezdu předvedla. Sama mám z minula průvodcovské zkoušky, i když tuto činnost již několik roků neprovozuji, a proto vím, jak je práce průvodce náročná; když navíc složení zájezdu je napříč nejenom věkovým spektrem, ale i zaměřením, vzděláním apod. Paní Lenka se svého úkolu zhostila naprosto profesionálně a pokud mohu soudit, i ostatní účastníci zájezdu byli s její prací moc spokojeni. Děkuji Vám i paní Lence. Děkuji Yvona Esterková, Znojmo

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy